Novo pri Telemachu II.

hooger

Fizikalc
5. sep 2007
1.974
15
38
Bled
Mogoče kdo lahko pomaga? Naslednji mesec odhajam v Španijo (Tenerife) in me zanima preko katerega operaterja imajo urejen roaming? Razmišljam da bi vzel dodatek eu/zda neskončno za 10€ mesečno, druga varianta pa je nakup vodafone kartice na letelišču. Katera opcija bi bila najbolj pametna?

Že našel, uporabljajo vodafone
smirk-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

pep

Pripravnik
21. avg 2007
393
24
18
Bil februarja na Tenerifi.
Najprej sem probal roaming, pa mi je internet delal s katastrofalno hitrostjo (hitrostni rang GPRS), tako da sem kar drugi dan šel po Vodafone predplačniško (rabiš osebni dokument).
1.5GB dobiš za 13.26€ (Kanarci imajo znižan davek). Tu pa je zadeva letela na LTE
smile-1.gif

Katastrofalne hitrosti Telemachovega roaminga mi na klicnem centru žal še niso razjasnili...
frown-1.gif
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Eno opozorilo za tiste, ki ste si vklopili EU/ZDA Neomejeno dnevno (3€ neomejeni klici/SMSi+1GB interneta): Paket sicer velja 24ur ampak se potem ponovno aktivira vsakokrat, ko si spet v tujini!

Sam nisem vedel tega in zadnjič vklopil paket, mislil da se izklopi in je mir, pa sem par dni nazaj spet šel v tujino, poslal en SMS in to je izgleda bilo že dovolj, da bom dobil obračunanih novih 3€.

''Neomejena komunikacija v EU in ZDA. Paket vključuje neomejene klice, neomejne SMS/MMS in kar 1GB prenosa podatkov. Paket velja štiriindvajset ur od ure vklopa in se izklopi samodejno. Dodatek se aktivira do preklica, zaračunava pa se le za dneve ko je bila vzpostavljena storitev v tujini. Torej dan, ko uporabnik uporablja storitve v tujini se zaračuna znesek paketa, dan ko ni bilo opravljene storitve v tujini se znesek ne zaračuna.''
 

alessio

Pripravnik
4. okt 2008
99
12
8
Ali ima še kdo težave z Moj Telemach. Meni ne prikazije zgodovine klicev. V marcu je vse delovalo, prikazovalo pretekle klice, SMS ...
Ta mesec pa prikaže samo ( Za to obdobje ni bilo najdenih rezultatov).
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Tudi meni nič ne prikaže, sem zadnjič gledal. Prav tako se ne da izklopit opcije 24 ur tujina. Deaktiviraš, ikona postane siva, ko osvežiš pa je še vedno vklopljeno
rolleyes-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.091
6.478
113
Meni pa ne dela stanje oz količina zakupljenih enot, so ostale enake od ponedeljka
wink-1.gif
 

jozo

Fizikalc
29. sep 2007
448
27
28
Sodišinci
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Meni pa ne dela stanje oz količina zakupljenih enot, so ostale enake od ponedeljka
wink-1.gif

Nič novega pri Telemachu.....portal redko kdaj dela....obljubljajo pa že cel teden da se bo uredilo....