Novo pri Telemachu II.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Oktopusy pravi:
Nimam se namena z nobenim kregat.TI si uletel spet z nekim pametovanjem in repliciranjem in potem brisal post.Tako da ne mi spet neki nakladat tuki brezveze.Drugič si najprej preberi kaj piše in potem pametuj.
Prav tako velja za vse druge,če si ne preberete pogodb oziroma dobro poslušate kaj vam določene osebe povejo ne potem jokat tukaj preko foruma.
Če ste že taki frajerji pojdite nazaj do uslužbenca in nad njim stresajte slabo voljo.
Saj bo dobil pojasnilo kdo je storil napako
grims-1.gif

Pametujes bolj ti. Jaz sem samo napisal, da je rok za prenos stevilke 1 delovni dan... in ne 3 delovne dni, kot si napisal ti... 3 dni je bilo pred spremembo... na zacetku se mi zdi, da je bilo celo 7 dni ...

Zelis se uradna besedila glede tega?

Uradni list RS, št. 75/2005 z dne 9. 8. 2005

https://www.uradni-list.si/1/content?id=57576






Uradni list RS, št. 71/2008 z dne 14. 7. 2008

https://www.uradni-list.si/1/c...jivosti-stevilk






Uradni list RS, št. 62/2013 z dne 22. 7. 2013

http://www.uradni-list.si/1/objava.jsp?sop=2013-01-2487





In sedaj imam dovolj... Bom res drugic prej preveril, komu repliciram ...
grims-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Kaj še komu od polnoči naprej ne delajo SMS-i? Kličem lahko, SMS-a pa ne morem poslat, tudi če grem na Telekomovo omrežje
bonk.gif


Sem v centru MB, ampak lokacija verjetno ni važna, če tudi v Telekomu ne dela.

Aja pa plačane imam vse račune
wink-1.gif
 

Stancek

Pripravnik
25. jul 2011
83
1
6
Slovenske Konjice
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Kaj še komu od polnoči naprej ne delajo SMS-i? Kličem lahko, SMS-a pa ne morem poslat, tudi če grem na Telekomovo omrežje
bonk.gif


Sem v centru MB, ampak lokacija verjetno ni važna, če tudi v Telekomu ne dela.

Aja pa plačane imam vse račune
wink-1.gif

Zdravo

Saj meni tudi ne delujejo smsi pa internet tudi ne sem iz okolice Slovenskih Konjic


LP
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Sprašujem za dodatno kartico v paketih še več in največ,ki jo je možno naročit za 10€ katera ima tudi neomejene storitve razen podatki se črpajo iz nosilne kartice.
Prenesel bi namreč številko od moje iz simobila.Ali se plača menjava operaterja oziroma priključnina.
Za tistih 5€ prejšnjemu operaterju ne rečem kaj pa telemachu?
sprasujem se.gif

Pa še to.Ali drug član družine paket Še Več lahko dobi za 12€ ali je cena 15€?
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.400
484
83
::1/128
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Sprašujem za dodatno kartico v paketih še več in največ,ki jo je možno naročit za 10€ katera ima tudi neomejene storitve razen podatki se črpajo iz nosilne kartice.
Prenesel bi namreč številko od moje iz simobila.Ali se plača menjava operaterja oziroma priključnina.
Za tistih 5€ prejšnjemu operaterju ne rečem kaj pa telemachu?
sprasujem se.gif

Pa še to.Ali drug član družine paket Še Več lahko dobi za 12€ ali je cena 15€?

http://telemach.si/mobilna-telefonija/narocniski-paketi

Citat:
Mesečna naročnina za naročniške pakete VEČ za naročnike Telemachovih fiksnih storitev (naročniki na elektronske komunikacijske storitve, ki se praviloma zagotavljajo preko kabelskih vodov na fiksni lokaciji naročnika) je mesečna naročnina z upoštevanim popustom, ki od sklenitve ustreznega aneksa za popust z vezavo 24 mesecev velja za naročnike fiksnih storitev Skupine Telemach in največ 4 dodatne naročnike paketov VEČ.

Torej imajo nižjo ceno naročnik na fiksno storitev + štirje dodatni, če prav razumem.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Ja tudi sam tega ne razumem najbolj.
Naročnik fiksne storitve sem jaz.Imam paket Še več.Sedaj bi prenesel še številko žene na paket Še več.
Ali prenesti na dodatno številko za 10€ in črpava podatke iz skupne količine 5GB.
Če pa je možno za 12€ prenest na paket Še več je pa to še boljše.
 

medo10

Fizikalc
3. sep 2007
1.693
7
38
Ksz
Meni sta dve uporabnici v okolici Velenja in MB-ja vceraj pojamrali, da ze 3 dni vecina Smsjev prihaja z nekje 6 urno zamudo...
Tudi jst prejel sms od okoli 01 zjutri sele ob 7:30.
Danasnji smsji so redni...
Majo ocitno kr neke tezave z omrezjem, poleg pocasnega prenosa stevilke...
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
453
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ksz
Meni sta dve uporabnici v okolici Velenja in MB-ja vceraj pojamrali, da ze 3 dni vecina Smsjev prihaja z nekje 6 urno zamudo...
Tudi jst prejel sms od okoli 01 zjutri sele ob 7:30.
Danasnji smsji so redni...
Majo ocitno kr neke tezave z omrezjem, poleg pocasnega prenosa stevilke...

Oni imajo težave sami z sabo....naj omenim da opcija neomejeno 24ur sploh ni to kar reklamirajo....izklopi se šele ob koncu meseca ne glede kdaj se pošlje ukazni niz za izklop....v praksi to pomeni, da če si v tujini deset dni in pošlješ vsak dan en sms se ti storitev zaračuna vsak dan....to pomeni 30 eur v desetih dnen....tako da je treba biti zelo pazljiv....
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ksz
Meni sta dve uporabnici v okolici Velenja in MB-ja vceraj pojamrali, da ze 3 dni vecina Smsjev prihaja z nekje 6 urno zamudo...
Tudi jst prejel sms od okoli 01 zjutri sele ob 7:30.
Danasnji smsji so redni...
Majo ocitno kr neke tezave z omrezjem, poleg pocasnega prenosa stevilke...

Oni imajo težave sami z sabo....naj omenim da opcija neomejeno 24ur sploh ni to kar reklamirajo....izklopi se šele ob koncu meseca ne glede kdaj se pošlje ukazni niz za izklop....v praksi to pomeni, da če si v tujini deset dni in pošlješ vsak dan en sms se ti storitev zaračuna vsak dan....to pomeni 30 eur v desetih dnen....tako da je treba biti zelo pazljiv....

Tudi jaz sem mislil, da je tako, pa ni. Opcijo lahko izkoristiš samo enkrat v obračunskem obdobju (torej enkrat 24ur za 3€), zato se izklopi šele ob koncu obračunskega obdobja.
 
22. jul 2007
12.756
1.287
113
123
Btw, koliko sedaj stane klic iz hrvaške in sprejem klica?
Ali je to zdaj že univerzalno, ali je pa je še vedno odvisno od paketa?
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.283
3.401
113

NEOMEJENO EU/ZDA 24 UR
Paket vključuje neomejene klice, neomejne SMS in kar 1GB prenosa podatkov. Po vklopu se paket obračuna le v primeru uporabe storitev v tujini. Strošek uporabe velja le za obdobje 24 ur od prve uporabe storitve v tujini. Po preteku 24 UR se obračuna strošek dnevnega paketa. Ponovno obračunavanje se izvrši ob novi uporabi storitev v tujini.
Navodila za vklop
3€/24h

Meni se zdi da se aktivira vsakih 24 ur uporabe v tujini.
Je pa res, da če pošlješ 1 sms aktiviraš paket za cel dan.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Navodila za vklop
VKLOP: Na številko 7070 pošljite SMS s ključno besedo: "NEOMEJENO EU ZDA 24UR"

IZKLOP: Na številko 7070 pošljite SMS s ključno besedo: "NEOMEJENO EU ZDA 24UR STOP"
3€/24h
Če storitev ne izklopiš velja do nadaljnega ja.
 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.283
3.401
113
Ja to ni regulirano tako kot ne klici v tujino.
Uporabi viber ,what's app Ali izimobil
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
453
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik Borg pravi:
Navodila za vklop
VKLOP: Na številko 7070 pošljite SMS s ključno besedo: "NEOMEJENO EU ZDA 24UR"

IZKLOP: Na številko 7070 pošljite SMS s ključno besedo: "NEOMEJENO EU ZDA 24UR STOP"
3€/24h
Če storitev ne izklopiš velja do nadaljnega ja.

Če tudi opcijo izklopiš prej velja do konec meseca....preverjeno....zato se v primeru uporabe v tujini opcija ponovno zaračuna če tudi se pošlje samo eden sms.....
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
453
28
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik jozo pravi:
Citat:
Uporabnik medo10 pravi:
Ksz
Meni sta dve uporabnici v okolici Velenja in MB-ja vceraj pojamrali, da ze 3 dni vecina Smsjev prihaja z nekje 6 urno zamudo...
Tudi jst prejel sms od okoli 01 zjutri sele ob 7:30.
Danasnji smsji so redni...
Majo ocitno kr neke tezave z omrezjem, poleg pocasnega prenosa stevilke...

Oni imajo težave sami z sabo....naj omenim da opcija neomejeno 24ur sploh ni to kar reklamirajo....izklopi se šele ob koncu meseca ne glede kdaj se pošlje ukazni niz za izklop....v praksi to pomeni, da če si v tujini deset dni in pošlješ vsak dan en sms se ti storitev zaračuna vsak dan....to pomeni 30 eur v desetih dnen....tako da je treba biti zelo pazljiv....

Tudi jaz sem mislil, da je tako, pa ni. Opcijo lahko izkoristiš samo enkrat v obračunskem obdobju (torej enkrat 24ur za 3€), zato se izklopi šele ob koncu obračunskega obdobja.

Ne bo držalo....opcija se samodejno zaračuna v primeru uporabe v tujini večkrat in ne samo enkrat....