Jebe lud zbunjenog ali Iran mora plačati za 11. 9.

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.329
9.710
113
kod Džej-Zija
http://www.rtvslo.si/svet/iran...skodnine/388016
13.gif
 

Piccadilly

Fizikalc
22. dec 2009
1.695
67
48
Iran je bil nečesa obtožen in se ni branil na sodišču. Tako je sodišče pač pritrdilo tožniku. Neumno kakor pač je, takšno je pravo.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.271
3.687
113
davorinm.wordpress.com
V članku piše, da Iranu ni uspelo dokazati, da niso vpleteni v 11.9. In da morajo zato plačati. Kakor mi je znano deluje pravo na nacin, nedolžen dokler ti ne dokažejo krivde. Nikoli, kriv, dokler ne dokažeš, da si nedolžen.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113

Tole se prav direktno norca delajo, ker jih ne morejo/upajo direktno napasti ter jim "uvesti demokracije" v zameno za olje in jim zdaj nagajajo na vse možne načine. Ne morem verjet, kaj si to vse upajo. Me pa firbec matra, če bo tole Pac_Man kaj pokomentiral, me res zanima njegovo mnenje o svetovnemu svetilniku miru, svobode in pravice (USA) v tem primeru

@Slycer - ne, pravo ne deluje na tak način. *Edit: Je Ynos lepo napisal - nedolžen, dokler nisi dokazano kriv.
 
Nazadnje urejeno:

B81

22. jul 2007
34.469
8.943
113
Isti sodnik pa je prav tako razsodil, da Savdska Arabija ni odgovorna za posledice napada. Ta odločitev je zanimiva predvsem zato, ker med 19 ugrabitelji letal (bili sta dve - eno je zadelo dvojčka, drugo pa Pentagon) ni bilo nobenega Iranca - med njimi je bilo 15 državljanov Savdske Arabije, dva iz Združenih Arabskih Emiratov in po eden iz Egipta in Libanona, poroča portal rt.com.

Kaj pa ima Iran zanimivega za US? Zadnji čas da zmaga trump, začne delat s.ranje in ga putin in jinping postavita na realna tla...no ali pa da zmaga clintonka, ampak ne vem, če bo sploh imela kaj besede...
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Možnost za 3-svetovno je, tako pravijo nekateri poznavalci, nekje 40%...
aplauz.gif


In zanimivo, da ima Putin na ameriških forumih kar precej podpore, in da je Adolf bolj popularen (in klikan) kot kdajkoli v zgodovini...Več je na svetu int. priključkov, bolj ga klikajo.
Nejeverni, preberite knjigo Marcela Štefančiča mlajšega...

Nič dobrega nas ne čaka.

Predvsem zato, ker se USA zlepa ne bo sprijaznila z izgubo "vodeče vloge" v svetu, ki pa zelo očitno ni več tako vodeča, če upoštevamo vse kriterije za dodelitev take titule...
 
Nazadnje urejeno:

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Citat:
Uporabnik Denis pravi:

Kaj pa ima Iran zanimivega za US? Zadnji čas da zmaga trump, začne delat s.ranje in ga putin in jinping postavita na realna tla...no ali pa da zmaga clintonka, ampak ne vem, če bo sploh imela kaj besede...

Res je farsa, dvignejo embargo potem pa tožba.
Iran ima nafto, a hkrati odkrito ne podpira pravlijic o ZDA kot najboljši -oh in sploh - svetovni velesili. Iran je skozi leta embarga in diplomatskega poniževanja dokazal, da ZDA ne potrebujejo. Verjetno se v ozadju dogovarjaju s Kitajci in Rusi za direktno trgovanje (ne prek USD), kar je sol na hudo ranjeni petrodolar.

Trump je naduvan cepec. Verjetno bi res kako sranje naredil.
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.408
113
Trump je naduvan cepec, vendar po mojem mišljenju ni nevaren. Clintonova pa že izgleda malo počena in ta baba bi znala narediti kakšno večjo štalo. Če bodo amerikanci dobili klovna Trumpa za prezidenta, verjamem, da bo na koncu izpadel kot eden izmed boljših predsednikov. Tudi Reagan je bil levak erste klase, 3 razredni igralec in že na pogled ne preveč bister. Danes pa ga opevajo kot enega izmed najboljših predsednikov.
 
Nazadnje urejeno:

SJTV1

eV12
18. jul 2007
18.919
1.087
113
www.adriamedia.si
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
V članku piše, da Iranu ni uspelo dokazati, da niso vpleteni v 11.9. In da morajo zato plačati. Kakor mi je znano deluje pravo na nacin, nedolžen dokler ti ne dokažejo krivde. Nikoli, kriv, dokler ne dokažeš, da si nedolžen.

Drži. Ampak ker je šlo za civilno tožbo, Iran pa se na sodišču ni pojavil, so pač izgubili.
Mimogrede: SA se je branila. In toæniki so se na sodbo pritožili, zadeva je pšla pač po lestvici sodišč navzgor.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.989
5.714
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Trump je naduvan cepec, vendar po mojem mišljenju ni nevaren. Clintonova pa že izgleda malo počena in ta baba bi znala narediti kakšno večjo štalo. Če bodo amerikanci dobili kolvna Trumpa za prezidenta, verjamem, da bo na koncu izpadel kot eden izmed boljših predsednikov. Tudi Reagan je bil levak erste klase, 3 razredni igralec in že na pogled ne preveč bister. Danes pa ga opevajo kot enega izmed najboljših predsednikov.

aplauz.gif
 

skala

Majstr
27. feb 2013
10.089
346
83
Kamnje
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
V članku piše, da Iranu ni uspelo dokazati, da niso vpleteni v 11.9. In da morajo zato plačati. Kakor mi je znano deluje pravo na nacin, nedolžen dokler ti ne dokažejo krivde. Nikoli, kriv, dokler ne dokažeš, da si nedolžen.
pravo in terorizem in zda so 4 različni pojmi...
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.922
4.977
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Trump je naduvan cepec, vendar po mojem mišljenju ni nevaren. Clintonova pa že izgleda malo počena in ta baba bi znala narediti kakšno večjo štalo. Če bodo amerikanci dobili kolvna Trumpa za prezidenta, verjamem, da bo na koncu izpadel kot eden izmed boljših predsednikov. Tudi Reagan je bil levak erste klase, 3 razredni igralec in že na ipogled ne preveč bister. Danes pa ga opevajo kot enega izmed najboljših predsednikov.

Se še nisi naučil, da vseeno kdo je predsednik, je politika ZDA vedno enaka. Tam je predsednik samo marioneta bančnih orožarskih in naftnih lobijev. Pa če Nodija postavijo za predsenika bo enako.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.259
-8.464
113
V bistvu bo drugače, če pride gor Sanders. Vprašanje pa, če bi preživel cel mandat...
 

jekleni

Guru
1. avg 2007
2.482
816
113
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Trump je naduvan cepec, vendar po mojem mišljenju ni nevaren.
Trump deluje kot naduvan cepec - ker je resno vzel predsedniško kampanijo. Ki ni, kot mnogi zmotno mislijo, debata o politiki, življenju in teh stvareh. Ampak je samo in zgolj showbiz. Razlika od Trumpa do drugih je torej v tem, da se Trump ne pretvarja, da je zadaj nekaj več.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.616
14.313
113
Od J.F.K.ja dalje so (oz. morajo biti) pač vsi USA predsedniki zgolj in samo lutke v rokah lobijev. Žal :\ Dopuščam možnost, da kateri hoče narediti malce več dejansko pametnegaa tak človek na tej poziciji bo dejansko življenjsko ogrožen oz. res ne zna preživeti mandata.