Oprema

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Jst sem se zmenil še z nekom tu z alterja ki je šel iskat pa sva si delila, takrat je bila cena (3 leta nazaj) 1,3€/m + 25%DDV. Mislim pa da je najmanši kolut kar dobiš 50m, tako da potem "zdeliš" še s kom (ene 25m je pomojem ok za 50l lonec oz. imaš še malo viška).

Inox se baje malo težje zvija, si imel probleme?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.806
3.816
113
Ima precej tanjše stene kot baker, tako da se zvija približno enako. Moraš pa res pazit da ga ne "preščipneš" če preveč na silo zapogneš.
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Jaz imam hladilca narejeneha iz pregibne inox cevi. Kupil mi jo je en majstor, ki kupuje v trgovini z gradbenim materialom MIX v Stegnah, in je bila zato malo cenejša. Cene se pa res ne spomnim... Sicer se je tudi ne da fiksno oblikovat, razen če bi jo še vmesno pričvrščeval s kakimi bakrenimi žičkami ali čem podobnim, ampak meni to kar ustreza, ker jo lahko poljubno prilagajam različnim loncem in jo imam tudi lično pospravljeno v enem navadnem plastičnem škafu.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Ja jst imam te cevi, sicer jih ne uporabljam več oz. se uporablja tuljava samo še kot sekundarni hladilnik. Kaj naj rečem deluje. So pa cevi precej tanke in se lahko zvijajo pa tudi stojijo ne skupaj (ko dvigneš se tuljava raztegne, ko daš v lonec se pa tuljava skrči oz. cevi se posedejo ena na drugo).
Fantje na Cro forumu ga uporabljajo za izdelavo CFC chillerja...
Sem dobil danes odgovor iz firme, za 10 m 10ke 105 kun in 90 kun dostava.
Ne vem, svetujte?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.806
3.816
113
Za sam CFC je ok, samo govorimo o najdebelejši cevi potem (9mm?) ker manj zna bit že problem ker da ti jo lahko zabaše.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik Utisevalec pravi:
Za sam CFC je ok, samo govorimo o najdebelejši cevi potem (9mm?) ker manj zna bit že problem ker da ti jo lahko zabaše.
Če sem prav razumel, so to cevi 10 x 0,05, oziroma 11 x 0,05.
Torej je notranji fi 10 ali 11...
Sem prav razumel?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.806
3.816
113
Ja, vidim da so tudi 11, torej 10mm notranji presek kar bi moralo bit ok. Sam imam mislim da 9.5mm, torej 8.5mm notranji fi. So pa tudi precej manjši fi, tistih se izogibaj ker se ti zna noter hmelj zabit in imaš veselje. Za CFC se ponavadi dela napako da se raje jemlje z manj preseka zato da potem stlačiš noter v klasično 1/2" cev. bolje uporabit obratno logiko!
zmaga.gif
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Znašel sem se pred enim problemom...
Prvo pivo po biabu je verjetno že proti koncu fermentacije, že par dni se nič ne dogaja na vehi, čeprav se vidi noter mehurčke po pivi, ampak švoh. Rad bi vzel vzorec za merjenje, a tu je problem, kako vzamete vzorec, brez okužbe, brez avtosifona!? 🤔
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.806
3.816
113
Če že moram merit potem vzamem razkuženo stekleno laboratorijsko mešalno paličko jo pomočim v pivo in kapnem kapljico na refraktometer. Večinoma itak ne merim pred stekleničenjem ker ni nobene potrebe .. a zvem FG po 5h dneh ali po 30h je vseeno!
grin1.gif


Za vzorce v merilni valj rabiš pa dovolj veliko pipeto oz. tisto vinarsko orodje (ne vem kako se mu reče, glavnem je valj/cev ki ga pomočiš v pivo in potem s palcem pokriješ luknjico na vrhu da narediš podtlak) ki omogoča da vzameš večji vzorec. Glede na to da je sedaj sezona vinarstva se da dobit precej take opreme tudi v navadnih trgovinah za "prosti čas" (merkur, obi, ipd.).
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Nekako sem se znajdu in potegnil ven s cevko in pumpico za merjenje hladilne tekočine ( oboje opral prej z razkužilom)
A je možno, da ima domač biab, tisto z divjim hmeljem in kruhovskim kvasom, kar sem varil, 6,2 abv!?
Og 1048 fg 1000
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik joorn pravi:
Na kateri temperaturi si drozgal ? Koliko časa že fermentira ? Ja je možno :D
Delal sem po receptu, ki sem ga prilepil na forum, iz revije Vzajemnost...
Pod pivovarsko literaturo, pod kaj kuhate, današnja tema sem malo opisal.
 
Nazadnje urejeno:

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Seveda je možno, če si noter nasipal več kot pol kile rafiniranega cukra :D
Kot da bi skuhal lonček domače goveje juhe, noter nasipal 10kom jušnih kock in se čudil, da je nekam slano vse skupaj...
Pa iskreno povedano dvomim, da bo to dobro pivo, teb se fajn zdi, ker si sam spacal vse skupaj
smile-1.gif

Lastno mnenje v pivovarstvu ne šteje ravno veliko
smile-1.gif
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik anze92 pravi:
Seveda je možno, če si noter nasipal več kot pol kile rafiniranega cukra :D
Kot da bi skuhal lonček domače goveje juhe, noter nasipal 10kom jušnih kock in se čudil, da je nekam slano vse skupaj...
Pa iskreno povedano dvomim, da bo to dobro pivo, teb se fajn zdi, ker si sam spacal vse skupaj
smile-1.gif

Lastno mnenje v pivovarstvu ne šteje ravno veliko
smile-1.gif
Se strinjam, lastno mnenje...
Ampak za prvo self made pivo pa bo ok!
cheer.gif
 

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Mogoče kdo ve kako preveriti pred vrtanjem kje po steni hladilnika potekajo hladilne cevi.
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Citat:
Uporabnik anze92 pravi:
Seveda je možno, če si noter nasipal več kot pol kile rafiniranega cukra :D
Kot da bi skuhal lonček domače goveje juhe, noter nasipal 10kom jušnih kock in se čudil, da je nekam slano vse skupaj...
Pa iskreno povedano dvomim, da bo to dobro pivo, teb se fajn zdi, ker si sam spacal vse skupaj
smile-1.gif

Lastno mnenje v pivovarstvu ne šteje ravno veliko
smile-1.gif
Se strinjam, lastno mnenje...
Ampak za prvo self made pivo pa bo ok!
cheer.gif

Ne bo... Pekovski kvas je precej bolj "usran" kot pivovarski, zato - ne boš verjel - pivovarji uporabljajo pivovarskega (in ne zato ker bi bili skregani z peki). Karkoli delaš iz pekovskega kvasa, potem toplotno obdelaš (spečeš) in takrat pobiješ vse bakterije, ki bi ti lahko uničile kruh, pecivo itd. Med samim hajanjem pa je premalo časa, da bi se razvilo kaj, ki ti lahko pokvari okus. Piva pa po dodajanju kvasa toplotno ne obdeluješ več in zato bakterije preživijo in se tudi namnožijo.
Da si fasal okužbo je jasno ker:
-je pivo kislo
-kvas redko požre do FG 1000 (razen nekaeri šampanjski), se pa do te gravitacije prežrejo bakterije, kater si fasal v kvasu.

Tako da ti toplo priporočam, da naslednjič riskiraš tiste 3EU za spodoben pivski kvas, če se že matraš pol dneva s kuho piva!

Pa še: NE, pivo ne bo nič boljše ampak vedno slabše, če ga slučajno lahko spiješ zdaj, ga daj čimprej, ker čez 1 mesec ga sigurno ne boš!
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Se strinjam z zgoraj napisanim, vem pa tudi, da se ni za držat vseh receptov.
V receptu, ki sem se ga držal, je pisalo pekovski kvas...