Liga prvakov / Champions league 2016/2017

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Veze pri kiparjih? Za denar pa prosiš po alterju? Se pravi malo gnoj kar se dela tiče?
Pa mislim, da lahko zaključiva, navijač barce, pa najde sodniške zmote povsod, samo na barca:pSG ne... Da omenimo samo eno...
 

AvtoFun

Guru
29. dec 2007
18.131
2.256
113
Citat:
Uporabnik KillaKHAN pravi:
Citat:
Uporabnik AvtoFun pravi:
Ti si celi offsajd ja
smile-1.gif
ni kaj posteno in zasluzeno Real v finalu kjer pa mu najbrz ne bo slo skoz... sicer pa ce pogledamo obe tekmi skupaj je bil Real ves cas boljsi razen prvih 20-25min blackouta na povratni tekmi... kako pa je sicer s kartoni v CL? Se prenesejo v finale ali se c finalu crtajo???

Kartoni se ne prenesejo v naslednjo sezono če to misliš. Če pa misliš v polfinalu, pa tisti, ki je dopolnil kvoto ali rdeč karton fasal, zajebal finale.

To mi je jasno ja da se ne prenesejo v naslednjo sezono
hysterical-1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Veze pri kiparjih? Za denar pa prosiš po alterju? Se pravi malo gnoj kar se dela tiče?
Pa mislim, da lahko zaključiva, navijač barce, pa najde sodniške zmote povsod, samo na barca:pSG ne... Da omenimo samo eno...

Da fak model. Ti res nimaš pošlihtanih 5 centov v glavi. IN glede na to kake pišeš res nimaš pojma o meni. Navijač Barce? No sej se vidi da ne znaš oz nočeš brat,
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Mojster, ne vozi zadeve na osebno raven, ti si začel z nekim kipom in podobno... Dejstvo je, da te moti vse okoli Reala in Ronalda. In ne znaš objektivno komentirati... Da vidim komentar na prvi gol Reala vceraj, prosti strel...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Objektivno sm komentiral na offside. Model dej pejt nazaj brat. Boli me K za Real in ronalda. Jaz vem za koga navijam in za koga nikoli nebom navi9jal. Reala ni med temi možnosti. Sm že večkrat povedal. Povej mi kje sm neobjektivno komentiral real in ronalda
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Ena objektivna... na zadnji tekmi Barcelone, ko je doma zaostajala proti Eibarju, so grobijani Albi skoraj zlomili nogo... posledično dosojen penal, sedaj pa dilema... upravičen ali ne... sodniki pomagajo Realu, Barca pa se bori z mlini na veter...

 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.334
759
113
Čisti penal. Ko sodnik ni dobro postavljen na liniji in spregleda offside, je to kraja stoletja, to tukaj je pa čisti penal. Konec koncev je bil sodnik par metrov stran. No, saj je bil standard, dva penala in rdeči za nasprotnika...
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Ena objektivna... na zadnji tekmi Barcelone, ko je doma zaostajala proti Eibarju, so grobijani Albi skoraj zlomili nogo... posledično dosojen penal, sedaj pa dilema... upravičen ali ne... sodniki pomagajo Realu, Barca pa se bori z mlini na veter...

<iframe width="420" height="315" src="https://www.youtube.com/embed/y-nrQd_clCs" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>

Jaz sm umiral od smeha. Sm objavu na FB s pripisom hahahahha. Barca je itak najbolj igralski klub na svetu. Meni takoj za Bayernom in Milanom najbolj antipatičen klub.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.349
257
83
33
Bo ratal danes MB al ne? Upajmo, da se ne uresniči rek "kdor ne da, dobi", ampak mam občutek, da bo tako.