Liga prvakov / Champions league 2016/2017

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik mdragan pravi:
Car vsak dobi,to kar si zasluži
Žal,naučise spoštovat določene uspehe in realnost tekmovanja v katerem MB pač trenutno nastopa
Vem da te včasih v evforiji zanese in greš predaleč, za kar si se enkrat tudi že opravičil. Ampak tokrat kakšnega posebnega razloga za tako evforično reagiranje nisi imel, razen če ti je všeč, če izgubljate in se že vnaprej predate?
Tudi ostali prcajo in dokazujejo svoj prav, ampak vse v meji dobrega okusa, kar za tvoje otroške izpade ne bi mogel reči, čeprav si se enkrat pohvalil, da si čisto resen moški srednjih let in ne mamin sinček, ki se še vedno skriva pod maminim krilom. Obnašaš pa se ravno tako....
priden.gif
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik pleXwriter pravi:
Drkam malo tratnjaka, pa ne dojame, kar pač tudi ne pričakujemo od njega
smile-1.gif

predvidevam, da si ti en izmed tistih, ki se zadnji smeje salam
zmaga.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Yasmin je bil včeraj edini, poleg Milca, ki je nekaj pokazal, nesel penal itd. .

Dober golman.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Car a se dogovoriva neki?
Ajde da se ne več bodeva brez veze preko foruma....ponujam roko....si za?
Samo konstruktivne debate brez prcanja?
Jaz vec kot tako nemorem....😇😇
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.093
113
39
MB
jaz ne vem kaj se po poptvju brukajo pa limajo iz twittera neke odzive po tekmi, cariæa z alterja bi mogli vprašat kak je na stvari.

#keyboardwarrior
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Jaz ti ponujam roko že nekaj časa, pa vedno znova v evforiji zajeb......š.
Ok, poskusiva še enkrat!
zmaga.gif

Malo "zdravega" prcanja je vseeno lahko, ne pa tvoje izjave v stilu zadnjih dni.
nahrung002.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik tomi pravi:
jaz ne vem kaj se po poptvju brukajo pa limajo iz twittera neke odzive po tekmi, cariæa z alterja bi mogli vprašat kak je na stvari.

#keyboardwarrior

Pušiona je bila 2x, skupaj 10:0

Sramota, da celo življenje špilaš fuzbal in živiš od tega, treniraš enako sodobno, pa te tak pošolajo oziroma nimaš jajc za fight do konca.

Drugače pa ne razumem, kaj tako opevajo Anfield, al kaj pač je.

Beden stadion, trava kot trava, nič epskega ni tam.
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Snecer se ne strinjam...
Vsrali se niso,vsaj včeraj ne!!!
Lahko pljuvaste kolikor želite,ampak igra MB v prvih 45 minutah je plafon kar ta ekipa v tem trenutku,proti takemu nasprotniku lahko doseže!
Zdržali so 45 min,bunkeraško ampak organizirano brez napake!
Pol se je njim odprlo in so v 15 min rešili tekmo....drugi gol je itak za učbenike nogometa!
Tretji....napaka naših in to edina v celibtekmi če mene vprašaš....
Anfield je nekaj posebnega....pa še to nepozabit da je kljub nekem no name Mariboru bil rasprodan.....
Atmosfera nič posebnega ampak v Angliji je tako.... gledališče pač....ljubezem do kluba pa je itak neverjetna,prav tako kot je naša (moja) do NK MARIBOR.....ker mi skupaj eno smo....in včeraj se je to spet dokazalo
 
I

Izbrisan uporabnik #488

fsrali so se, da je peklo, bunker ni bilo težko držat, če so pa žogo dobili pa je bila takoj napaka, se ne spominjam kolikokrat sem videl, da ti od zadaj žogo vzame z lahkoto ...

zgrešena miselnosti, sramota spet, žal in to ni plafon te ekipe, to je STRAH, neupravičen...

sem bil na wembleyu, amsterdam arena, marakana (čet)...
smile-1.gif
, objekti kot objekti. noben nič posebnega, da bi zajokal na vratih
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Jaz sem siguren,da bi Handa imel 10 let manj bi se po takih predstavah z lahkoto prodal v nek srednje dober klub....
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Trenutno igra v največjem slovenskem klubu 👍
nahrung002.gif

Mislim da se strinjava Car 😈
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.314
1.183
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Trenutno je Maribor res korak pred ostalimi. S tem mislim predvsem kar se tiče samega delovanja kluba. Po sami kvaliteti pa so trenutno na 2-3 mestu. Ko pa bo enkrat prišlo do krize ( to bo kmalu), bodo navijači spet odstavljali Zahoviča in slačili igralce.
Kot sem enkrat že napisal, Maribor sem še lansko leto podpiral na mednarodnih tekmah, zaradi prenapihnjenih izjav Milaniča in Zahoviča pa so se mi totalno zasrali!!! In ne samo meni, ljudje niso neumni.
Mislim da se strinjava mdragan
 

mdragan

Pripravnik
30. okt 2014
993
6
18
Po čemu ti to?
NK BEŽIGRAD 05 ni NK OLIMPIJA pa tudi ta,iskreno povedano ni nikoli imela odmevnih rezultatov
 

Anubis

Fizikalc
4. nov 2007
516
97
28
Ah, daj no ... In kdo je potem na 1. mestu oz. 2. mestu? Olimpija, Domžale, Rudar? Lepo prosim nehajte smetit temo ali pa naredite novo, da se boste lahko v miru prepucavali. Dejstvo je, da letos tako Olimpija kot Maribor igrata slabo oz. sta v preteklih sezonah igrala boljše. Ni boljšega, oba kluba sta relativno slaba. Razlika je samo ta, da je Olimpija pušnila že na začetku evropske sezone proti totalnim amaterjem, Maribor pa je nedavno doživljal muke proti (na evropski ravni) zelo povprečnemu Liverpoolu.