Alu platišča kje??

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
668
31
28
Vem da je na alterju dosti poznavalcev avto tuninga, zato bo sigurno kdo vedel, kje nabaviti alu platišča in sicer 18 col za mondeo mk5, najbolje repliko originalnih. Lokacija MB okolica (Štajerska).
 

SouthPark

Jas da nea vem?! Ka te je...
5. sep 2007
24.570
5
38
Klobukarjev dol
Jaz sem do zdaj še vedno imel srečo na avto.net - ima ogromno prodajalcev oglase gor, pa tudi odlično ohranjene rabljene sem že našel večkrat.
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
668
31
28
Citat:
Uporabnik SouthPark pravi:
Jaz sem do zdaj še vedno imel srečo na avto.net - ima ogromno prodajalcev oglase gor, pa tudi odlično ohranjene rabljene sem že našel večkrat.

Spremljam avto.net in avstrijski wilhaben, zanima me edino kje dobiti papirje ker 18 bo treba naknadno vpisati v homologacijo.
 

bluub

Fizikalc
9. jan 2008
668
31
28
Citat:
Uporabnik Narodnjak pravi:
http://ford.aluplatisca.com/
Hvala za link ampak to so večinoma platišča za mk4 in mk 4,5 model, jaz iščem za nov model 2015. Me pa zanima kako se da kaj preračunati ET ker po podatkih ima za 16" ET 50, 17 in 18" imata ET 55, kar če prav razumem je kar precej v blatnik zamaknjeno, kaj lahko to kako z kako DIY napravo, pomagalom sam izmerim da zadeva pride nekoliko ven, do sedaj sem našel ene MAK platišča ki so dokaj podobna originalom imajo pa ET 45.
 

Touge

Pripravnik
8. maj 2008
130
2
18
Tule lahko lepo izračunaš spremembe pri menjavi dimenzije gum in platišč Rim, Tire Calculator
wink-1.gif