Oprema

reflex

Pripravnik
23. feb 2016
191
9
18
Pri povezavah ki so pod pritiskom pomoje ni dobro uporabljat silikonskih cevi ker se raztezajo in se lahko zgodi da ti jih vrže dol. Drugače so pa te cevi od Nektarja vrhunske je pa res da so bolj toge a se jih da vseeno kar pošteno upogibati. Obstajajo enake cevi ki so tankostenske in so bolj fleksibilne vendar se hitro prelomijo kar je pa spet težava.
 

si30n

Pripravnik
6. jun 2014
119
3
18
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Citat:
Uporabnik si30n pravi:
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Citat:
Uporabnik si30n pravi:
Citat:
Uporabnik pocast pravi:
Citat:
Uporabnik si30n pravi:
Uporabljam tale "cheap" kitajski barley crusher: https://www.youtube.com/watch?v=2InPdzv2fhg

Vsake toliko časa se mi zgodi, da se valj vrti v prazno. Potem včasih pomaga, da zavrtim nazaj in spet naprej, včasih je treba s tankim rezilom požokati po zrnju, včasih pa je treba vsa zrna dat ven in pogledat, kaj ga blokira. Se komu to tudi dogaja? Poleg tega nisem čisto prepričan, ali sem pravilno sestavil vse skupaj, namreč pri meni se vrti samo en valj, drugi je statičen.

Zelo dobro poznam zadevo, zaradi nje izgubil ogromno živcev....moj sicer ni cheap, je pa res da je ogromno premlel že pri prejšnjem lastniku in nato še pri meni.
Problem so valji, ker izgubijo griff, oz ostrino. Pri meni je pomagalo to, da sem ga razstavil na vsake 100kg zmletega slada in z trikotno pilo pobrusil utorške, da je malo naostrilo zobke. Je p to kar zamudno, pa roka začne bolet :D
Imaš pa ene valjčke, ki imajo preko gumice pogon še drugega valja. https://www.mojepivo.si/mojepi...mill-basis.html

Sicer je pa razmak okrog milimetra popolnoma dovolj

Pri men je kao nov, samo še vedno od Kitajca. :D In se mi zdi, da je ostrina dokaj OK. Kako bi sicer ocenil ostrino, ti mora na poteg poškodovat blazinico prsta? Na koncu dneva je vedno tako - malo denarja, malo muzke.

Težko ti definiram kaj je dobra ostrina, pri mojem so načeti zobki. In verjamem da je to krivo, ker po brušenju vedno lepo mleje.
Daj še enkrat premeri razmak, od oka, je idealen razmak debeline kreditne kartice

Razmak je večji kot pri kreditni kartici. Če nastavim na manjšega, se bo še prej zabilo oz. valj sploh ne bo zagrabil zrnja ...

Potem imaš res nekaj narobe....Lhko probaš tudi prej namakati slad v vodo. S tem se malo napihne in zmehča, je pa res da rata potem tudi velika packarija :D

O pršenju vode na slad sem že slišal, vendar nikoli ne meljem slad na dan varjenja (malo zaradi mlečnokislinskih bakterij v prahu, malo pa tudi zaradi vraževerja
evil.gif


Sicer sem pa zaenkrat rešil problem. Zadihtal sem kote, kjer uhajajo zrna - izkazalo se je, da jih je cel kup čisto v kotu in maši vse skupaj. Zadihtal sem kar z kuhinjsko gobico in v 3min zmlel 5kg za cel batch. Hvala za input!
 

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Jaz zmeraj našpricam slad, ni nobene packarije, samo veliko lepše se ohrani ječmenova luskina.
 

si30n

Pripravnik
6. jun 2014
119
3
18
Končno sem si omislil temperaturni kontroler. In z njim fermentation chamber. Cheap skrinja z bolhe in ITC-308 (v bistvu je to bolj ali majn STC-1000 z vtičnicami za cooling & heating -> https://www.amazon.de/Inkbird-ITC-308-Temperature-Controller-Thermostat/dp/B016EYB03G). Za fermentacijo deluje v nulo in drži pivo znotraj pol stopinje, če je treba. Nastavljeno imam sicer na stopinjo razmaka. Temperatura je prava, sem stestiral s še enim kontaktnim kitajcem.

In ker je ITC-308 watertight, sem si mislil, da bi sprobal še za drozganje. Tu pa se je zadeva popolnoma obrnila. Strike T je bil 74, Mash T padel šele na 69.5, nakar sem panično hitel dolivati mrzlo vodo za izenačitev. Hitro je T padla na 65.0, potem pa zrasla(!) na 66.8 in nato zelo neenakomerno padala (tudi po 0.5 v parih sekundah, potem pa je ostala enaka za par minut). Divje skratka. Mash tun, hladilna torba, ni bil preheated. Naslednjič sem korigiral strike T in vsaj zrasla potem mash T ni več. Je pa ekstremno neenakomerno padala, isto kot nazadnje.

Sonda je očitno za kakšno resno poigravanje med drozganjem neuporabna? Ker ob takšnih nihanjih resno dvomim o strike T. Po drugi strani se mi pa dobade, da je termometer s sondo, ki jo lahko zvijaš, kolikor želiš. Ali kdo uporablja sonde pri drozganju in ali se obnašajo kaj lepše, bolj stabilno od opisane ITC-308?
 

veselipivovar

Pripravnik
23. jul 2016
186
0
16
Uporabljam STC-1000 in dela ok. Sem pa imel podobno "težavo" s skakanjem temperature pri merjenju s kitajskim digitalcem, nekaj takega: http://www.ebay.com/itm/Kitche...vUAAOSwR29ZECxY
samo s to razliko, da sem ga jaz plačal še cca 5 eur, no naši v slo ga prodajajo za 20 eur, zame ni vreden niti evro. prikazana temp skače tudi po 10 stopinj random. zdaj merim s pen termometrom in nič ne skače.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Citat:
Uporabnik si30n pravi:
In ker je ITC-308 watertight, sem si mislil, da bi sprobal še za drozganje. Tu pa se je zadeva popolnoma obrnila. Strike T je bil 74, Mash T padel šele na 69.5, nakar sem panično hitel dolivati mrzlo vodo za izenačitev. Hitro je T padla na 65.0, potem pa zrasla(!) na 66.8 in nato zelo neenakomerno padala (tudi po 0.5 v parih sekundah, potem pa je ostala enaka za par minut). Divje skratka. Mash tun, hladilna torba, ni bil preheated. Naslednjič sem korigiral strike T in vsaj zrasla potem mash T ni več. Je pa ekstremno neenakomerno padala, isto kot nazadnje.

Sonda je očitno za kakšno resno poigravanje med drozganjem neuporabna? Ker ob takšnih nihanjih resno dvomim o strike T. Po drugi strani se mi pa dobade, da je termometer s sondo, ki jo lahko zvijaš, kolikor želiš. Ali kdo uporablja sonde pri drozganju in ali se obnašajo kaj lepše, bolj stabilno od opisane ITC-308?

T drozge je zelo težko merit, sploh med vmešavanje ker rabi slad nekaj časa da sprejme toploto, hkrati pa je zaradi goste tekočine tudi med drozgo sam prehod toplote počasen. Če še drozgalnik ni predogret imaš potem še dodaten efekt hlajenja ob stenah. Posledica je da je temperatura drozge nekonstantna oz. so velika območna nihanja.

Tako da ni nujno napaka termometra ker meni kaže thermpen enako če ga po vmešavanju malo sprehajam po drozgi. Najbolj točno temperaturo dobiš če ves čas mešaš .. ampak tudi tista temperatura bo večinoma potem še malo padla ko se slad napije v celoti vode (kar rabi par minut, odvisno od zmletosti) oz. se drozgalnik ogreje.
 

anze92

Pripravnik
23. dec 2015
178
12
18
Citat:
Uporabnik si30n pravi:
Ampak variš takoj s tem? Sicer vse skupaj ja splesni?

Ja, takoj varim, ampak po mojem ne bi tako hitro splesnelo, ker gre to cca deciliter vode na 5kg zrnja in toliko spet ne dvigne vlažnosti. Mogoče dam naslednjič eno kilo tako zmletega žita na stran, pa bomo videli
smile-1.gif
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik veselipivovar pravi:
Uporabljam STC-1000 in dela ok. Sem pa imel podobno "težavo" s skakanjem temperature pri merjenju s kitajskim digitalcem, nekaj takega: http://www.ebay.com/itm/Kitche...vUAAOSwR29ZECxY
samo s to razliko, da sem ga jaz plačal še cca 5 eur, no naši v slo ga prodajajo za 20 eur, zame ni vreden niti evro. prikazana temp skače tudi po 10 stopinj random. zdaj merim s pen termometrom in nič ne skače.
Imam enakega kot si imel, tudi laže..
Katerega imaš pa zdaj, kakšen je ta pen?
Imam tudi tisto pištola ir, pa mi kaže različno, odvisno kolk daleč si z žarkom.
 

rookie

Fizikalc
7. jul 2009
515
29
28
Bela krajina
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Citat:
Uporabnik veselipivovar pravi:
Uporabljam STC-1000 in dela ok. Sem pa imel podobno "težavo" s skakanjem temperature pri merjenju s kitajskim digitalcem, nekaj takega: http://www.ebay.com/itm/Kitche...vUAAOSwR29ZECxY
samo s to razliko, da sem ga jaz plačal še cca 5 eur, no naši v slo ga prodajajo za 20 eur, zame ni vreden niti evro. prikazana temp skače tudi po 10 stopinj random. zdaj merim s pen termometrom in nič ne skače.
Imam enakega kot si imel, tudi laže..
Katerega imaš pa zdaj, kakšen je ta pen?
Imam tudi tisto pištola ir, pa mi kaže različno, odvisno kolk daleč si z žarkom.
Sem poiskal, verjetno se gre za thermapen, zaenkrat si ga ne morem privoščit...
 

veselipivovar

Pripravnik
23. jul 2016
186
0
16
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Citat:
Uporabnik rookie pravi:
Citat:
Uporabnik veselipivovar pravi:
Uporabljam STC-1000 in dela ok. Sem pa imel podobno "težavo" s skakanjem temperature pri merjenju s kitajskim digitalcem, nekaj takega: http://www.ebay.com/itm/Kitche...vUAAOSwR29ZECxY
samo s to razliko, da sem ga jaz plačal še cca 5 eur, no naši v slo ga prodajajo za 20 eur, zame ni vreden niti evro. prikazana temp skače tudi po 10 stopinj random. zdaj merim s pen termometrom in nič ne skače.
Imam enakega kot si imel, tudi laže..
Katerega imaš pa zdaj, kakšen je ta pen?
Imam tudi tisto pištola ir, pa mi kaže različno, odvisno kolk daleč si z žarkom.
Sem poiskal, verjetno se gre za thermapen, zaenkrat si ga ne morem privoščit...

ma ni pen, nekaj sem pobrkljal zgleda...
takega imam: http://www.ebay.com/itm/DIGITA...872.m2749.l2649
 

HafnerMa

Fizikalc
17. okt 2016
825
44
28
Jaz imam Thermapen, sem ga kupil od proizvajalca iz Anglije. Enkrat začetek leta je imel odprodajo prejšnjih modelov (nov je enak, samo kao neke pol sekunde hitreje ugotovi temperaturo). Plačal sem 40 EUR, kar je zelo ugodno. Je pa res vrhunski. Mogoče so take akcije redne in se plača malo spremljat. Zraven sem prejel originalni podpisan račun in originalno podpisano garancijo. Skratka, vse po regelcih, ni da ni
smile-1.gif
 

zoki

Pripravnik
23. sep 2007
264
5
18
Ja, enkrat je Utiševalec dal link gor, ko so bili v akciji... okoli 30 eur. Od "kitajskega" je tisočkrat boljši.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Ja jst imam te cevi, sicer jih ne uporabljam več oz. se uporablja tuljava samo še kot sekundarni hladilnik. Kaj naj rečem deluje. So pa cevi precej tanke in se lahko zvijajo pa tudi stojijo ne skupaj (ko dvigneš se tuljava raztegne, ko daš v lonec se pa tuljava skrči oz. cevi se posedejo ena na drugo).
 

kadunnc

Pripravnik
1. avg 2007
868
15
18
A kdo ve kok pride taka inox "tuljava" prbližno...

Se prav za 50l pivski sod (cca 15m, 30cm premer)?
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Jst sem se zmenil še z nekom tu z alterja ki je šel iskat pa sva si delila, takrat je bila cena (3 leta nazaj) 1,3€/m + 25%DDV. Mislim pa da je najmanši kolut kar dobiš 50m, tako da potem "zdeliš" še s kom (ene 25m je pomojem ok za 50l lonec oz. imaš še malo viška).