T2 mnenja uporabnikov

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
odločam se da bi preklopil iz telemacha na T2 pa me zanima kakšne so kaj vaše izkušnje z njimi? Bilo bi v okolici MB (zg. kungota), pa me zanima če vam dela ok al naj raje grem na siol?
smile-1.gif
 

yahel

Fizikalc
23. jan 2013
3.537
61
48
Na T-2 sem že od leta 2006 in vedno zadovoljen. Še posebej nad njihovo proaktivnostjo pri reševanju težav, če se pojavijo, support imajo res dober.

Pred tem sem imel samo Siol ampak tega je že 10let in več...takratnega supporta Siola pa raje ne bi komentiral.
 

alesn

Pripravnik
19. jun 2012
386
12
18
Jaz bi tudi na tvojem mestu probal s T-2. Ni se treba vazati in boš videl kako. Meni so njihove storitve najbolj po moji meri in sem zadovoljen.
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
pri telemachu internet skoz nekaj prekinja, med šaltanjem programov po tvju traja par sekund da se slika pojavi in še in še... sprašujem pa za t2 ker vidim da imajo ugodne zadeve, zato me tudi zanima kaj in kako in če se splača?
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Tudi jaz sem zadovoljen uporabnik od 2006, 2014 sem bil iz VDSL premeščen na FTTH... Zdaj imam še HD in ostale optične bonbončke...
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
sem malo gledal ponudbo in ugotovil da za tak paket ko ga imam zdaj na telemachu (kar se tiče programske sheme) plačujem pri t2 še 10€ dražje
 

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
če hočem imeti na 2 televizije moram tako že v štartu vzet paket T3 Tera (v akciji trenutno 32.99€) v paketu je programska shema z 53 kanali, jaz bi potreboval vsaj 120 kanalov da bi zajel vsaj tiste programe ki jih gledam moram doplačati še dodatnih 5.99€ in smo tako že na 39€ skupno, ko pa poteče ta dvoletna akcija ko ji imajo smo pa tako na 50€ mesečnega stroška
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Sem uporabnik siola že več let in sem zadovoljen in ne grem na t-2 ker ima slabši vmesnik za tv. Siol ima bolše informacije za pregled sporeda z sliko in tudi osale funkcije so bolj priročne.
Je pa res če nebi bilo t-2 pa nebi bil siol nikoli tako konkurenčen
smile-1.gif
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Pokliči Telemach, naj ti pošljejo tehnika naj izmeri signal do bajte, po bajti, preveri kable in konektorje, router, modem.. nekje je napaka kar se tiče motenj. To daj pregledat, pol se odločaj dalje.
 
Nazadnje urejeno:

osiris12345

Fizikalc
20. feb 2011
1.304
13
38
Ljubljana
sem poklical že in so po telefonu določili da je problem v naših kablih in pravijo da če hočem da mi opravijo napako da mi zrihtajo za 100€, da lahko si pa tudi sam poiščem kakega svojega majstra pa si zrihtam. Ampak dvomim da je nek problem v kablih, ker če bi bil kabel potem sploh ne bi delal net.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Eh, po telefonu je itak pavšalna ocena. Nekdo more biti fizično prisoten da zadevo pogleda. Koliko so stari kabli, kdaj so bili povlečeni?
Občasno nihanje delovanja interneta je res lahko tudi težava v starih kablih, slabih spojih, ki so bol dovzetni za zunanje vplive (temperatura,..). Da nekdo pride pogledat zihr ne bo vzel 100 eur.
 
Nazadnje urejeno:

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Men je strela skurila 1m dolg kabel iz vtičnice do modema! Na vsakih nekaj 10 minut net vrglo ven ! Takrat so mi t-2 mojstri zrihtali zastonj.Tako,da sam ponudnik tudi ne mora bit za vse kriv.Glede menjave operaterjev se pa itak splača,ker ti nudijo ugodnosti za menjavo !
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
725
113
www.jernej.org
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Sem uporabnik siola že več let in sem zadovoljen in ne grem na t-2 ker ima slabši vmesnik za tv. Siol ima bolše informacije za pregled sporeda z sliko in tudi osale funkcije so bolj priročne.
Je pa res če nebi bilo t-2 pa nebi bil siol nikoli tako konkurenčen
smile-1.gif
To pa govoriš dejstva, ki so mogoče veljala kakšno leto nazaj, sedaj pa definitivno ne več. T-2 ima po novem boljši vmesnik od Telekoma, ima že od nekdaj boljši časovni zamik od Telekoma, ima boljše spletne in mobilne aplikacije za gledanje TV in ima od pomladi IDENTIČEN spored kot Telekom (saj ga dobiva od istega podnudnika). Tako da v osnovi ima boljšo storitev za gledanje TV. Ima pa Telekom vseeno eno veliko prednost... in sicer boljšo programsko shemo (in boljšo kvaliteto slike v TVIN-u). In to je več ali manj čisto objektivno mnenje (sam sem Telekomov uporabnik, sestra je pa pri T-2).
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Velikokrat so res težave v napeljavi in daleč od tega, da net sploh ne dela, če je težava v kablih. Že če ima kje masa slab stik, imaš hitro problem s povratno zanko. Potem lahko en trenutek dela BP, nato malo zaniha temperatura ali pa kdo drma kak kabel in se modem več ne postavi ali pa je signal tako slab da se začnejo izgubljat paketi in vse skupaj postane neuporabno.

Ponavadi pridejo pomerit, kako je s signalom na vhodu in potem naprej, se hitro vidi kje je težava. Če bi bil problem zaden meter kabla, je to še najmanj. Hudič so kabli v stenah, po možnosti vzidani brez cevi, kjer je treba pol hiše/stanovanja razbijat, če hočeš menjat, ali pa nadometne kanale po stenah delat, ki jih itak noben noče. Tega ti pa ravno ne morejo zastonj delat.
 

mmx

Fizikalc
16. nov 2007
2.275
14
38
Itak je pa vseeno če greš na T-2, je v stečaju, na dražbi iz stečajne masa ga bo pa zelo verjetno kupil ravno Telemach, ki bo pol poenotil ponudbo.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik Mikrohard pravi:
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Sem uporabnik siola že več let in sem zadovoljen in ne grem na t-2 ker ima slabši vmesnik za tv. Siol ima bolše informacije za pregled sporeda z sliko in tudi osale funkcije so bolj priročne.
Je pa res če nebi bilo t-2 pa nebi bil siol nikoli tako konkurenčen
smile-1.gif
To pa govoriš dejstva, ki so mogoče veljala kakšno leto nazaj, sedaj pa definitivno ne več. T-2 ima po novem boljši vmesnik od Telekoma, ima že od nekdaj boljši časovni zamik od Telekoma, ima boljše spletne in mobilne aplikacije za gledanje TV in ima od pomladi IDENTIČEN spored kot Telekom (saj ga dobiva od istega podnudnika). Tako da v osnovi ima boljšo storitev za gledanje TV. Ima pa Telekom vseeno eno veliko prednost... in sicer boljšo programsko shemo (in boljšo kvaliteto slike v TVIN-u). In to je več ali manj čisto objektivno mnenje (sam sem Telekomov uporabnik, sestra je pa pri T-2).
Ja sem gledal ta zadnji bolši vmesnik in dobiš informacije o sporedu naprej z samo bogimi napisi spodaj v eni vrsti ! Siol ima lepo sliko in dodatno opis.Torej pri siolu greš klikneš na ok in šibaš gor po kanalih ali desno naprej,tako dobiš z sliko v trenutku informacijo kaj je na sporedu.Isto je ogled nazaj z slikami. Pri t-2 je pa kako?