Sygic nakup

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Danes sem prejel mail obvestilom, da so izdali fix in da sedaj Traffic info deluje tudi v Sloveniji.
Testiral - deluje.

LP
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
imam premium brez trafica ,pa me moti ,da ne morem nadgradit samo Trafica,ki je kao zdaj ista cena kot takrat ko sem kupil premium brez trafica.
Sicer ,če rabim trafic po Slo uporabljam google maps,zunaj moraš pa verjetno itak imeti vklopljene podatke,pa nekako ne pride v poštev.
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Ali se splača dodati še teh 5€ za traffic? A to je tudi lifetime licenca?
 

dem

Fizikalc
4. avg 2011
1.931
13
38
Zakaj me ta Sygic vedno odlogira? In potem mi še javi da naj ga nadgradim... Imam vkopljeno da se samodejno logira...
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Uporabnik dem pravi:
Ali se splača dodati še teh 5€ za traffic? A to je tudi lifetime licenca?
jaz imam kupljeno Premium licenco za cel svet. želel bi dokupiti traffic pa mi ga ne ponuja??? Ponuja mi nadgradnjo Premium +Traffic za 19,99€?

lp
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
par postov gor poglej !
Enako imam premum brez trafica ,(dokup trafica pa kar nekaj stane) v mojem primer 16,99€ .
Greš v aplikacijo na telefonu ,klikneš na trgovina Sygic pa ti zlista .

Sicer me pa moti ker ne morem copy /past ali pa ne znam!!
 

Jodlarcek

Fizikalc
16. avg 2007
3.298
22
38
MB
Citat:
Uporabnik paci pravi:
par postov gor poglej !
Enako imam premum brez trafica ,(dokup trafica pa kar nekaj stane) v mojem primer 16,99€ .
Greš v aplikacijo na telefonu ,klikneš na trgovina Sygic pa ti zlista .

Sicer me pa moti ker ne morem copy /past ali pa ne znam!!
Ja ne gre kupiti samo traffica
stupid-1.gif
. Ko sem kupoval Premium sem plačal več kot je sedaj s trafficom. In zdaj naj bi dal še 19.99€ samo za traffic?? Ni ravno pošteno.
 

fujtajksel

Pripravnik
4. sep 2014
167
5
18
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Ali na Sygicu delujejo prometne informacije in ali upošteva prometne zastoje ?
Po dveh dneh sem ga odstranil, ker se ni izognil zapori na AC tri ure po dogodku.
Nastavitev mi ni uspelo najti.
LP

Jaz imam občutek, da zastoje razne navigacije nekako načrtno podcenjujejo, tudi tiste ki imajo traffic. Sem opazil da sem večkrat pristal v dolgih kolonah, ki bi morale bit očitne. Delno zaradi preference pri izbiri glavnih cest (pri enih lahko glede tega kaj nastavljaš, pri drugih ni možnosti)... pa tudi če posebej dovoliš vožnjo po kolovozih bo večinoma izbral zamašeno avtocesto. Očiten primer so zastoji pred Karavanškim tunelom - tipično je precej hitreje če greš prej dol z AC in čez Jesenice, ampak očitno redko katera navigacija tako svetuje, skoraj vse priporočajo čakanje v koloni na AC
wink-1.gif
 

Abomination1

Pripravnik
22. okt 2012
298
0
16
Jaz spoloh nimam nobenih popustov, pa mi moral imeti do 30.11.2016?

Word + Traffic = 29,99
Traffic liftime = 24.99

Imam kupljeno Evropo + HUD display sem enkrat dobil zraven.
 

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Glede Traffica - danes me je 8 minut po dogodku poslal z AC na izvozu pred dogodkom.

Mislim, da je to dovolj ažurno obveščanje.


LP
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
5 sekund googla

Thank you for contacting Sygic support center.

Sygic GPS Navigation for Android can be installed on up to three Android devices at the same time and can be transferred to a new device just by entering your product code /one time activation/

If you buy Sygic: GPS Navigation & Maps license, you can use application on up to 3 Android devices at the same time as long as you are owner of these devices.
If you activate license on 4th device, the 1st one will deactivate, 5th activation will deactivate 2nd device, 6th activation will deactivate 3rd device etc.
These activation/deactivation transfers are automated and unlimited - it is enough just to activate your product code on the new device.
However it's not possible to transfer a license from Android to iOS. The licensing system on the iOS platform does not allow us to transfer licenses to and from this platform as Apple does not allow such actions. The only way to have our application on your iOS device is to purchase it from the App Store / iTunes. This applies to all different platforms.

In case you have further issues or questions, do not hesitate to contact me.

Thank you for your understanding.

Best regards,

Veronika
Customer Support
 

HEPAN

Majstr
5. sep 2007
2.888
155
63
bom kr tukaj ker je sygic tema.

Ali ve kdo kako se na IOS nastavi da prikazuje navigacija višino? Se pravi da ima information bar, namesto ure prihoda, višino.

V prejšnjih verzijah se je to dalo nastavit sedaj več ne...

aja pa ne mi z Google rezultati, ker iz faq o sygicu sploh nimam tistih opcij
 

paci

Fizikalc
19. jul 2007
1.566
5
38
Ali je komu že uspelo zamenjati licenco iz Androida na IOS.
Namreč imam kupljeno za Androida vendar sem presedlal na Iphone..