Liga prvakov / Champions league 2016/2017

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
celi balkan govori, da je Maribor med TOP5 klubi v regiji, ogromno njih jih uvrsca med TOP3, ampak glavno, da so zabarji mnenja, da je Maribor 2,3 v SLO

hahahaahahah, to dol pades :D
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
celi balkan govori, da je Maribor med TOP5 klubi v regiji, ogromno njih jih uvrsca med TOP3, ampak glavno, da so zabarji mnenja, da je Maribor 2,3 v SLO

hahahaahahah, to dol pades :D
Haha, ni ravno tako, lahko povem iz prve roke. Moj dober prijatelj je bil v Beogradu na nogometu CZ: Arsenal (jaz nisem mogel zaradi bolezni, čeprav sem imel že vse zmenjeno). Vsi poznajo in cenijo samo Olimpijo, tudi na Marakani imajo zastavico samo od Olimpije, za Maribor so slišali samo zaradi hudega poraza proti Liverpoolu. Tako pač stvari stojijo; Olimpija je klub z zgodovino, pa pustite svoje pravljice o NK Bežigrad ipd., saj dobro veste za kaj se je šlo takrat!
Res je Maribor od osamosvojitve boljši, ampak prej ga pa ni bilo blizu. Mogoče je med top10, pa še o tem bi se dalo razpravljati.
priden.gif
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Car tu si pa me nasmejal....Olimpijo poznajo???????
Halo pa tisti ki so spremljali jugo ligo v zivo so ze skoraj vsi pod zemljo 😂😂😂
Poraz proti Liverpoolu....dej dej ne pretiravat....Maribor je inštitucija spoštovanja vredna v bivši jugi....mogoče Olimpijo noben več ne pozna....ne pa MARIBOR
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Car tukaj na tej tvoji izjavi sem se zadrzal.....spostuj to
aplauz.gif
 
Nazadnje urejeno:

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Govorimo verjetno o tem kaj kateri klub pomeni na prostoru bivše jugoslavije. Maribor je igral v prvi jugoslovanki ligi samo 5 let, olimpija pa kar 20 let, poleg tega gre za ekipo glavnega mesta, za razliko od neke industrijske vukojebine (kot vidijo maribor zunaj).

Mladi verjetno res bolj poznajo Maribor, pri malo starejših pa itak da jim bo bolj znan klub, ki je bil stalni član skupne prve lige.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
pa dokaj podoben način delovanja imata cz pa nk fc nd bežigrad olimpija 1864

- oba kluba se zanašata na svoj bankomat (lol ima mandarino pa mecene pred njim, posredno tudi državo, cz pa pač državo in mafijo) tak da tu je olimpija na boljšem če tak gledaš
smile-1.gif

- oba kluba sta upnike že vekrat pustila na suhem
- oba kluba se delata bolj papežke od papeža ...
- oba kluba se hvalita z dosežki starimi 20+ let

mata pa eno pomembno razliko, cz ma navijače.

tak da ... je tu neki
grin1.gif


edit: še ena skupna je kupovanje tekem
 
Nazadnje urejeno:

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Pa jugo lige ni ze 25 let ali vec,sploh ni omembne vredno....pakake rezultate je sploh dosegla
..
CZ je vsaj zmagala pokal prvakov
....Olimpija pa mi je cista neznanka....
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
A tudi Red Star je mrknila kot slovenska Barcelona???
Tega pa nisem vedel....ker je itak nepomemben klub v nepomembnem okolju 😂
 
Nazadnje urejeno:

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Haha, ni ravno tako, lahko povem iz prve roke. Moj dober prijatelj je bil v Beogradu na nogometu CZ: Arsenal (jaz nisem mogel zaradi bolezni, čeprav sem imel že vse zmenjeno). Vsi poznajo in cenijo samo Olimpijo, tudi na Marakani imajo zastavico samo od Olimpije, za Maribor so slišali samo zaradi hudega poraza proti Liverpoolu. Tako pač stvari stojijo; Olimpija je klub z zgodovino, pa pustite svoje pravljice o NK Bežigrad ipd., saj dobro veste za kaj se je šlo takrat!
Res je Maribor od osamosvojitve boljši, ampak prej ga pa ni bilo blizu. Mogoče je med top10, pa še o tem bi se dalo razpravljati.
priden.gif

hahahahaah jaz bom dol pado - iz prve roke pove, a prijatelj je bil v BG in prijatelju so povedali na tekmi. Se ti ne zdi, da je to ze druga roka?
Pa ti jaz povem iz prve roke od frenda, ki je igral za zvezdo zdaj pa je v strokovnem mostvu CZ, da ima Maribor spostovanje ne samo pri njih ampak tudi pri navijacih in ga uvrscajo med najboljse klube v regiji.

Kar se pa Olimpije tice v jugo ligi - kaj ti se salis, da so jo cenli? Zaradi Olimpije so nas imeli za smucarje, ker ene pametne sezone ni skupaj spravla. Olimpijo iz tistih casov so vidli isto kot mi Korotan - puca jim za njo, ker so bili tretje razreden klub v ligi.
In ko govorite o preteklosti Olimpije - j*** vas, znotraj jugo lige nimate enega rezultata v celotni svoji zgodovini na katerega bi lahko bili ponosni, pa vas je morala cela drzava podpirat pa niste nic naredili.
In na to ste ponosni?
cheer.gif


hahahaha kake pravljice, jocem se
hysterical-1.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
sem sedaj pogledal vaso povprecno uvrstitev v jugo ligi: http://bit.ly/2ytHIRU

v povprecju ste bili na 12 mestu.
Ja, pravo strahospostovanje ste imeli v jugo ligi. Umiram, se Korotan sem uzalo, ko sem vas primerjal z njimi hahaha
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Naj jih veseli misel,da v bivsi republiki so bolj prepoznavni kot MARIBOR....
 

lanos

Majstr
4. feb 2011
6.615
410
83
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:

Vsrali se niso,vsaj včeraj ne!!!
Lahko pljuvaste kolikor želite,ampak igra MB v prvih 45 minutah je plafon kar ta ekipa v tem trenutku,proti takemu nasprotniku lahko doseže!
Zdržali so 45 min,bunkeraško ampak organizirano brez napake!
Pol se je njim odprlo in so v 15 min rešili tekmo....drugi gol je itak za učbenike nogometa!
Tretji....napaka naših in to edina v celibtekmi če mene vprašaš....
Anfield je nekaj posebnega....pa še to nepozabit da je kljub nekem no name Mariboru bil rasprodan.....
Atmosfera nič posebnega ampak v Angliji je tako.... gledališče pač....ljubezem do kluba pa je itak neverjetna,prav tako kot je naša (moja) do NK MARIBOR.....ker mi skupaj eno smo....in včeraj se je to spet dokazalo
A ti lahko mal odgovorim??
-Vsrali JIH vsaj včeraj niSO
-Plafon?? A misliš, da ne bi mogli plafon od bunkeraštva razbiti že v 1.polčasu, kot so ga potem v 2.??
-Komu se je lahko kaj odprlo???
hysterical-1.gif

-Se ne strinjam.
-Anfield... se strinjam. Sej je tud v Mariboru stadion nekaj posebnega. Sam ne za njih. Za marsikoga pa.
-se strinjam In to je tud vse.

PS. Zdej se dajte pa dalje d_rkat, kter ima daljšega ..al un iz Marobora al un iz Olimpije