Wayteq x980BT

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Točno tako!
smile-1.gif
 

B99

Zelenc'
22. avg 2012
21
0
1
Živio!
Jaz bi pa rad nekaj vprašal, če slučajno kdo ve iz prve roke. Ali ima model x980bt isto slabo glasnost vodenja kot model x960bt?
Ker pri modelu x960bt, mi pri vseh nastavitvah na najvišje, glasnost ni svetla točka naprave. Hvala za odgovor in lep pozdrav.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.311
631
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Uporabljaš navigacijo v kamiounu? Ker sicer ne razumem, da ti v avtomobilu nebi bilo dovolj glasno. Moj avto je glasnejši od traktorja, pa navigacijo (x960BT) normalno slišim pa nimam glasnosti na max.
 

B99

Zelenc'
22. avg 2012
21
0
1
Saj jaz ga še kar dobro slišim, samo moj oče, ki je pred dnevi probal Garmina pravi, da se moj slabše sliši kot Garmin. Oče bi pa rad kupil x980bt zato ga zanima, če se kaj bolje sliši kot moj x960bt..Zato se gre pri tej stvari.
Janch ali Popotnik bi vaju pa rad še nekaj vprašal kar tukaj, da ne bom drugje odpiral teme. Pri predoru Peračica se mi vklopi radar za 100 na uro in se ni izklopil do Bleda. Prav tako v drugi cevi predora proti Kranju se vklopi pred predorom in se ne izklopi. Kaj lahko naredim v takem primeru. Hvala za odgovor in lep pozdrav.
 

B99

Zelenc'
22. avg 2012
21
0
1
A veš da sem to tudi naredil, ko sem se ga dotaknil je izginil. Ampak to je bilo bolj ponevedoma kot zares, zato tudi nisem vedel a je sam izginil a sem mu jaz pomagal. No zdaj saj vem za naprej, da je to opcija.
 

tonek

Pripravnik
3. dec 2011
210
0
16
kaj pa novi model x985bt ? Ali je v uporabi kakšna razlika napram prejšnjemu modelu? Imam 960bt pa se mu že poznajo leta, ali je boljše igo na android?
lp
 

mihanovincek

Zelenc'
17. dec 2015
2
0
1
Zdravo,
že od konca leta 2011 uporabljam Wayteq x960bt in sem z njim povsem zadovoljem. Inštaliral sem ga po navodilih Janch -a in vse mi dela Ok od prve. mogoče sem opazil samo to, da mi občasno ne najde satelitov. Napravo izklopim in ponovno prižgem, pa stvar deluje. Imam pa že precej stare karte TopMap. Ali ima kdo kaj novejšega?