Liga prvakov / Champions league 2016/2017

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.351
260
83
33
ksz

Mislim, da je tole debata z najmanj IQ-ja v zgodovini Alterja.
grin1.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Car neglede da je tekma tretjerazrednega pomena.....LJUBLJANA AWAY.....mi smo prišli malo 2017
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18

Rezultat pove vse. ..po Liverpool doma dalec najslabsa tekma....Abbas ali kaj ze je...top igralec
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik mdragan pravi:

Rezultat pove vse. ..po Liverpool doma dalec najslabsa tekma....Abbas ali kaj ze je...top igralec

nikakva igra, na drugi strani pa tudi neka ekipa brez vsebine, sama æefuri.. in opi...
priden.gif


sicer pa poštena lekcija, vsekakor pa povsem negledljivo, tu pa tam sem prešaltal
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Na milijone se samo še čaka...da se potegne, kolko se da.
Ta ekipa ne zmore več.
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
Yesterdays asskickin was just fine.
evil.gif

Na kakem dnu mores bit, da ti zmaga v pokalnem tekmovanju odtehta vse kar je gnilo pri vas.
In kak te more bolet, da isces potrditev od nasprotnika, da je bil nadigran :D

Olimpija nas je vceraj zasluzeno natreskala - zdaj pa idi nazdravljat da se ostali vrnemo nazaj na tematiko lige prvakov.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Športni direktor Zlatko Zahovič je po neuspešni predstavi zaščitil hrbet svojim fantom: "Zelo sem ponosen nanje. Gledam na sezono kot celoto, presegamo vse meje mogočega. Igralci Olimpije si želijo igrati tam, kjer smo mi. Smo že precej iztrošeni, a še vedno smo v privilegiranem položaju. Za to pokalno tekmo ni bilo zanimanja ne v mestu, ne v klubu in tudi ne v slačilnici. Spontanih zmag ni, Olimpija ima odlično ekipo. Tekma je šla v njihovo smer zaradi volje, želje in fanatične borbenosti. Lahko jim samo čestitamo. To je hkrati tudi zelo dobro za naš klub, saj pride petek, ko bomo videli, kdo je Maribor."

evil.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Ta intervju pa ne podpiram. Pokal je drugo razredno tekmovanje. Ampak te naj poslje rezervno ekipo.
Ko pa glavna ekipa popusi pa je to sramota - pa mi je vseeno kolko si napaljen. To je treba resit pred tekmo.