Kam na UZ trebušne votline?

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Dobil napotnico za UZ trebušne votline, sum na ponovitev žolčnih kamnov (po operaciji pred 15leti). Kje so zelo dobri za UZ pregled trebušne votline?


Pred 15 leti sem imel podobne težave in so mi kamne odkrili šele na drugem pregledu z UZ. Na prvem so mi jih spregledali, na ponovnem pregledu z UZ so mi pa na Gastroenterološki v LJ odkrili kamne. Takrat sem se naučil, da je velika razlika med enim in drugim dohtarjem, ki te pregleduje.


Pred pol leta sem bil na UZ zaradi podobnih težav kot jih imam zdaj, rezultat nič. Danes so se težave ponovile, tokrat veliko hujše in zdaj moram še enkrat na pregled pa ne vem kam naj grem.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
hvala vama, se pozanimam za čakalne vrste.


Če še kdo ve kam se splača it naj kar pove, vsak predlog je ok.
 

quagga

Pripravnik
4. jul 2015
111
1
18
Femina center v LJ. Bil pred kratkim, zelo zadovoljen. Imajo koncesijo, čakal sem kake tri tedne, na vrsto sem prišel par minut preden sem bil naročen.
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Citat:
Uporabnik Benady pravi:
A k uni neprijazni teti čisto blizu tebe pa ne bi šel?

Za to sem že slišal da je totalno neprijazna in tudi slaba... rekla kazala. Ne vem če bi z njo reskiral, ker mi moja dohtarca ne bo še tretjič letos napisala UZ napotnice.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Jaz sem bil kar na nekaj ultrazvokih trebuha. Najboljša med njimi je bila tale http://ultralab.si/ moraš pa iti k Alenki Višnar za druge ne morem trdit kakšne so.
 

AndrejK

Fizikalc
7. sep 2007
1.279
3
38
SI
Jaz sem bil v sanatoriju v Rožni dolini in je bilo čisto ok. Na prvem pregledu so odkrili nekaj, česar sploh nisem šel kazat... In sem si s tem "nagradno priboril" še eno operacijo
smile-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Če še kdo potrebuje podatek, čakalne dobe za naslednje diagnostične ambulante so na današnji dan take:

RCD d.o.o. , LJ Dravlje, www.ultrazvok.net - sredina februarja 2016
Kamnik - sredina februarja 2016
Femina center - začetek decembra 2015
Kirurški sanatorij - sredina novembra 2015
 

VanZ

Guru
1. feb 2008
2.775
1.859
113
Meni je na UZ trebušne votline v petih sekundah povedala, da imam vnetje slepiča. Prišel sem praktično nenajavljen samoplačniško z napotnico v žepu, na koncu nisem plačal ničesar. Medicus - Trnovo, Ljubljana.
 

boris82

Zelenc'
29. jun 2016
9
0
1
Živijo,

spet eno vprašanje iz te teme. Zanima me namreč, če je kdo zadnje čase bil na UZ trebuha v Ljubljani? Moram opraviti v roku enega meseca, pa bi rad šel nekam, kjer res dobro opravijo.
Hvala.
 

Floki

Guru
6. sep 2007
9.891
3.018
113
Jaz sem jih kar nekaj dal čez pa je bolj ena žalost tole v LJ. Mogoče najboljš v Savskem naselju ali pa na Prulah. Vsi nekaj na hitro pogledajo men je šele tista na Prulah postavila pravo diagnozo (4 v vrsti) vse ostalo je bil stran vržen cajt in denar.
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
14.674
6.232
113
Citat:
Uporabnik boris82 pravi:
Živijo,

spet eno vprašanje iz te teme. Zanima me namreč, če je kdo zadnje čase bil na UZ trebuha v Ljubljani? Moram opraviti v roku enega meseca, pa bi rad šel nekam, kjer res dobro opravijo.
Hvala.
Ce ti ni predalec se zapelji do Grosuplja - cca 40 Eur in v enem tednu si na vrsti. Poklices v ZD in se narocis
 

B81

22. jul 2007
34.457
8.934
113
Na Fontani v Mb delajo odlično, res si čas vzamejo, kar traja en čas in kaže in komentira zraven.