Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja in kaj imam jaz s kristjani?

Upam, da veš, da se pogovarjaš s psihopatom, ki nima na forumu kaj početi. Moderatorji pa nič. Ignorira vse poste, ki mu niso po volji.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
No, no,... kosovo ste kamelojebci dobili. Argumenti proti? Boš začel odgovarjati na vprašanja ali se bomo pogovarjali drugače?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Psihopat ni, problem pa je njegov islam zaradi katerefa pohablja otroke in zaradi katerega bi poknil soseda
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Ja in kaj imam jaz s kristjani?

Dlakocepis... Tudi vsi muslimani niso orto verniki ali sploh verni. Govoril sem o nacelu in ne tvojem (zelo pomembnem) verskem prepricanju.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Psihopat ni, problem pa je njegov islam zaradi katerefa pohablja otroke in zaradi katerega bi poknil soseda

Poizkusi reklamirati krščanstvo v njegovi bosni takole... truplo boš v dveh dneh. Preklet kamelar!
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik zaseka pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Psihopat ni, problem pa je njegov islam zaradi katerefa pohablja otroke in zaradi katerega bi poknil soseda

Poizkusi reklamirati krščanstvo v njegovi bosni takole... truplo boš v dveh dneh. Preklet kamelar!

katedrala_srca_isusova_sarajevo_000.jpg


V centru glavnega mesta.... Se kako bistroumno?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Tole nima veze s tvojim blebetanjem! Izmikaš se. Odgovori na prejšnja vprašanja.

Sprijazni se, da si v Sloveniji! In ne bomo trpeli muslimanizacije! Odjebi drugam, če ti kaj ni jasno. Pridi, če si upaš v živo se pogovoriti.
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Modiji,
tale tema je bila berljiva. Vsaj nekaj časa. Zdaj ni več. Vmest tudi ne (prejšnja). Sicer preskakujem njegove (eazijeve) bolezni, samo nekako se mi zdi, da vseeno sodi bolj v kakšno varovano ustanovo (v Sloveniji), ali pa v domače okolje.

Obstaja kakšna opcija, da se opico odstrani od tu, in da dobi svojo temo? Npr. "Neandertalci bomo zavladali svetu"?

Hvala, ker tole ne sodi v dobo civilizacije.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No ja , naj se sliši tudi druga stran

Da vidimo, kako musliæevje razmišlja
 

Mont

Fizikalc
19. avg 2014
3.193
2
36
Problem je, ker ne razmišlja.
Glede na poste očitno niti nima s čim.

Kamen v morju ima višji IQ, kot on.

Zakaj moramo normalna bitja brati tisto sranje stalno?
 

Genius3

GPS dopisovalec
16. maj 2011
1.487
0
36
OVAJ MLADIÆ OKUPLJA DOBROVOLJCE ZA LOV NA IZBJEGLICE: ‘Jasno je da ih želim ubiti, i oni bi mene’
Petak, 04. Ožujak 2016

Citat:
... Makedonska granica je zatvorena, stoga se pretpostavlja kako bi migranti i izbjeglice na svojem putu prema Zapadu
mogli iæi preko Bugarske. Deutsche Welle[/COLOR] javlja kako se građani Bugarske organiziraju u patrole kako bi hvatali izbjeglice.
...



Mladiæ Dinko na motoru vodi lov na izbjeglice: Želim ih ubiti, i oni bi
Objavljeno prije 6 sati
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik Mont pravi:
Modiji,
tale tema je bila berljiva. Vsaj nekaj časa. Zdaj ni več. Vmest tudi ne (prejšnja). Sicer preskakujem njegove (eazijeve) bolezni, samo nekako se mi zdi, da vseeno sodi bolj v kakšno varovano ustanovo (v Sloveniji), ali pa v domače okolje.

Obstaja kakšna opcija, da se opico odstrani od tu, in da dobi svojo temo? Npr. "Neandertalci bomo zavladali svetu"?

Hvala, ker tole ne sodi v dobo civilizacije.

Neandrertalci bodo zavladali svetu, ker jih spuščamo v EU!
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Easy je čist tok ekstremen in opran in neumen kot vi ki se z njemu greste debatirat. Pač ste vsi na isto nizkem nivoju.
 

B81

22. jul 2007
34.267
8.816
113
Izi ni nič opran IMO je celo slovenske krvi, le tako zelo goreč privrženec "tistih" je, da ni za verjet. Recimo tako kot (ti + msenjur) × 2.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Katastrofa, evropa spet pokleka ekstremnemu muslimanu orbanu. Namesto, da bi poslala vojsko na turško mejo.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.