Liga prvakov / Champions league 2016/2017

I

Izbrisan uporabnik 474

Rsda so neznani, a lani so igrali v LE, pri čemer so v play-offu izločili Panathinaikos, letos pa so v tretjem krogu izločili Lille... Pri totih Azerbajdžancih nikol ne veš - eno leto igrajo vaško ligo, pol pa se najde en oligarh, ki bi mel klub za hobi, pa se ti okrepiujo z takimi ogralci, da stoj pa glej... Isto je blo z Astano
 

geronimo

Fizikalc
9. sep 2007
2.442
73
48
Ma če bi tako sodili derbi mb-oli bi še cel teden poslušali o sojenju, zdej je pa kao ok, ko so sodili našim v korist. Vsak kontakt je piskal mb v korist, par dejanskih prekrškov Mb pa lepo spregledal. Rumena kartona za rdeči karton, kot sem že napisal, itak pravljica, Šuler je pa najhušji padalec, kar sem jih videl. Mb pa itak še vedno nima napadalca, ki bi imel pregled nad igro, ko ima žogo na nogi, znajo samo nabiti proti golu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
https://www.youtube.com/watch?v=BPVJo9bgSCs

Tu se pri 20sec vidi "posredovanje" handanoviča...kot je nekdo omenil, ni bilo striktno rušenje nasprotnika, ampak je šel na žogo, je tudi bil dovolj blizu, torej ni ravno za rdečega, lahko pa bi bil...nobena sodniška odločitev ne bi bila napačna.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.304
6.528
113
To že ja, ampak dosti pove o klubu, ki ima takšen "primarni" štadion, to je potem nekje podobno kot domžale, ki tudi igrajo v stožicah evropske tekme?
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Wtf Qabala napredovala...Azerbaijan
hysterical-1.gif


Population: 12,808
shocked-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
815
113
Sedaj, ko so še vsem sosedom krave crknile, me tudi za našo Icko ne boli več tako hudo.

Ma kdo kozarec mleka, morda?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.310
1.179
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Izjave Milaniča po tekmi pa zmagajo! Ne vem na kateri tekmi je bil, ampak Maribor ni bil nič boljši, sicer je imel posest žoge, ampak srečni so lahko, da niso že v prvem polčasu kasirali gole. Nasprotnik je bil pač konkretnejši. Naj se kar prilizuje navijačem, še ena napaka v prvenstvu in bo z igralci nag stal sredi igrišča....