Novo pri Telemachu II.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ta d3go je ena žalost.

Pri treh črticah signala mi TV niti približno ne dela kot je treba.

Povrhu vsak premik TV programa takoj povzroči izklop tega programa in ga je vedno znova treba vkljapljati.

Za zdaj žal neuporaben programček, upam, da ga bodo vsaj toliko izboljšali, da bo normalno delal.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Meni D3GO na telefonu deluje z eno črtico 4G,.. moti pa me občasna prijava v D3GO ,..
b
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pri nas jim še 3G lovi samo na pol in TV mi je vseskozi zmrzovala, za višek se je pa ob vsaki prestavitvi tv programa aplikacija zaprla in spet sem rabil vsaj eno minuto za novo nalaganje....

Enostavno sem ga zbrisal...

Na moji Nokii C7 pa itak ne dela, ker pač nimajo aplikacije za Symbian, novega vsaj približno tako dobrega in majhnega telefona pa žal prav nobena firma ne dela, tako, da bom očitno še mnogo let ostal pri tem telefonu.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Končno so začeli delati tudi nove manjše telefone.
cheer.gif


Sem že pred časom napovedal, da trend samo velikih telefonov ne bo trajal pet let....

Sicer pa tale iPhone SE praktično ni v ničemer boljši od Nokie C7, LTE ne rabim, kamero ima skoraj enako, pomičnega gumba s katerim prižgeš luč nima, garmin navigacije mislim, da tudi nima, mojih prstnih odtisov tudi ne dobijo niti pod razno, baterijo občasno želim vzeti iz telefona,....

V redu telefon ampak še vseeno daaaleč od mojih želja.
 

byunknown

Zelenc'
29. avg 2012
7
0
1
Zanima me sledeče,
Mi smo še naročniki Multipaketa. Imam 3 številke v enem paketu. Sedaj sem na klicnem centru in v poslovalnici vprašal glede cene prehoda in sem prejel 2 različni ceni. V poslovalnici je bilo rečeno da je do konca meseca brezplačno. Na informacijah pa mi je bilo rečeno, da bi pride za eno številko 20€. Torej za vse 3 številke bi plačali 60€. Ima mogoče kdo kakšne informacije kako je s tem.
Hvala.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zgleda, da še vedno nimajo niti osnovnega pojma kako se posluje.

Kogarkoli vprašaš, vsak pove drugače...

Baje je tako, da vse pakete, kjer nimaš aneksa na telefon, lahko brezplačno zamenjaš ampak dokler ne dobiš računa, pri njih itak ne veš.
bonk.gif
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
fikus, sedi 5!

byunknown: praviloma je tako, da se vsaka sprememba na nižji paket zaračuna, ampak se v primeru multipaketov ob prehodih na samostojne pakete ne, zaračuna se le 1x. Spet je odvisno če so še aktivni aneksi na teh številkah, na kateri paket bi se šlo itd... Povej kater multipaket imaš in če imaš anekse...
 

byunknown

Zelenc'
29. avg 2012
7
0
1
Zdravo.
Zadeva je takšna.
Imamo multipaket za 20€, 1000enot.
- 2 številki sta prosti
- 1 številka ima aneks do novembra 2016 (3€ na mesec)

Naredili pa bi sledeče,
- Prva prosta številka bi vzela paket Še več (15€)
- Druga prosta številka bi bila kot dodatna številka (10€)l
- Tretja številka na kateri je aneks (hkrati je nosilna št.) bi šla na paket Več (6€)

Kakšne so možnosti, da plačamo čim manj stroškov.
 

notrick

Zelenc'
21. jul 2011
19
0
1
Če se smem priklučit tukaj. Tudi jaz imam multipaket 1000. 4 številke brez aneksov.

Plan je tak:
- 2 številki bi preselil na izimobil
- 1 gre na bob
- zadnja gre najverjetneje tudi na bob, vendar tukaj ne potrebujem prenosa številke, torej lahko dobim novo.

1. Kakšni stroški me čakajo? 3x5€ za prenos številk + prekinitev vezave? Ali mi mislijo za vsako številko posebej računati prekinitev razmerja?

2. Kako to urediti? Za prve 3 preprosto skleniti razmerja pri novem ponudniku in kar tam opraviti prenos številke, preostalo pa ukiniti na šalterju? Bi bilo bolje tudi na četrti opraviti prenos številke?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.300
3.409
113
Za to ti nebodo šli na roke.

Počakaj ko bodo spremenili kakšne pogoje. Imaš čas 1 mesec in boš plačal samo prenose številke po 5 eur. Prvo narediš prenose potem pa prekineš razmerja z obrazložitvijo
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če prav razumem zdaj plačuješ 20 evrov za vse tri številke in skupno tisoč enot?

Po novem bi pa rad plačeval 31 evrov in ti ne omogočijo brezplačne menjave?

V tem primeru bi jaz počakal do novembra, da se izteče aneks in potem vse tri številke prenesel na Izimobil, vmes pa čakal na kakšno spremembo pogojev in takrat odjavil vse skupaj brezplačno.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Dajte urediti poizvedovanje pri katerem operaterju je kakšna številka preko ukaznega niza *129*številka#

Pove mi pol leta stare podatke, ne pa pravih novih.
confused-1.gif
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ali v sklopu brezplačne menjave paketa gre iz Mingl Drzen na Več?
Baje da če greš na manjšega se plača 20 °€ menjave.
 

notrick

Zelenc'
21. jul 2011
19
0
1
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Prekinitev se placa za vsako stevilko posebrj.
Tole resno? Saj imam eno pogodbo (paket/razmerje karkoli že hočejo). Oni bi mi pa zaračunal 80€ ali koliko?
Če bi vedel, da tako svinjajo, bi se že zdavnaj zmigal, pa se mi nekako ni ljubilo. Očitno bom res še malo počakal..
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
Počakaj, da spremenijo pogoje ali dvignejo ceno nar. paketa - najbrž se bo to kmalu zgodilo, glede na to da je podražil Telekom in sedaj še Simobil. Nato samo prenesi številke, izberi da ti ob prenosu ne prekinejo nar. razmerja potem pa sam pri Telemachu prekini razmerje zaradi spremembe pogojev. V februarju je bila taka možnost, saj od marca veljajo novi splošni pogoji...
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik notrick pravi:
Če se smem priklučit tukaj. Tudi jaz imam multipaket 1000. 4 številke brez aneksov.

Plan je tak:
- 2 številki bi preselil na izimobil
- 1 gre na bob
- zadnja gre najverjetneje tudi na bob, vendar tukaj ne potrebujem prenosa številke, torej lahko dobim novo.

1. Kakšni stroški me čakajo? 3x5€ za prenos številk + prekinitev vezave? Ali mi mislijo za vsako številko posebej računati prekinitev razmerja?

2. Kako to urediti? Za prve 3 preprosto skleniti razmerja pri novem ponudniku in kar tam opraviti prenos številke, preostalo pa ukiniti na šalterju? Bi bilo bolje tudi na četrti opraviti prenos številke?

stroški ker si brez aneksov: 3x5€ za prenos številke in 4x11,90€ za zapiranje računa. Vsaka številka znotraj multipaketa je samostojna številka, ki lahko koristi anekse in vklaplja dodatne pakete itd, zaradi tega so stroški zapiranja

http://telemach.si/Binary/938/Cenik-Mobilna-Krovni-2-2016-NET.pdf
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Dajte urediti poizvedovanje pri katerem operaterju je kakšna številka preko ukaznega niza *129*številka#

Pove mi pol leta stare podatke, ne pa pravih novih.
confused-1.gif

tole je že malo zastarana zadeva, ker maš pakete k so dejansko že unlimited v vsa omrežja.... tega ussd-ja noben ne uporablja