Novo pri Telemachu II.

I

Izbrisan uporabnik 17097

V svojem profilu Moj Telemach preko računalnika in prav tako preko mobilca hočem preverit račune.
Napiše:Zaradi večje varnosti vaših osebnih podatkov pred prvim pregledom računov vnesite številko in sklic enega od svojih preteklih računov Tušmobil. Prepričajte se, da gre res za račun, izdan za vašo telefonsko številko. Podatke vpišite v spodnji obrazec. Ob naslednjem ogledu te strani vnos podatkov o računu ne bo več potreben.
Nikoli nisem bil na Tušmobilu
rolleyes-1.gif

Prve položnice telemach mobila še nisem dobil imam pa naročen združen račun.
Vpišem podatke iz zadnje položnice telemachovih fiksnih storitev napiše račun ni pravi?
Kaj se vpiše pod sklic?Referenca?
V kakšni obliki se vpiše št. računa in sklica je v tem kaka fora?
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
Boš moral počakat na prvo položnico, ni druge. Če ti mogoče pomaga, sklic mojega zadnjega računa je SI12 3101025586810, št. računa pa je B49-S2-10561466.
To, da pa piše Tušmobil je pa šlampavost Telemacha, še marsikje piše Tušmobil, čeprav je od prevzema že več kot pol leta.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
ksz ..

Kateri budget telefon priporocate pri telemachu?

Vzel se bo paket za 15 eur, zelja je 24 x 5-8 eur na mesec. Ker je za mamo, je zelja cim boljsa kamera, baterija in "premium" (hehe) izgled
smile-1.gif
.

J5 je žal star model, drugače bi bil skorajda no brainer za to ceno.



Hvala!

Realno gledano, bi primerjal le P8 lite in G4. Tukaj imaš dobro primerjavo.
http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,Huawei-P8-lite/phones/9104%2C9358
Jaz bi ti priporočal G4 zaradi boljše kamere, boljšega zaslona. Res je mičkeno večji zaslon.
Baterija bi znala biti boljša pri P8.
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Citat:
Uporabnik natko45 pravi:
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
ksz ..

Kateri budget telefon priporocate pri telemachu?

Vzel se bo paket za 15 eur, zelja je 24 x 5-8 eur na mesec. Ker je za mamo, je zelja cim boljsa kamera, baterija in "premium" (hehe) izgled
smile-1.gif
.

J5 je žal star model, drugače bi bil skorajda no brainer za to ceno.



Hvala!

Realno gledano, bi primerjal le P8 lite in G4. Tukaj imaš dobro primerjavo.
http://www.phonearena.com/phones/compare/LG-G4,Huawei-P8-lite/phones/9104%2C9358
Jaz bi ti priporočal G4 zaradi boljše kamere, boljšega zaslona. Res je mičkeno večji zaslon.
Baterija bi znala biti boljša pri P8.

Žal v primerjavi ni G4, ampak je G4c. Bi pa blo lepo, da bi dobil G4 za tako ceno, to se pa strinjam.
 
I

Izbrisan uporabnik 17097

Citat:
Uporabnik Dare1 pravi:
Boš moral počakat na prvo položnico, ni druge. Če ti mogoče pomaga, sklic mojega zadnjega računa je SI12 3101025586810, št. računa pa je B49-S2-10561466.
To, da pa piše Tušmobil je pa šlampavost Telemacha, še marsikje piše Tušmobil, čeprav je od prevzema že več kot pol leta.

Danes dobil prvo skupno položnico.Jo tudi že plačal.Preizkusil vse možne kombinacije pa št.računa še vedno ni veljavna.
KR NEKI.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
- Če imaš ločen mobilni račun in skupen/združen moj.telemach.si portal boš normalno videl račune za mobilne storiteve od prve registracije dalje (naslednji račun po registraciji)
- če imaš skupen račun s fiksnimi in združen/ločen moj.telemach.si portal vidiš skupni račun pod razdelkom FIKSNI računi. Ta račun vsebuje mobilne in fiksne storitve. Zaenkrat vpogled v spletni pregled postavk v primeru združenega računa ni mogoč in vidiš samo Znesek Dat. računa Dat. zapadlosti Stanje
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Se da za paket Premium EU kako vključit dodatni prenos podatkov? Probal sem 1GB enkratno, pa javi da storitev ni mogoča.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
To je še Tušmobilov paket. Najboljše da preveriš v aplikaciji Moj Telemach, če se da dokupiti. Morali bi biti opciji +PLUS 5000MB in +PLUS 500MB.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Se da za paket Premium EU kako vključit dodatni prenos podatkov? Probal sem 1GB enkratno, pa javi da storitev ni mogoča.

Vem, da ni ravno odgovor, ampak se mi zdi, da lahko trenutno brezplačno zamenjaš na Še več.
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.088
3.574
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Citat:
Uporabnik Pbutec pravi:
Se da za paket Premium EU kako vključit dodatni prenos podatkov? Probal sem 1GB enkratno, pa javi da storitev ni mogoča.

Vem, da ni ravno odgovor, ampak se mi zdi, da lahko trenutno brezplačno zamenjaš na Še več.
Tudi če imam vezavo na telefon?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik PIC pravi:
ksz ..

Kateri budget telefon priporocate pri telemachu?

Vzel se bo paket za 15 eur, zelja je 24 x 5-8 eur na mesec. Ker je za mamo, je zelja cim boljsa kamera, baterija in "premium" (hehe) izgled
smile-1.gif
.

J5 je žal star model, drugače bi bil skorajda no brainer za to ceno.



Hvala!

Zakaj nekateri tako obožujete vezave za dve leti???

Boljše telefone od teh, dobiš s kitajske za manj kot pol te cene brez vsake vezave.
 

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
zakaj je tebi tako težko razumet: "100 ljudi 100 čudi" in moraš vsem vsiljevat svoje "pravo"?
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pa ljubi bog, komu kaj vsiljujem???

Vsak naj dela kot želi, zaradi mene lahko tudi denar meče skozi okno, če mu paše.

Samo vprašal sem ga, zakaj je tako rad vezan, ker jaz tega enostavno ne razumem?
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Ob tako obupni pokritosti(kar vseh treh operaterjev), mi žal noben telefon ne pomaga.

Kolega z iphonom za jurja, ima pri meni še precej več problemov s signalom, kot moji kitajčki.

Sicer pa bom jaz očitno do smrti imel Nokio C7, ker žal bolj uporabnega telefona še nisem nikjer videl(telefoni nad 4 inče so zame neuporabni, ker se jih ne da normalno nositi v žepu in držati ter uporabljati z eno roko).

Glede na signal bi bilo še najpametneje kupiti staro regljo Ericssona A1018s, kamor si lahko enostavno priklopil dodatno anteno.

S katerim testom se pa da realno testirati telefon?
Antutu test na že leto starem kitajčku Mlais M7, ki sem ga dal nečakinji, še vedno krepko poseka vse najnajnaj iphone njenih sošolk...