Alternativa bolhi?

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.744
586
113
Bolha je nekako najbolj znana stran za oglaševanje pri nas. Pred kratkim so kot kaže tudi za fizične osebe v določenih kategorijah uvedli plačljive oglase, ena od teh kategorij je mobilna telefonija:
bolha-cenik.jpg


Sem in tja dam na bolho kak star telefon, baterijo, polnilec in take zadeve, ki niso več v uporabi ampak samo jemljejo prostor, večino po res simboličnih cenah, tako da se mi zdi plačevanje takih oglasov res butasto. Ali obstaja kakšna pametna alternativa?
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.151
2.333
113
v lokalni ostariji
med ostalimi rubrikami pa ogromno nategunov ki jih na bolhi ne pucajo!!!!! zdej bi še kasiral za tak šalabajsek sistem!=?!=!=!=!

ni vredno centa dokler ne uredijo zadeve do potankosti!
 

BuDi

Guru
6. sep 2007
6.954
3.249
113
Zabavno da trg ni sposoben za več takih strani. Bolha se kritizira že leta in leta, konkurenca pa vseeno nima za burek. Diler.si je trajal koliko, par mesrcev? In ne rečt, da se ne da... ko je prišel kuponko so se v bigdilu smejali... kaj je že bigdil?
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Preveč sredstev je potrebnih za promocijo alternativne strani, da bi se komurkoli splačalo. Ker ne samo, da moraš plačat najprej iz žepa izdelavo strani in promocijo v medijih, moraš še kar krepko denarno vzpodbudo dat prodajalcem, da dajo oglase k tebi in samo tebi.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Zaradi tega, kar sem napisal zgoraj - pomanjkanja denarja. Ki ga razen kakega eBaya tudi nihče nima oz. ga ne bo vlagal v eno vsrano Slovenijo.
 

retro

Fizikalc
18. dec 2011
6.282
23
38
Murska republika
Na bolhi ne bo nikoli reda kljub plačljivemu sistemu ki se je uvedel, enostavno je preveč oglasov ki jih ne gre nadzorovati in preveč prekupčevalcev z telefoni. Moti me edino da se nekaj dni po plačljivi tarifi v telefonijo vračajo prekupčevalci-nakupovalci ki z svojimi vsiljivimi oglasi na prvih straneh teh oglasov ki jim kljub plačljivosti posel dobro teče,
 

nik88

Pripravnik
28. maj 2015
231
0
16
Za pričakovati je porast objav v brezplačnih kategorijah.

"Prodam klasični mobilni telefon Samsung S6....." ipd...
smile-1.gif
 

lugi

Pripravnik
6. jul 2008
686
0
16
Citat:
Uporabnik nik88 pravi:
Za pričakovati je porast objav v brezplačnih kategorijah.

"Prodam klasični mobilni telefon Samsung S6....." ipd...
smile-1.gif

Brez skrbi, redno brišejo
10.gif