Migranti so že (spet) v Sloveniji - 2. del

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

dzoni2k2

Pripravnik
3. avg 2013
60
1
8
Ne sam mali sivi, komplet leva 'elita'. Pomoje jim sploh še ni potegnil, da so se ujel v past. Namest, da bi v skladu s svojimi kobajagi 'načeli' zavračal muslije, ker predstavljajo grožnjo sekularni laični evropi, pravicam žensk in pravicam istospolnih, grejo iz inata in zaslepljenga kontriranja desnici podpirat in vabit obrezane, ki bi uvajal šarijo, zavijal ženske v rjuhe in metal homote iz visokih stavb ter jih kamenjal. Kakšni kratkovidni idioti lol.

Račun pride na volitvah.
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Citat:
Uporabnik 8888 pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Moji? Kdo to? Moja družina? Moji prijatli?
Drugih "mojih" ni.

istospolni so sovražniki islama, zato je čudno da jih podpirajo.

Glavni katoliban je ravno merklca ki jih vabi.
bonk.gif


Papež jih ma tud rad.
bonk.gif


Pa škofje.
bonk.gif


Pa domaživeči človekoljubi.
bonk.gif


Vsem je treba naselit kakega.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik dzoni2k2 pravi:
Ne sam mali sivi, komplet leva 'elita'. Pomoje jim sploh še ni potegnil, da so se ujel v past. Namest, da bi v skladu s svojimi kobajagi 'načeli' zavračal muslije, ker predstavljajo grožnjo sekularni laični evropi, pravicam žensk in pravicam istospolnih, grejo iz inata in zaslepljenga kontriranja desnici podpirat in vabit obrezane, ki bi uvajal šarijo, zavijal ženske v rjuhe in metal homote iz visokih stavb ter jih kamenjal. Kakšni kratkovidni idioti lol.



Račun pride na volitvah.

In kdo na desnici je rešitelj? JJ je pokazal svojo komunajzarsko neodločnost. Pri nas in po Evropi bi rabili ljudi z jajci, kateri bi upali počistiti vso nesnago katera se je nabirala desetletja.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.142
5.753
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik MrDaco pravi:

- ali bi tudi sirijcij, afganistanci, iračani tudi nas sprejeli med begunce?
Se kot turisti ti postavijo celo knjigo pogojev. Da bi tja prisel kot begunec. Ti pa si za hece. Heca ne bo vec, ko bomo Slovenci resnično v teh državah prosili za azil. Ker nas bodo prepodili sedanji migranti!
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Jaz ne razumem ne ene, ne druge strani. Dve skrajni strani, vsaka ima nekaj prav in nekaj narobe. Jasno je da je problem daleč od tega, da bi imel binarno opcijo rešitve.
Pa tudi vsaka rešitev je v praksi izjemno težka. Trebalo bi najt neko normalno rešitev, ampak glede na to kako ozkogledni so ljudje je to zgelda pretežko.

zakaj ne razumeš ne ene ne druge strani? jaz razumem obe.
problem ima binarno rešitev.
in najbolj skrajni rešitvi, 0 in 1, sta lahko izvedljivi.


zakaj se vedno zakomplicirajo zadeve tam kjer ni treba?
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
In?

Ovce lovijo v imenu krščanstva (Kršæansko-demokratska unija).
bonk.gif


Zbirajte v peharje za muslimanske brate.
bonk.gif


Bedaki, politike volite samo da se sklicujejo na boga in kriz.
bonk.gif
 

veselilisjak

Sloven´c
22. jul 2007
25.331
355
83
38
Kakšno zvezdo Presneto blesavo?

Volil sem Pučnika ko je tebi tvoja mati še brisala svoje mleko z žnablov.

(Ne bi se spuščal na ta nivo, ampak se ne daš
bonk.gif
)
 

iMM

Fizikalc
9. okt 2010
1.240
0
36
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Jaz ne razumem ne ene, ne druge strani. Dve skrajni strani, vsaka ima nekaj prav in nekaj narobe. Jasno je da je problem daleč od tega, da bi imel binarno opcijo rešitve.
Pa tudi vsaka rešitev je v praksi izjemno težka. Trebalo bi najt neko normalno rešitev, ampak glede na to kako ozkogledni so ljudje je to zgelda pretežko.

zakaj ne razumeš ne ene ne druge strani? jaz razumem obe.
problem ima binarno rešitev.
in najbolj skrajni rešitvi, 0 in 1, sta lahko izvedljivi.


zakaj se vedno zakomplicirajo zadeve tam kjer ni treba?
Ne bo šlo, ne eno, ne drugo. Sprejet migrante? Jih nimaš kam dat, jih ne moreš uvest v našo kulturo in omogočit varnost ostalih. Zavrnit migrante? Spet, kam jih boš dal in kako jih boš tja dal?
Ja, če se odločimo za eno ali drugo skrajno opcijo nobena ni niti izvedljiva, kaj šele da bi bila normalno uresničena. Treba je sprejet nek kompromis, kako najboljše pomagat tistim, ki pomoč (resnično) potrebujejo, ugotovit kako bodo oni pripomogli k boljši družbi in jih čim boljše asimilirat v našo kulturo in zakonodajo. Tiste, ki tega niso sposobni pa zavrnit in "poslat nazaj", kjer se pojavi problem kako to izvest, kje dobiti denar za to in kaj naredit, da se to ustavi.
Naš svet pač ni pravičen, jebiga. Zdaj govorit "zavrnite in pošljite jih nazaj" je lahko, če pa bi sam odločal, pa lahko vsaj za sebe rečem, da če bi mel pred sabo 4 leta starega froca, ki v življenju nima nič, ne bi mogo kar tak rečt, spakirajte ga/jo v kontejner in pošljite nazaj!
Kar se starejših tiče pa jih je večina že posiljena z islamsko kulturu in če niso pripravljeni sprejet našega načina življenja pač tukaj ne morejo bit. Ampak kako to ugotovit? Kako izbrati prave? Je smiselno sprejet vse in upat, da je skrajnežev čim manj? Pomojem je to nesprejemljivo.

@8888 hm, homoseksualci nimajo nič proti islamu, vsaj ti ki jih jaz poznam, so pa proti homofobiji, logično? In tudi veliko takih homoseksualcev, ki so 100% za sprejemanje migrantov. Vidim da ti vera omejuje že tako z rdečo in belo zastavo omejen vid.
 

Nitroo

Fizikalc
27. jan 2009
507
67
28
Citat:
Uporabnik dzoni2k2 pravi:
Ne sam mali sivi, komplet leva 'elita'. Pomoje jim sploh še ni potegnil, da so se ujel v past. Namest, da bi v skladu s svojimi kobajagi 'načeli' zavračal muslije, ker predstavljajo grožnjo sekularni laični evropi, pravicam žensk in pravicam istospolnih, grejo iz inata in zaslepljenga kontriranja desnici podpirat in vabit obrezane, ki bi uvajal šarijo, zavijal ženske v rjuhe in metal homote iz visokih stavb ter jih kamenjal. Kakšni kratkovidni idioti lol.

Račun pride na volitvah.
467716-post_slo.gif

Tole tudi meni ni jasno. gayi in ostali marginalci podpirajo muslije, ki bi jih pobili kot mačke, če bi jih lahko...
13.gif
 

softi

asfalter
30. avg 2007
33.298
486
83
okolica metropole
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Citat:
Uporabnik softi pravi:
Citat:
Uporabnik iMM pravi:
Jaz ne razumem ne ene, ne druge strani. Dve skrajni strani, vsaka ima nekaj prav in nekaj narobe. Jasno je da je problem daleč od tega, da bi imel binarno opcijo rešitve.
Pa tudi vsaka rešitev je v praksi izjemno težka. Trebalo bi najt neko normalno rešitev, ampak glede na to kako ozkogledni so ljudje je to zgelda pretežko.

zakaj ne razumeš ne ene ne druge strani? jaz razumem obe.
problem ima binarno rešitev.
in najbolj skrajni rešitvi, 0 in 1, sta lahko izvedljivi.


zakaj se vedno zakomplicirajo zadeve tam kjer ni treba?
Ne bo šlo, ne eno, ne drugo. Sprejet migrante? Jih nimaš kam dat, jih ne moreš uvest v našo kulturo in omogočit varnost ostalih. Zavrnit migrante? Spet, kam jih boš dal in kako jih boš tja dal?
Ja, če se odločimo za eno ali drugo skrajno opcijo nobena ni niti izvedljiva, kaj šele da bi bila normalno uresničena. Treba je sprejet nek kompromis, kako najboljše pomagat tistim, ki pomoč (resnično) potrebujejo, ugotovit kako bodo oni pripomogli k boljši družbi in jih čim boljše asimilirat v našo kulturo in zakonodajo. Tiste, ki tega niso sposobni pa zavrnit in "poslat nazaj", kjer se pojavi problem kako to izvest, kje dobiti denar za to in kaj naredit, da se to ustavi.
Naš svet pač ni pravičen, jebiga. Zdaj govorit "zavrnite in pošljite jih nazaj" je lahko, če pa bi sam odločal, pa lahko vsaj za sebe rečem, da če bi mel pred sabo 4 leta starega froca, ki v življenju nima nič, ne bi mogo kar tak rečt, spakirajte ga/jo v kontejner in pošljite nazaj!
Kar se starejših tiče pa jih je večina že posiljena z islamsko kulturu in če niso pripravljeni sprejet našega načina življenja pač tukaj ne morejo bit. Ampak kako to ugotovit? Kako izbrati prave? Je smiselno sprejet vse in upat, da je skrajnežev čim manj? Pomojem je to nesprejemljivo.

@8888 hm, homoseksualci nimajo nič proti islamu, vsaj ti ki jih jaz poznam, so pa proti homofobiji, logično? In tudi veliko takih homoseksualcev, ki so 100% za sprejemanje migrantov. Vidim da ti vera omejuje že tako z rdečo in belo zastavo omejen vid.

ti bom pomagal.
hebeš domačina, ki bi rad gostil, a ni zmožen.
hebeš domačina, ki ne bi rad gostil in ne zna odsloviti.

če gremo v naš svet, ki ni pravičen. ali vemo kdo od naših državljanov je potreben pomoči? ne.
ali pomagamo pomoči potrebnim? ne

kako torej vemo za te?

ne bi mogel odsloviti 4 leta starega otroka. verjamem. a bi ga sprejel in odslovil lastnega?

življenje je vlečenje potez. vmes je nekaj časa za piflanje teorije. v resnici pa se vlečejo poteze in se uči na njih. delaj hitre poteze, hitre napake in hitre popravke. boljša je slaba odločitev kot nobena odločitev.

če gremo na aktualno stanje. radi bi jih gostili, a nimamo kje. no, tudi nimamo denarja. vsaj glede na naše stanje. iz eko vidika bi jih morali zavrniti. iz človeškega..tudi, ker svojim ne zmoremo pomagati..pač človeški eko vidik. škoda tuhtat kako bi jih sprejeli, asimilirali, dali..ko pa nimamo.

kako jih vrniti? če to ne znamo, potem pozabi državo, ustavo, zakone, red. upam, da to znamo.
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.904
5.654
113
blizu močvirne prestolnice
Pa ne samo tile, vsi ateisti oziroma tisti kateri jih podpirajo bodo prvi ob glave, no razen če se bodo zaradi sovraštva do Krščanstva spreobrnili v islam in postali goreči klavci!
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.