Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Travmatizirani in preplašeni begunci, ki potrebujejo vašo pomoč in zaščito.

Ccki3MMW4AA8mF0.jpg


Ccki3P7WwAA_0K6.jpg



Idomeni.

Nic novega, cudnega ali pretresljivega... Pri driskanju o ograji sem to celo napovedal. Sicer bi tudi ti bil po nekaj tisoc poti zelo pozitiven in odprt... Nedvomno.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.526
14.130
113
hysterical-1.gif


Tipu še vedno "ne potegne", da ta masa folka nima nikakršnih pravic zganjat takih scen
aplauz.gif
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
Nebi bil, ker bi branil svojo domovino, kot smo jo '91 ! Pa ni vazno, za eno stran bi se opredelil in za tem stal. Ne pa v Evropo rinit, prokleti ekonomski migranti, in pricakovat 2k€ !
Je pa to islamizacija in ohromitev Evrope, pa rec kar zelis. Vrjamem, da si vesel, k tvoji prihajajo in islamizacija je za Evropo neizogibna....le da bo zaradi tega ene 30let prej!
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Yagi pravi:
@easy:Tu ti dam pa prav. In ne, ne nasi, ne serjejo nasi. Najvecji krivc vsega so Americani in njihov pohlep po nafti. Savdijska Arabija je sponzorirana s strani ameriske vojske, poleg njih sponzorirajo tudi Izrael. Te vse stale je Gadafi kdaj ze napovedal. Poleg ameriske zunanje politike, je tu se G.Soros (+Familija Rothschild in co.)ki ima prav tako velik zaslug za vso situacijo.
In,na tem delu (Sirija, Libija, Afganistan, Irak) se niso vojne zacele leni avgusta ampak trajajo ze nekaj let. Vse skupaj je dobro premisljeno in nacrtovano, kako oslabiti Evropo. Zakaj se pa [cenzura] ZDA ne upajo vtaknit v Iran ?
Ob vsem tem sranju, nam bodo pa ZDA potaknile se prehranski sporazum, potem smo pa sploh peceni s strani multi-korporacij.

Iran je bil koncni cilj pri rusenju Sirije. Iran se tega zaveda in zaradi tega toliko pomagajo Siriji. Pri tem uporabljajo predvsem Hezbolah da se izognejo neposredni proxy vojni. Ce bi Sirija padla kakor je bilo planirano bi sedaj jahali po Iranu.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
hysterical-1.gif


Tipu še vedno "ne potegne", da ta masa folka nima nikakršnih pravic zganjat takih scen
aplauz.gif

To ni stvar k. pravic. To je masa in prezivjetje najmocnejsega. Pa ne misliti da je to rezervirano za njih. Slovenci se teptajo ze zaradi vstopa v diskoteko. Kaj sele ce bi potovali par tisoc km.... Taksne scene vidis vedno v taksnih okoliscinah.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Yagi pravi:
Nebi bil, ker bi branil svojo domovino, kot smo jo '91 ! Pa ni vazno, za eno stran bi se opredelil in za tem stal. Ne pa v Evropo rinit, prokleti ekonomski migranti, in pricakovat 2k€ !
Je pa to islamizacija in ohromitev Evrope, pa rec kar zelis. Vrjamem, da si vesel, k tvoji prihajajo in islamizacija je za Evropo neizogibna....le da bo zaradi tega ene 30let prej!

Nisi videl vojne in nikakor ne primerjaj z vojno na Balkanu. Sploh pa ne z dogajanjem v Sloveniji. To je islamizacije Evrope kljub temu da je 90% beguncev v islamskem svetu. How the f.? Najvec beguncev (ze nekaj let) izven Sirije je v islamski Turciji. Nekdo zeli islamizirati Turcijo? 90% beguncev je se vedno znotraj Sirije. Najveci v borbi proti "IS" naredijo SAA, Hezbollah in Iran. Oh in sploh crne ovce za Zahod.

Tudi ce preselis cist vsako osebo iz Sirije je to se vedno 20.000.000 ljudi v 600.000.000 Evropi. Islamizacija? Que? Da ne omenjam da je vecina beguncev alewitov. Oni bodo islamizirali Evropo?!
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
https://volksbetrugpunktnet.wo...ut-nach-europa/
Citat:

Israel supports migrants flood to Europe
The Israeli government actively supports migrants flood to Europe - while ensuring at the same time that no "refugees" from the developing world allowed to enter Israel, and those who do it, be banned and deported without trial in camps.

Sem sokiran... Ce ze svoje begunce sterilizirajo zaradi barve koze kaj bi sele drugim
bonk.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
eazy@ zakaj tvoji tako veselo silijo v Z svet? nemuslimanski?

"moji" okupirajo Afganistan, Irak, Libijo, Sirijo, etc, ali tvoji?

Moji? žalostno, da živiš v Sloveniji pa ne veš, kje smo Slovenci v večini.
 

Yagi

Fizikalc
24. jan 2008
713
29
28
@easy: ne, ti si jo videl! Pocasi model. Ne ves ti kaj sem jaz videl in cesa nisem!
Kako j***mti bos islamiziral ze islamsko drzavo! Pa kajjens tabo ? Se delas neumnega ali ?
Ce ti je pa tok bad, zakaj se ne izselis v islamsko najblizjo drzavo in hkrati ne se zapres racun na Alter ?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.526
14.130
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Matey pravi:
hysterical-1.gif


Tipu še vedno "ne potegne", da ta masa folka nima nikakršnih pravic zganjat takih scen
aplauz.gif

To ni stvar k. pravic. To je masa in prezivjetje najmocnejsega.

Aaaaa, hvala za obrazložitev. Potemtakem ne bo nobenih problemov, če se masa Slovencev združi in jim prepreči ilegalen prehod meje. Saj veš, gre za maso in preživetje najmočnejšega
cool-1.gif


Drugače nam je pa že vsem jasno, da ta masa "avstralopitkov" res deluje po temu tvojemu načelu najmočnejšega, zato se pa pič.kice umikajo (močnejšim) iz vojnega območja in se hočejo fajtat pri nas na mejah ter nam vsiljevati svoj način življenja oz. svoj "prav". Zakaj se jim ne pridružiš? Veš kakšno kul življenje ti lahko zrihta taka horda močnih (a samo v skupini) neandertalcev?
cool-1.gif


Pa na tistega otroka migranta, ki komaj čaka, da zapusti Ljubljano si spet pozabil pokomentirat
frown-1.gif
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
https://volksbetrugpunktnet.wo...ut-nach-europa/
Citat:

Israel supports migrants flood to Europe
The Israeli government actively supports migrants flood to Europe - while ensuring at the same time that no "refugees" from the developing world allowed to enter Israel, and those who do it, be banned and deported without trial in camps.

Sem sokiran... Ce ze svoje begunce sterilizirajo zaradi barve koze kaj bi sele drugim
bonk.gif

Kamelojebec nisi mi odgovoril! Vidim, da se zelo rad izmikaš konkretnim odgovorom!
 

darko11

Majstr
21. jul 2007
1.201
183
63
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Tolči se s kladivom kolk hočeš ampak z miličniki in JA na meji kršitev ozemeljske celovitosti ne bi bilo. Je pa res, da so imeli poleg žretja krofov še druge sposobnosti.
wink-1.gif

Ce bi vsaj priblizno poznal zgodovino ex-yu bi vedel kaksno neumnost si zapisal.

Ne da poznam ZG, iz prve roke vem, da z graničarji ni blo heca - med nabiranjem gob smo zalutali v bližino meje in je bil cel hudič.
wink-1.gif

Nisem pristaš JA zaradi Slo vojne, je pa bil RED.
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
eazy@ zakaj tvoji tako veselo silijo v Z svet? nemuslimanski?

"moji" okupirajo Afganistan, Irak, Libijo, Sirijo, etc, ali tvoji?

Moji? žalostno, da živiš v Sloveniji pa ne veš, kje smo Slovenci v večini.

American v Iraku je enako tvoj kakor je nekdo iz Sirije moj. In tvoji okupirajo islamske drzave in ne obratno.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kaj pa ima Američan s Slovenci ?

Musliæi pa so tvoji, vsi se isti, verujete v isto neumnost
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Yagi pravi:
@easy: ne, ti si jo videl! Pocasi model. Ne ves ti kaj sem jaz videl in cesa nisem!
Kako j***mti bos islamiziral ze islamsko drzavo! Pa kajjens tabo ? Se delas neumnega ali ?
Ce ti je pa tok bad, zakaj se ne izselis v islamsko najblizjo drzavo in hkrati ne se zapres racun na Alter ?

Bingo!!!! Si dojel kako debilno je govoriti o islamizaciji Evrope ce je 90% beguncev v islamskem svetu? Morda zelijo islamizirati islamsko Turcijo? Da je stvar se bolj debilna.... Islamzicijo naj bi izvedla populacija ,ki bezi pred "IS"
bonk.gif
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kaj pa ima Američan s Slovenci ?

Musliæi pa so tvoji, vsi se isti, verujete v isto neumnost

Isto kakor muslici.... isto vero? kolikor vem tudi kristijani verjamete v iste neumnosti....

klikne?
 

eazy

Rjuhar
5. sep 2007
12.971
3
38
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Citat:
Uporabnik eazy pravi:
Citat:
Uporabnik darko11 pravi:
Tolči se s kladivom kolk hočeš ampak z miličniki in JA na meji kršitev ozemeljske celovitosti ne bi bilo. Je pa res, da so imeli poleg žretja krofov še druge sposobnosti.
wink-1.gif

Ce bi vsaj priblizno poznal zgodovino ex-yu bi vedel kaksno neumnost si zapisal.

Ne da poznam ZG, iz prve roke vem, da z graničarji ni blo heca - med nabiranjem gob smo zalutali v bližino meje in je bil cel hudič.
wink-1.gif

Nisem pristaš JA zaradi Slo vojne, je pa bil RED.

Nimas blage veze ampak... Eden najvecjih (in najbolj vdorov) vdorov iz tujine v SLO oziroma takratno se je zgodil v casu milicnikov. Da ne omenjam debakla na Kosovu kamor so posiljali milicnike iz cele exYU. Ne prav uspesno.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.