Guns N' Roses & Axl DC:

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
Axl je kot kaže nekaj jedel lansko leto, se pobotal s Slashom in Duffom, zdaj pa še z AC/DC-ji dostojno opravlja delo bolnega Briana:



je ego mal usahnil čez desetletji kot kaže, zarad miljončkov mu tega ni treba. Super skratka
cheer.gif
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.887
2.358
113
Meni pa to ni posljusljivo, se manj pa gledljivo. Sej ni slabo, sam ... ne mores mesat dveh rock institucij. Mogoce za kaksen koncert ali pesem, vec pa ne.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.024
773
113
http://www.rtvslo.si/zabava/glasba/axl-rose-je-obozevalce-ac-dc-prijetno-presenetil/392500

Na youtube sem bral komentarje in so bolj pozitivni kot negativni. Sam nisem diehard fan od AC/DC, bolj od original line-up Gunsov, zato mi je Axlov glas bližje, priznam, se mi pa zdi dostojen vstop v band, da bodo pokrili evropski del turneje, ki bi sicer odpadel.

Če smo že iskreni, osebno mi je Johnsonov glas bistveno boljši, kot Scottov z vsem spoštovanjem do Bona. Back in Black je zame kot Appetite, skoraj
evil.gif


So pa v Belgiji vračali karte ja - na veselje morja drugih
grin1.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Njegov glas noro paše v stil muzike. Primerjat ga z Johnsonom je pa bedarija. To je tko kot da bi šel primerjat vse pevce od Black Sabbath.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.112
6.482
113
Upam da še gunsi enkrat pridejo v našo bližino, no...vsaj axl+slash, drugih ne rabim
wink-1.gif
In letošnja turneja v USA mi daje upanje, da kaj takega še doživim.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.112
6.482
113
Mogoče se do takrat celo vrne celotna zasedba, ene princese se še delajo uželjene zgleda...
 

tony

Guru
23. jul 2007
9.356
1.350
113
Mene bolj zanima, koliko zamudi na vsak špil?
evil.gif


Sploh zdaj, s fentano nogo
tongue-1.gif
 

mistique

Guru
16. jun 2009
13.075
883
113
Emona / Carnium
Zdej ne zamuja, ker ga drugi nosijo
smile-1.gif


Ne vem, kaj bi bila lahko, sredi svetovne turneje, alternativa za vokal ACDC. Modeli so šli na immer znano ime. Če bi privlekli kak noname, boljši ali Brianu bolj podoben vokal, bi folk še več vstopnic vrnil in zahteval keš. Poleg tega Axl absolutno ljudi ne pušča ravnodušne, vokal pa pač nekako "pije vodo". Sicer Axl ne preseneča, on je že večkrat kak ACDC komad odpel in to dobro, ker je pač takšnega izbral, da ga lahko odpoje
evil.gif

Drgač pa imamo nekateri fani ACDC, strahotno pomanjkanje Bon Scott-ovega vokala.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.112
6.482
113
Citat:
Uporabnik Valhalla pravi:
Axl je kot kaže nekaj jedel lansko leto, se pobotal s Slashom in Duffom

Da malo podebatiramo o tem, če sploh lahko najdemo resnico?

Baje je razlog za pobot ločitev slasha od žene, ker bi ravno njegova žena naj bila razlog, zakaj sta bila z axlom sprta. Nekako imamo v spominu, da bi naj axl bil deležen nekih zlorab kot otrok in zato ni prenesel majkl jacksona. Slash pa je ravno z majklom imel nekaj izvedb, ki bi naj bile plod njegove žene.
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
ksz

nisem fan nobenih, ampak se mi zdi Axlova izvedba več kot dostojna, tako da ste fani lahko užaljeni in nostalgični, ampak kaj dosti boljšega od tega res ne morete dobit