Novo pri Telemachu II.

Smrkc

Fizikalc
24. feb 2009
3.152
22
38
37
Citat:
Uporabnik byunknown pravi:
Zdravo.
Zadeva je takšna.
Imamo multipaket za 20€, 1000enot.
- 2 številki sta prosti
- 1 številka ima aneks do novembra 2016 (3€ na mesec)

Naredili pa bi sledeče,
- Prva prosta številka bi vzela paket Še več (15€)
- Druga prosta številka bi bila kot dodatna številka (10€)l
- Tretja številka na kateri je aneks (hkrati je nosilna št.) bi šla na paket Več (6€)

Kakšne so možnosti, da plačamo čim manj stroškov.

Tam kjer imaš aneks ne boš mogel spremeniti multipaketa na VEČ ker ne moreš preiti na nižji paket. Iz multipaket 1000 z aneksom greš lahko edino na NAJVEČ. Kar se tiče ostalih dveh številk lahko urediš brez problema tako kot si zapisal. Glede stroškov sprememb če urediš vse hkrati pa se ti obračuna le 1x.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Smrkc pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Dajte urediti poizvedovanje pri katerem operaterju je kakšna številka preko ukaznega niza *129*številka#

Pove mi pol leta stare podatke, ne pa pravih novih.
confused-1.gif

tole je že malo zastarana zadeva, ker maš pakete k so dejansko že unlimited v vsa omrežja.... tega ussd-ja noben ne uporablja

Še vedno je pri marsikaterem paketu pomembno pri katerem operaterju je kdo, če nič drugega me pa kaj zanima iz firbca
wink-1.gif


Jaz sem ta USSD pri vas redno uporabljal, ker je bila res super in enostavna zadeva in ti je v sekundi lepo napisalo pri katerem operaterju je kdo, za razliko od Simobilove dokaj neuporabne zadeve, ki samo pove ali je naročnik pri Simobilu ali ni.

Če zadeve ne mislite posodobiti s pravimi podatki, potem je bolje, da jo ukinete, ker samo zavaja s starimi netočnimi podatki.

Bo pač to treba bolj zamudno preverjati preko http://www.npch.si/index.php/kje-je-stevilka
frown-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik notrick pravi:
Citat:
Uporabnik SvetIdej pravi:
Prekinitev se placa za vsako stevilko posebrj.
Tole resno? Saj imam eno pogodbo (paket/razmerje karkoli že hočejo). Oni bi mi pa zaračunal 80€ ali koliko?
Če bi vedel, da tako svinjajo, bi se že zdavnaj zmigal, pa se mi nekako ni ljubilo. Očitno bom res še malo počakal..

Smo be bci, ki vse dodatne stroške kar mirno požremo.

Za vsak cent bi se morali zbuniti pa bi bilo v tej državi marsikaj bolje.

Bi pa morala APEK tole zaračunavanje prekinitve razmerja vsekakor prepovedati(če nimaš vezave potem niti pod razno ne bi smeli ničesar zaračunati).
Določili so ceno pet evrov za prenos številke in to bi moralo biti vse, ne pa potem še dodatnih cel kup stroškov.

Tudi pri spremembi pogojev bi morala APEK določiti, da lahko brezplačno odjaviš še en mesec po prvi višji položnici, ne pa samo en mesec pred višjo položnico.
bonk.gif
 

JakeOnBreak

Majstr
18. jun 2012
730
296
63
Številki sta bili preneseni dober mesec nazaj, pa še vedno kaže prejšnjega operaterja.

P.S.
Pravkar preveril še enkrat. Sedaj kaže pravega operaterja
confused-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
berem te budalščine tle gor. Bil na Tuš, nikoli več. Aneks sem podpisal za znižanje naročnine. dejansko znižanje je bilo nekje 30 EUR v 2 letih, na aneksu je pisalo 60 za dve leti. 3 mesece pred izekom sem plačal cca. 45 EUR, da sem lahko šel drugam. Zakaj bi mogel številko prenesti in nato sam prekiniti razmerje, da bi se upoštevalo dejstvo prekinitve zaradi nestrinjanja. lahko za to pooblastim kogar hočem. Žlahto ali novega operaterja. samo novi operater mora navesti moje pooblastilo in omeniti da se prekinja zaradi teh pogojev. In to je to. isti hurac so te operaterji kot zavarovalnice. Zakon o telekomunikacijah ali zavarovalništvo je podrejen recimo obligacijskemu in če sta v konfliktu velja krovni zakon. Vglavnem nateg od natega. No ****** sem z tušmobila zaradi konstantnega prekinjanja, glasa kot v tunelu, itd. No in stari moj je lezu z boba na ta pol izdelek. isti [cenzura] kot je blo pred 2 leti, včasih se komaj kej zmenima, prej pa komot vse. Vglavnem obvoz. Dej 3 EUR več, pa maš kje drugje vsaj solidno storitev.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Meni na tem ncph portalu dela ok in še nisem našel napake.

Dva dni nazaj sem preverjal eno mojo prenešeno številko in je bila posodobljena že naslednji dan.
Na Telemachu *129*številka# mi pa še pol leta starih prenesenih številk ne izpiše pravilno tako, da je vseeno, če zadevo ukinejo.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Čisto preprosto bi moralo biti, če nimaš vezave potem se lahko odjaviš brezplačno kadarkoli želiš.

Mislim, da je v vsaki normalni državi tako.
Žal ta država to ni in kot kaže za časa našega življenja tudi ne bo.

Sam sem se enkrat vezal in zato dvojno preplačal telefon.

Odslej bom izključno samo še pri predplačniških ponudbah, kjer enostavno sim kartico vržeš v kanto in je problem odjave brezplačno rešen.
cheer.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Menjava številke vsake toliko je prav dobrodošla, ker se na enostaven način znebiš raznoraznih beb cev
wink-1.gif


Sploh pa številko tudi pri predplačniških paketih lahko enostavno prenašaš sem ter tja za pet evrov-brez kakršnihkoli drugih stroškov kot pri naročniških ponudbah.
bonk.gif
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Ja full se splača vsakič dajat 5 eur za prenos številke al pa za zamenjavo številke.. Samo v izgubi si nič drugega
bonk.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Pri predplačniških paketih je edini strošek prenosa številke pet evrov.

Pri vsaj trikrat dražjih naročniških paketih
bonk.gif
je pa strošek prenosa okrog 20 evrov.
 

Dare1

Pripravnik
20. jul 2007
524
1
18
Cene roaminga

Novosti pri naročniških paketih:

• Enote za odhodne klice v ostala omrežja, sporočila SMS/MMS in prenos podatkov v paketu (tudi v primeru neomejenih enot) boste koristili tudi med gostovanjem v EU, pri čemer se bo ob vsaki porabljeni enoti (min/SMS/MMS/MB) obračunala še cena, ki je prikazana v stolpcu v paketu.
• Po porabi vseh enot v paketu se bodo klici, sporočila SMS/MMS in prenos podatkov zaračunavali po ceni, prikazani v stolpcu izven paketa.
• Če so v vašem paketu že vključene enote za storitve v EU, se porabljene enote ne bodo dodatno obračunavale.
euregulativaweb1.jpg

Primer:

Če imate v svojem paketu vključenih 100 min za klice v ostala omrežja, jih boste lahko v času gostovanja v EU porabili za odhodne klice, pri čemer se bo vsaka porabljena minuta dodatno obračunala po ceni 0,0610 EUR/min.

Vsi, ki imate aktivirane dodatne pakete za uporabo storitev znotraj EU, lahko le te uporabljate z istimi pogoji ali pa jih izključite in koristite obračunavanje storitev po trenutnih reguliranih cenah znotraj EU.

Novosti pri predplačniških paketih:

• Enote za sporočila SMS/MMS ali prenos podatkov, ki veljajo znotraj neomejenega ugodja paketa FREE2GO+, se bodo obračunavale po ceni, prikazani v stolpcu znotraj neomejenega ugodja.
• Enote za odhodne klice v druga omrežja, sporočila SMS/MMS in prenos podatkov v paketu boste lahko koristili tudi med gostovanjem v EU, kjer se bodo obračunavale po ceni, ki je prikazana v stolpcu izven neomejenega ugodja. Neomejeno ugodje ne zajema dohodnih ali odhodnih klicev v gostovanju.
• Če so na vašem predplačniškem paketu aktivirane enote za storitve v EU, se porabljene enote ne bodo dodatno obračunavale.
euregulativaweb2.jpg

Primer:

Če svoj predplačniški paket polnite z vrednostnico za 20 EUR, ki vsebuje 30-dnevno Neomejeno ugodje za poslana sporočila SMS/MMS ter prenos podatkov, se vam bo poslano sporočilo SMS/MMS obračunalo po ceni 0,0244 EUR, vsak prenešeni MB podatkov pa se bo obračunal po ceni 0,0610 EUR. Odhodni klic se bo obračunal po ceni 0,1610 EUR.
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
1.4.2016: Trenutno potekajo dela na omrežju na lokacijah Šmartno ob Paki z okolico, AC MB - Lenart, Močna, Zamarkova z okolico, Mrzlica in okolica.