Novo pri Debitelu

hermann

Guru
19. mar 2014
9.184
5.728
113
očitno zelo dobro poznaš profil strank na debitelu, ko omenjaš izimobil v istem sestavku

in če misliš, da je imel telekom pri nakupu kakršnekoli plane in da pri nakupu ni šlo za reševanje točno določene osebe, si naivnež:)
 

Ginginova

Guru
28. jul 2007
6.522
1.403
113
Cel projekt Debitel je ustvarjanje fake konkurence Mobitelu. Pri koritu pa itak bivša Mobitelova in LDS "elita".
Sedaj, ko se je reč po 18ih dolgih letih dokončno izpela, pač vračajo uslugo, da se reči lepo popucajo.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.601
94
48
No, torej, kak je zdaj z zadevo, da ma nekdo pri Debitelu vezavo za dodatne enote za 24 mesecev, zdaj pa bi se zaradi ukinitve Debitela selil na Bob... Na telefon ni vezav, samo za dodatne enote...

A lahko dobi še kako pogodbeno kazen ali ne, glede na to, da gre za ukinitev Debitela ?
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.184
5.728
113
saj ti bo telekom brezplačno dal nek popust za 2 leti, tako da ta cajt boš pa že razmislil kako pa kaj
 

Earnhardt

Fizikalc
18. avg 2007
1.352
0
36
Jaz sem narocnik pri debitelu od leta 2000 z vsaj eno stevilko. Druge stevilke sem imel tudi ze pri Mobitelu in Simobilu. Podpore, prijaznosti in ustrezljivosti Debitelove podpore ne prekasa N I H C E. In tudi debinet portalcek je enostaven, pregleden, omogoca posiljanje zastonj SMSov, ze vec kot 15 let. U nulo.

Skoda, da se bo sedaj pripojil Mobitelu, je bilo pa za pricakovat
 

pikapoka07

Pripravnik
6. dec 2013
212
3
18
Citat:
Uporabnik gasdopodna pravi:
No, torej, kak je zdaj z zadevo, da ma nekdo pri Debitelu vezavo za dodatne enote za 24 mesecev, zdaj pa bi se zaradi ukinitve Debitela selil na Bob... Na telefon ni vezav, samo za dodatne enote...

A lahko dobi še kako pogodbeno kazen ali ne, glede na to, da gre za ukinitev Debitela ?

Če ni vezava zaradi telefona, potem ne bo pogodbene.
Drugače se razmerja in aneksi prenesejo z Debitela na Telekom, tako da če bi bil aneks na telefon, bi se to preneslo.
A pa res je Debitel vam kje bolj ugoden? Ker če so vam dali slabši paket, greste lahko znotraj Telekoma brezplačno na kakšnega drugega.
 

Ales888

Pripravnik
22. jul 2010
87
0
6
Knežje mesto ***
Citat:
Uporabnik Earnhardt pravi:
Podpore, prijaznosti in ustrezljivosti Debitelove podpore ne prekasa N I H C E.

Skoda, da se bo sedaj pripojil Mobitelu, je bilo pa za pricakovat

zmaga.gif