Mali oglasi: KUPIM/ISCEM

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Če prav vem, sta se nazadnje dogovorila Kadunc in Kalbo, in sta prevzela kege. Denar smo nakazali ali pa ga prinesli ob prevzemu kegov (tisti, ki je imel čas). Kdorkoli bo pobiral denar in kege za druge, naj se pred tem s posameznikom res točno dogovori, da ne bo potem kakih problemov. Jaz bom skušal poslat koga, da jih pobere. Javi, ko kaj novega. Hvala
 

tomoob

Pripravnik
24. mar 2016
129
3
18
Da na hitro prekinem debato. Kje ste vi kupili CO2 regulator in za kakšno ceno ste ga dobili. Je že skrajni čas, da še jaz preidem na kege.

Lp
 

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Citat:
Uporabnik tomoob pravi:
Da na hitro prekinem debato. Kje ste vi kupili CO2 regulator in za kakšno ceno ste ga dobili. Je že skrajni čas, da še jaz preidem na kege.

Lp

Sam ga nabavu direkt pri Messerju, ko sem šel po CO2. Tale lepotec , cena 50 eur brez ddv, manometer pa še morm menjat.
 

si30n

Pripravnik
6. jun 2014
119
3
18
Jaz bi imel enega 10L oz. 9L, če ni prepozno.

Edit: priključki se dobijo zraven?
 
Nazadnje urejeno:

Nejc_L

Pripravnik
18. feb 2011
317
18
18
Sl. Bistrica
Povejte, do kdaj je rok, da se še da naročilo. Količinsko bo zgleda zdaj ogromno, vsi smo šli na kegge, nobenmu se ne da flaširat
smile-1.gif

Tudi sam se bom pridružil naročilu, še sporočim točno.
cheer.gif
 

HudaLiza

Pripravnik
31. avg 2015
94
0
6
Kolicinsko je gromno ja, samo kdaj pa kak se bomo zmenli zaj. Jaz bom rabil drugi tedn do srede nujno.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Ja en se bo moral žrtvovati in zorganizirati, jaz sem se zadnjič, pa se ne bi še enkrat....

Priporočam pa da si postavite končen datum, preko ZS si izmenjajte TRR in DENAR NAPREJ! Potem se pa enkrat dobite razdelite in organizator bo šel domov vseeno s polnim avtom kegov.. .:)
Potem se bo pa še 14dni lovil z ostalimi da se potala...
crazy1.gif


Predlog:

Naj se najde junak ki ima plac, naj pokliče na Nektar in jih vzame 50 - sigurno jih bo dobil po 20EU...
Potem pa jih prodaja naprej od 25EU naprej glede na količino, lahko isti cenik kot Nektar.
Nekaj bo zaslužil, ostali bodo pa tut zadovoljni, ker bodo dobili kege po isti ceni...
Če bi imel plac za 50 kegov bi jih že vzel....
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Sam lahko preko naše pivovarne ponudim kratkoročno skladiščenje.
kaj to pomeni? Lahko se naroči sode preko nektarja na dostavo v našo pivovarno, Črnuče. Nato si jih pridete tja iskati. S cenami in preprodajo se nimam časa ukvarjati, tako da če bo en zrihtal posel, lahko sodi kak teden čakajo pod našo streho...vi si jih pa po dogovu z mano (pogoj je da sem tam) hodite iskat.

Lp
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Predlog: Huda_Liza pride itak v Lj. Če se strinjaš, ti vsi, ki želimo sodčke, do jutri ali pojutrišnjem, na privat pošljemo naročilo, ti pa nam sporoči TRR za nakazilo (sam ne bi naročal sodčkov za tiste, ki ne bi plačali, saj moraš plačati vse takrat, ko pripeljejo). Zmeni se za tisti dan, ko bo pocast v pivovarni. Za tiste, ki ste iz Lj, lahko tudi jaz prevzamem, ko bom prišel po svoje, pa se potem naprej menimo, sem prav tako iz Črnuč.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.806
3.816
113
Ja dejte se vi "mladinci" malo organizirat, starine nimamo časa!
grin1.gif


V glavnem en naj se javi pa naj pobere denar (TRR nakazilo) do nekega določenega roka (lahko konec tega tedna). Ko je rok zaključen se piše na nektar, jim prenakaže denar in sproroči kam naj dostavijo sode. Potem predlagam da ko se sodi dostavijo se javi EN datum/uro (oz. lahko gre za en popoldne da ne bomo ravno na uro točni) ko pridemo vsi iskat robo, zamudniki pa se potem menijo posebej in pocast jim zaračuna še stroške skladiščenja! Tako je fer in pošteno!
zmaga.gif
 

HudaLiza

Pripravnik
31. avg 2015
94
0
6
Ok, zadeva je taka.

Jaz sem se zmenil z gospodom in sicer,ce nam fantje v crnucah pustijo za skladiscit je za vse ki ste lj okolica tam zbirni mesto za vas. Majster pripelje do njih. Keri ste zainteresirani mi posljite mail na kerega vam posredujem trr od gospoda, da se mu kar nakaze. Vsak mu poslje se naknadno mail z imenom priimkom. Pove kolko keggov in poravnava. Jaz lahko poberem za tiste ki ste maribor z okolico denar in narocilo ter pripeljem. Ce vzamemo vec kot 20keggov je cena 25e. Ima 9l in 18l. Oboji imajo isto ceno.
Tak da se ne rabimo mi z denarjem lovit. Keri olaca bo Roman videl kolko ne plačal in tisti bo dobil.

Moj mail

Miharojko510@hotmail.com


Aja ma pa se 2 ball lock priklucka, 3m zlauha in 4 ibjemke za 10e.
 
Nazadnje urejeno:

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Kot sem omenil, komot pri nas v pivovarni skladiščimo kak teden (ker tudi mi imamo vedno neke rotacije robe).
Jaz bom kupil dva soda, ostalo bo čakalo tam na prevzem (v pivovarni sem skoraj vsak dan) tako da se potem dogovorimo in prevzamete...organizatorja bi samo prosil da se da zraven seznam kdo kaj vzame, da bom pokljukal, da slučajno ne bo kake zmede
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik HudaLiza pravi:
Ok, zadeva je taka.

Jaz sem se zmenil z gospodom in sicer,ce nam fantje v crnucah pustijo za skladiscit je za vse ki ste lj okolica tam zbirni mesto za vas. Majster pripelje do njih. Keri ste zainteresirani mi posljite mail na kerega vam posredujem trr od gospoda, da se mu kar nakaze. Vsak mu poslje se naknadno mail z imenom priimkom. Pove kolko keggov in poravnava. Jaz lahko poberem za tiste ki ste maribor z okolico denar in narocilo ter pripeljem. Ce vzamemo vec kot 20keggov je cena 25e. Ima 9l in 18l. Oboji imajo isto ceno.
Tak da se ne rabimo mi z denarjem lovit. Keri olaca bo Roman videl kolko ne plačal in tisti bo dobil.

Moj mail

Miharojko510@hotmail.com


Aja ma pa se 2 ball lock priklucka, 3m zlauha in 4 ibjemke za 10e.
aplauz.gif


Hvala tudi pocast-u. Ko boste prišli po kege, pejte še v sosednji lokal, ki se dobesedno drži pivovarne in probite njihovo odlično pivo
nahrung002.gif
 
Nazadnje urejeno:

Wofk

Pripravnik
18. jan 2014
182
0
16
Citat:
Uporabnik HudaLiza pravi:
Ok, zadeva je taka.

Jaz sem se zmenil z gospodom in sicer,ce nam fantje v crnucah pustijo za skladiscit je za vse ki ste lj okolica tam zbirni mesto za vas. Majster pripelje do njih. Keri ste zainteresirani mi posljite mail na kerega vam posredujem trr od gospoda, da se mu kar nakaze. Vsak mu poslje se naknadno mail z imenom priimkom. Pove kolko keggov in poravnava. Jaz lahko poberem za tiste ki ste maribor z okolico denar in narocilo ter pripeljem. Ce vzamemo vec kot 20keggov je cena 25e. Ima 9l in 18l. Oboji imajo isto ceno.
Tak da se ne rabimo mi z denarjem lovit. Keri olaca bo Roman videl kolko ne plačal in tisti bo dobil.

Moj mail

Miharojko510@hotmail.com


Aja ma pa se 2 ball lock priklucka, 3m zlauha in 4 ibjemke za 10e.

Mogoče bi bilo še fino določit rok, do kdaj se pobira naročila.
 

Podobne teme