Liga prvakov / Champions league 2016/2017

Car

POSTman
4. avg 2007
8.299
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik ThaShizznitt pravi:
To je realnost.
grin1.gif
Kdo je tukaj primitiven?
priden.gif
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
Razmišljanje potencialnih Magninih delavcev: jebe se meni za Magno, mi imamo ligo prvakov!

Pa tako lepa prilika je bila za en transparent "Magna Wilkomen Welcome".
frown-1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Čestitke Mariboru! Realno gledano je pa šlo na koncu za las,ker če se nebi Handanovič v 90 minutu kot hobotnica stegnil in izvedel svetovno obrambo tistega strela,bi šla Liga prvakov v sekundi po vodi...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Čestitke Mariboru! Realno gledano je pa šlo na koncu za las,ker če se nebi Handanovič v 90 minutu kot hobotnica stegnil in izvedel svetovno obrambo tistega strela,bi šla Liga prvakov v sekundi po vodi...

ce bi sodnik pravilno odsodil prve tekmo ne bi dobili zideki penala.
Ce se ne bi vsral eurogol njihovemu bi Maribor zmagal

ce bi Ljubljana boljse odigrala proti fincem bi mogoce se bla v tekmovanju.
Ce bi Domzale meli vec srece pri zrebu bi lahko meli bolj aktiven rezultat.

Razumes vse te CE-je?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
če se nebi Handanovič v 90 minutu kot hobotnica stegnil in izvedel svetovno obrambo tistega strela....

Še dobro da je golman del ekipe in da Handanovič dejansko igra za NK Maribor. Če bi Maribor imel v zadnji linijo Marcela, Ramosa in Varana sem prepričan da do tega strela sploh ne bi prišlo
hysterical-1.gif
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Čestitke Mariboru! Realno gledano je pa šlo na koncu za las,ker če se nebi Handanovič v 90 minutu kot hobotnica stegnil in izvedel svetovno obrambo tistega strela,bi šla Liga prvakov v sekundi po vodi...

ce bi sodnik pravilno odsodil prve tekmo ne bi dobili zideki penala.
Ce se ne bi vsral eurogol njihovemu bi Maribor zmagal

ce bi Ljubljana boljse odigrala proti fincem bi mogoce se bla v tekmovanju.
Ce bi Domzale meli vec srece pri zrebu bi lahko meli bolj aktiven rezultat.

Razumes vse te CE-je?

Ja itak hehe...no poudarek je na tem,da je šlo praktično zadnjo minuto za las skozi...
 

SHARK1

Globus
3. okt 2012
3.643
1
36
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
če se nebi Handanovič v 90 minutu kot hobotnica stegnil in izvedel svetovno obrambo tistega strela....

Še dobro da je golman del ekipe in da Handanovič dejansko igra za NK Maribor. Če bi Maribor imel v zadnji linijo Marcela, Ramosa in Varana sem prepričan da do tega strela sploh ne bi prišlo
hysterical-1.gif

Ali pa Messija,Ronalda in Neymarja v napadu,pa sploh nebi rabili obrambe
evil.gif
 

THEDuke

Fizikalc
4. maj 2014
1.215
12
38
Dark Chest of Wonders
Citat:
Uporabnik SHARK1 pravi:
Čestitke Mariboru! Realno gledano je pa šlo na koncu za las,ker če se nebi Handanovič v 90 minutu kot hobotnica stegnil in izvedel svetovno obrambo tistega strela,bi šla Liga prvakov v sekundi po vodi...

Sj drugač je na golu zato da brani?
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Saj to sem mu ravno hotel povedat, on vidi to kot srečo, nekdo ki ga gleda to realno skoz nogomet pa vidi zgolj dobro obrambo...
 

tratnjak

Fizikalc
10. maj 2009
1.020
32
48
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Saj to sem mu ravno hotel povedat, on vidi to kot srečo, nekdo ki ga gleda to realno skoz nogomet pa vidi zgolj dobro obrambo...

ali pa to, da so se na koncu z nekaj srece skoraj nezasluzeno izvlekli.

Ce je kaj cistega v tej tekmi je to to, da je Maribor vec kot zasluzeno napredoval. Vse ostalo bi bila nesreca za nas, ne pa sreca.
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.155
2.254
113
Citat:
Uporabnik tratnjak pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Saj to sem mu ravno hotel povedat, on vidi to kot srečo, nekdo ki ga gleda to realno skoz nogomet pa vidi zgolj dobro obrambo...

ali pa to, da so se na koncu z nekaj srece skoraj nezasluzeno izvlekli.

Ce je kaj cistega v tej tekmi je to to, da je Maribor vec kot zasluzeno napredoval. Vse ostalo bi bila nesreca za nas, ne pa sreca.

Glede na prikazano bi bila vceraj res tragedija da bi na koncu padel tisti gol... Razen zadnjih 10-15 minut vceraj res res niso pokazali nic. Nic od nic. Je pa črni (ni mišljeno rasistično ampak ne spomnim se imena) na koncu bil res dosaden, nikak da bi ga ustavili...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

http://reporter.si/clanek/magazin/mitja-viler-jezus-je-pot-zaho-je-bog-530271

Citat:

Na vprašanje, ali imajo kaj zaslug za uspeh višje sile, je odgovoril: "Molim ne, Tava dosti bere Knjigo (Sveto pismo, op. STA), ne moli v sobi, moli samo v slačilnici, ampak Jezus je pot, Zaho (športni direktor Zlatko Zahoviæ, op. STA) je Bog."

Citat:

Štajerski Brazilec nikakor ni presenečen: "Vedno smo želeli to, ampak se nismo prepustili evforiji in smo bili ponižni. Biblija piše, da, kdor je ponižen, mu Bog pomaga. To je to. Smo bili ponižni in Bog nam je pomagal."

evil.gif