Liga prvakov / Champions league 2016/2017

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Sine je pa tudi baje uspel v tujini,pa se culo vraca domov.... Zakaj taka nadutost Mariborcanov ne bom razumel....
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.260
6.521
113
Hja koliko naslovov državnega prvaka in koliko uspeha v evropi za en vaški klub.

Poglej žabarijo, enkrat postanejo glavni na vasi, pa že mislijo da so ne vem kaj vse, zdaj pa to potenciraj na koliko sezon, pa da bi še igrali v evropi? Zoki bi vsak dan vola vrtel na tromostovju zraven daniele...
 

ThaShizznitt

Fizikalc
13. jan 2008
4.781
4
38
Neuspehi mariborcanov,pa ves cas samo po Olimpiji pljuvate, to je vse, kar vam je ostalo
smile-1.gif
cist hudi...
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.260
6.521
113
Samo odgovor si dobil na tvoje vprašanje in pač primerjavo, da bi ti bilo bolj jasno.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Halo....mi smo izpadli v 85 min povratne tekme tretjega (odlicilnega) predkola....ko je njihov golman cudezno resil zogo na crti....vi zabari pa ste po 15 min prve tekme ze rekli evropi adijo....
Se bo minilo da bo BEZIGRAD 05 dosegel rezultate NK MARIBOR....en klub ena cast....v zmagi al porazu,soncu ali mrazu tvoja vojska tu stoji....glasno strastno,mocno ponosno na tribuni juzni.....
 
Nazadnje urejeno:

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
....en klub ena cast....v zmagi al porazu,soncu ali mrazu tvoja vojska tu stoji....glasno strastno,mocno ponosno na tribuni juzni.....

To sem moral pa prou citirati, da ne bo odšlo v pozabo. Kako najbolj smešno. Ni čudno, da pravijo, da je nogomet za ljudi z nižjim iqjem, če take stresate ven.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Itak smo nekulturni,bahati,zabiti,zapit,nadrogirani....itd....ampak se vedno PONOSNI!!!!
Btw vprasaj tvojo zeno kolk mamo dolgega....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Halo....mi smo izpadli v 85 min povratne tekme tretjega (odlicilnega) predkola....ko je njihov golman cudezno resil zogo na crti....vi zabari pa ste po 15 min prve tekme ze rekli evropi adijo....
Se bo minilo da bo BEZIGRAD 05 dosegel rezultate NK MARIBOR....en klub ena cast....v zmagi al porazu,soncu ali mrazu tvoja vojska tu stoji....glasno strastno,mocno ponosno na tribuni juzni.....

467716-post_slo.gif
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Itak smo nekulturni,bahati,zabiti,zapit,nadrogirani....itd....ampak se vedno PONOSNI!!!!
Btw vprasaj tvojo zeno kolk mamo dolgega....

Po stilu pisanja in obnašanja bi rekel, da samo zadrogirani.
To si jih pa kr med sabo merte.
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Halo....mi smo izpadli v 85 min povratne tekme tretjega (odlicilnega) predkola....ko je njihov golman cudezno resil zogo na crti....vi zabari pa ste po 15 min prve tekme ze rekli evropi adijo....
Se bo minilo da bo BEZIGRAD 05 dosegel rezultate NK MARIBOR....en klub ena cast....v zmagi al porazu,soncu ali mrazu tvoja vojska tu stoji....glasno strastno,mocno ponosno na tribuni juzni.....

467716-post_slo.gif

Ampak mi smo igrali kvalifikacije za ligo prvakov, vi pa za neko tretjerazredno tekmovanje ligo evropa
hysterical-1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
itak vi ste v Lj vajeni velikih evropskih tekem.....se posebej v skupinskem delu bilo katerega evropskega pokala.....btw Trencin je [cenzura] tezek nasprotnik pa to.....
Pa itak z vami o sportu nima smisla govorit....o nogometu pa sploh....
 
Nazadnje urejeno:

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Glih uceri sm gledu od vidmarja film, Zadne tekme lani polne tribune sprjem prakov do Jaja.

A kje je zdj ta folk? Prazne tribune, ce pa je kdo na tribuni je 1/2 z akreditacijami.
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
In zadnji strel, ko bi lahko včeraj zadel tudi ni bilo prepovedanega položaja? 2 sta bila ob oddaji žoge v prepovedanem položaju - Tavares in ???
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
ki pa nista vplivala na igro - ergo se sodi.

Ampak to je že prežvečena tema - škoda, da tudi tretjemu SLO klubu ni uspelo priti v skupinski del kakšnega evropskega tekmovanja.

Škoda za Olimpijo da je izpadla, škoda za Gorico in škoda za Domžale.

Je pa sreča da sta Olimpija in Maribor izpadla - si zamislite, kakšno klanje bi šele bilo na Alterju, če bi MB izpadel, zeleni pa igrali v skupinskem delu.
shocked-1.gif
 

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
V trenutku oddaje žoge je šla smer poti žoge točno proti Tavaresu in tudi lepo se vidi kretnja z nogo. Lahko bi ga dosodil ali pa ne, presoja sodnika.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.614
199
63
Kranj
Tile neuspehi so samo kaplja čez rob, koeficient papa. Med tem pa Dinamo vsako leto nabira.
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
....en klub ena cast....v zmagi al porazu,soncu ali mrazu tvoja vojska tu stoji....glasno strastno,mocno ponosno na tribuni juzni.....

To sem moral pa prou citirati, da ne bo odšlo v pozabo. Kako najbolj smešno. Ni čudno, da pravijo, da je nogomet za ljudi z nižjim iqjem, če take stresate ven.
mdragan, si me pa nasmejal s tem!!!
hysterical-1.gif

V zmagi ali porazu,ane? Pozabljaš kako ste slačili igralce ob malo slabših rezultatih! Pa kmalu jih boste spet....
priden.gif