Oprema

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Nabavi ta mlin. Ta je preverjeno vreden tega denarja.

20161110195546.jpg
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Corona je ta mlinček na roko. Veliko jih s te melje oz. bolje rečeno tre. tudi o mlinčkih je bilo že veliko napisanega. Nekaterim zadostuje tudi predelana naprava za izdelovanje rezancev... Jaz imam od mattmilla, in sem super zadovoljen. Meni veliko pomeni to, da ga postavim, vtaknem bormaršino in šopam... Za "luksuz" se pač nekaj plača, a na koncu se vse povrne.

V domačem pivovarstvu se veliko lahko improvizira, a ko se boš odločil delat večje runde (očitno si se že, glede na to, da kupuješ 50+ L lonec), ti bo udobno mletje slada še kako prav prišlo. Enako je z ostalimi pripomočki oz. opremo. Na koncu nekaj znese...

Glede na to, da pa uporabniki na tem forumu uporabljajo vse od že omenjenih improviziranih mlinčkov do zelo kvalitetnih naprav, boš težko dobil en pravilen odgovor
smile-1.gif
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
So stvari, pri katerih se improvizira in stvari, pri katerih niti slučajno ne, če hočeš na koncu rezultat. Seveda se pa potem človek sam odloči kako in kaj.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Corona se žal ne obnese tako dobro. Če že kupuješ obvezno na valje. Na megadirect ga imaš.
 

_jackson_

Pripravnik
20. okt 2014
88
3
8
Sicer ne vem, kako se obnese ampak zadeva je taka (moje mišljenje).
Opremo kupiš 1x in jo uporabljaš dlje časa. Gre pač za investicijo v hobi. Lahko sicer kupiš nekaj poceni in iščeš bližnjice, ki pa te na koncu lahko stanejo več, ker boš ugotovil, da ti mogoče ne ustreza, ne deluje tako kot pričakuješ, se pokvari po par kuhanjih, itd, itd, itd.
Kupi tisto, kar ti priporočajo tisti, ki se s tem hobijem ukvarjajo že nekaj časa. Tako opremo boš sigurno uporabljal dlje časa, ko boš preračunal strošek na batch/kišto/steklenico, te bo sigurno stalo manj, kot če kupiš nekaj poceni, na koncu pa se izkaže da ni ok.

Verjamem, da je na začetku težko izpljunit €€€ in kupit vse naenkrat. Kupuj počasi, vsak mesec nekaj in tisto, kar ti priporočajo. Ko boš imel vso opremo, začneš s kuhanje, tačas pa beri, beri, beri, sestavljaj recepte. Bo najhitreje in najceneje
smile-1.gif
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Od mattmilla morda le student, cenovno najbolj ugodno.
Ga ima kdo?
Kako se obnese, bolj kot corona?

Jaz ga imam, točno tega. https://www.mojepivo.si/mojepivo-mlin-za-drobljenje-zrnja-mattmill-student.html

Meljem že globoko v drugo leto in je brezhiben. Tudi ocena na spletni strani od trgovine je moja. Ampak je bil takrat nekaj v akciji in je bil malo cenejši.

Bi pa verjetno sedaj kupil kaj takega, kar je Kalbo prilepil, in sicer zato, ker ima velik nakladalnik. Pri tem Mattmill student si pomagam z 2L plastenko kokakole, ki pa ne stoji fiksno na mlinčku in je tvegano, da se ti prevrne. Se mi je zgodilo enkrat, od takrat z eno roko držim plastenko. To je edini -, ki sem ga sam opazil.
 
Nazadnje urejeno:

smarty

Pripravnik
5. okt 2014
477
0
16
Ne bom več
smile-1.gif


Lahko mojega kupite, ker ga ne rabim več in je takšen kot ga omenjate po forumu.
Zraven vam lahko dodam še tisto posodo z pokrovom, ker sem si uredil tako, da ni skoraj nič praha pri mletju ker pada vse not v posodo.







 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Pa da se pravilno zastopiva. Ko bom, če bom kupoval naslednji mlin, bo tak kot je tvoj novi. Za nekoga, ki gleda poceni inprovizacije je pa tvoj stari vrh glave dovolj.
smile-1.gif
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Kater pa je ta mlin?
Ne vem, tolk sem po furumu bral, da nekaterim slad mimo leti, v tiste zareze, v nekatere ne...
Kater je zdaj kater?
 

Pivopivec1

Pripravnik
23. feb 2014
318
9
18
Imam vprašanje glede polnilnega soda za 200 litrov pive. Zanima me, če je potrebno dodat pumpo (whirpool), da se sladkor enakomerno razporedi. Pretok bi bil minimalen. Dodal bi še co2 noter, da ne bi oksidiralo zaradi mešanja. Ali pa bi bilo ok ce bi pivo segrel na sobno temperaturo, vmešal sladkor in stekleničil? Do sedaj sem stekleničil mrzlo pivino 50 litrov, s tem da sem malenkost pomešal pred stekleničenjem in je zadostovalo.
 

pocast

Pivovarski majstr
13. maj 2014
1.947
321
83
Jaz v naši pivovarni najprej prespargam s co2, nato vlijem iz zvrha vroč sirup, nato pa od spodaj gor počasi spuščam pivino preko tlačnega fementorja (se pravi z nadlakom in ne s črpalko).
Tako ni treba nič mešati in se lahko stekleniči takoj ko je sod poln. Sod je pa 500L
 

Pivopivec1

Pripravnik
23. feb 2014
318
9
18
Jaz ne bom imel tlačnih fermentorjev, tako da bom pivino s pumpo prečrpaval v polnilni sod (od spodaj gor). Ok potem praviš, da ne bi smelo bit problemov. Kakšno pa imaš temperaturo pivine pred stekleničenjem, če ni skrivnost? Ker jaz bi najraje stekleničil cold crashano pivo pa se bojim, da se bi zaradi tega sladkor slabo difuziral.