Liga prvakov / Champions league 2016/2017

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Privrženci Maribora ste tukaj prepolni samih sebe. Ja, Mariborčani so napredovali, a bolj z zegnom kot z znanjem. (Tudi izkušnje v teh dveh tekmah niso imele vloge.)
Super bo, če bo Mariboru uspelo napredovati še v 4. krog. (Enako velja za Domžale.) A je jasno kot beli dan, da vam je bolj kot uspeh Maribora pomembno prcanje pristašev Olimpije. Ego, nič drugega.
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Menjave trenerjev nonstop niso efektivne. Le prepričevanje samega sebe, da z novim bo pa ziher bolje.
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
A to leti na mene?

Če ja - prosim pokaži kje sem, z izjemo mojega prejšnjega posta, kjer sem bolj kot ne "skočil" na Carjevo izjavo in ne na samo Olimpijo, "tolkel" po Olimpiji?

Če si pa mislil darjana pa Snečerja - pusti jih - itak samo provocirajo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Mislim, da so žabari letos pred dvema mesecema provocirali.

No, streznitev je hitro prišla v Trenčinu, kjerkoli že to je...

LOLimpija
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Mislim, da so žabari letos pred dvema mesecema provocirali.
Posamezniki. Tebi je itak ravno za Maribor, ti je le priročno orodje za podjebavanje.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne spremljam preveč nogometa.

V MB igra veliko žabarjev, tak da.

Jaz sem samo opozarjal pred dvema mesecema, da bo hitro prišla streznitev.

Mora biti boleče, ampak vse je to šolanje.

S Kirmom je zagotovljena lepa sezona.

Zadnjo gol sem videl tisto podajo, LOL lahko rečem, ker model ne zna, nihče ni pričakoval podaje z nartom in je padla žoga, kam je padla.

Modela so na boku šolali, je blo veselje.

In potem Olimpija tega kekca kupi, pa saj to ni res.
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Bolš 50 ljudi, kot poln stadion štajercev
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik THEDuke pravi:
Aktualni drzavni prvak, kok je blo folka na prvi tekmi letos?50?100?

Ne štej poleg osebja
hysterical-1.gif


Ljubljane æefurski fuzbal ne zanima, to je šport pri nas za nizek intelekt, prostaško obnašanje na igrišču (hraklanje), preklinjanje na tribunah ipd...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik wildude pravi:
Privrženci Maribora ste tukaj prepolni samih sebe. Ja, Mariborčani so napredovali, a bolj z zegnom kot z znanjem. (Tudi izkušnje v teh dveh tekmah niso imele vloge.)
Super bo, če bo Mariboru uspelo napredovati še v 4. krog. (Enako velja za Domžale.) A je jasno kot beli dan, da vam je bolj kot uspeh Maribora pomembno prcanje pristašev Olimpije. Ego, nič drugega.

Čaki kako ti veš, kako so bolj po zegnu in ne z znanjem prišli naprej, če ni bilo nobene tekme v prenosu? Jaz sem recimo poslušal 10 min druge tekme in ugasnil, ko je Tavares falil penal...
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Jaz sem pričakoval težko tekmo, ampak predvsem zaradi MB, ki igra pod neko hudo psihično zavoro. Tričetrt teh igralcev je pred 2 letoma klube kot je Levski papalo za zajtrk, na rutino. Izkušnje so pa ostale in te so zdaj pretehtale. Evropa ni SNL, tudi Celje je predlani igralo na oko zelo všečno, pa so pokleknili na prvi oviri....
 

rocky9

Fizikalc
3. feb 2009
2.837
9
38
Če bo pri Juventusu res šel Pogba proč in pripeljejo Higuaina, zna Juventus bit nevaren za osvojitev naslova lige prvakov...
 

wildude

Fizikalc
24. jun 2008
1.556
28
48
Tekmi Maribora sta bili v prenosu. Moj komentar temelji na videnem.
Za izkušnje bi šlo, če bi Mariborčani hitro povedli in potlej zadržali vodstvo. Kar se je dogajalo, je bilo pa matranje žoge. Na srečo kluba je Tavares izkoristil eno redkih priložnosti. A ker, gledeno skozi celotno tekmo, ni bil kaj prida suveren, je šlo pri zadetku bolj srečen moment kot kaj drugega.
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.084
854
113
Tud kle je bolj tiho po Trenæinu, hehe. To o navijacih smekerjih pa drzi. MB kle Lolimpijo nese da glava pece ;-)
 

sanco

Fizikalc
19. jul 2007
1.200
8
38
40
Ko govorimo o gospodarstvo smo polnih ust kako so čehi, slovaki poljaki pred nami in bulgari za nami, ko preidemo na fuzbal smo svetovni prvaki in so vsi za nami. Hitro se pokaže realnost. Seveda je komentator v stilu blogarja Šaleharja iz vala 202 najbolj pameten v življenju pa dosegel nič. Olimpije se je sama pokopala decembra ko je razbila ekipo.Jebiga, 7 miljonov tudi ne poserješ vsak dan