Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

sistemik

Majstr
15. jul 2011
3.342
313
83
Citat:
Uporabnik dax pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Ženske in otroci.

Ni ga čez komot. Moški roke v žepu, ženska pa vlači otroke za sabo. Pa kaki folk je to?
bonk.gif
Tak ki je eazy-ju msenjurju popolnoma po godu... Tako mora bit pa nič drugače.
aplauz.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
Citat:
Uporabnik turbobitch pravi:
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
A po prvem maju pa??? Koliko časa jih mislijo imeti tam??

3gA avgusta

Uff, superca, samo da se do max 5.8. spokajo od tam pa da bo pospravljeno
cheer.gif

Mah k.linc ... ne verjamem da se bodo spokali. Sploh ne vam kaj jih morajo nameščati na lokacije blizu vrtcev, šol in počitniških domov za otroke.
evil.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.876
3.001
113
Gotenica, Snežniški gozdovi, Pohorje, končno bodo lahko živeli v neokrnjeni naravi.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
Če bi blo po moje nobene.
grin1.gif


Razlog: že tako imamo preveč brezposelnih in ljudi na robu preživetja, zato novih ne rabimo in jih ne bi smeli sprejemati. Tisti, ki jih je vabil naj jih še sprejme - muti merkel. Če imate pa nekateri želje ponuditi zatočišče pomoči potrebnim beguncem/ne ekonomskim migrantom pa izvolite, ampak za svoj denar seveda in ne v breme vseh davkoplačevalcev.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Torej tok nezakonitih migrantov bo zaprl, begunce pa bodo še vedno prepuščali. Torej vse tiste, ki bodo rekli da so iz Sirije.

Torej se moram:

- z globinom malce "potemniti"
- priti na avstrijsko ali nemško mejo
- reči, da sem iz Sirije iz Alepa ali Homsa
- reči, da me Asad preganja ne samo podnevi, ampak tudi ponoči, da celo v mojih sanjah teče celo noč za menoj vseh 25 sirskih milic, in to z nožem med zobmi

...ter upati, da na meji ne bodo spoznali, da ga kolosalno sir-jem (čeprav sem kao iz Sir-ije)

Kaj menite, bo zadostovalo za en azilček?

Ali pa moram mogoče omeniti še moje sodelovanje pri sir-skem vesoljskem programu?
bonk.gif
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
ksz

Ravno gledam cmerarčka na top tv ... kakšen bolan govor, kozlaš. "Sprejeli bomo z odprtimi rokami še nekaj novih migrantov" ... nasprotniki migrantoljubcev so mu lepo zapeli "naša četica koraka" ..
hysterical-1.gif
:
 

membrain

Majstr
4. jun 2014
2.863
283
83
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik membrain pravi:
Torej tok nezakonitih migrantov bo zaprl, begunce pa bodo še vedno prepuščali. Torej vse tiste, ki bodo rekli da so iz Sirije.

Torej se moram:

- z globinom malce "potemniti"
- priti na avstrijsko ali nemško mejo
- reči, da sem iz Sirije iz Alepa ali Homsa
- reči, da me Asad preganja ne samo podnevi, ampak tudi ponoči, da celo v mojih sanjah teče celo noč za menoj vseh 25 sirskih milic, in to z nožem med zobmi

...ter upati, da na meji ne bodo spoznali, da ga kolosalno sir-jem (čeprav sem kao iz Sir-ije)

Kaj menite, bo zadostovalo za en azilček?

Ali pa moram mogoče omeniti še moje sodelovanje pri sir-skem vesoljskem programu?
bonk.gif
Če rata tistim it Maroka, Kosova ali podsaharske Afrike, bi lahko ratalo tudi tebi, samo dokumente moraš izgubit. Če ne jezika pa reci da si mutast, al pa da imaš 11 let.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.