Windows Phone 10

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.877
8.897
113
EU
Snečko, a ti nimaš več Moto G-ja. Si preskočil na Winze
confused-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ostal je pri hiši, odlično prenaša padce na tla
smile-1.gif

Edina škoda je, da je sedaj gori zanič lollypop, za moje pojme največji kiks androida do sedaj.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Sem mel vmes kitajce na 4.x.x pa je vse lepo špilalo

Tak da ni še vse izgubljeno, morda pa android tudi popravi

Zaenkrat pa še na L925 zarad fotkiča, ker na vidiku ni kaj revolucionarnega v tej smeri

Telefoni postajajo preveliki 5, 5.5", upam da bo kaj 4.5" pametnega še ostalo

Vse kikse sem opisal, tak da ne vem o čem govoriš.

p.s.
Imam Nexus 7 (2012), po upgrejdu na 5.x.x je bil praktično neuporaben, tako je zaitkalo, da je bilo neverjetno.

Sem ga uspel downgrejdat in spet leti kot strela

 

Gonzo

Guru
1. sep 2007
8.877
8.897
113
EU
Moj Moto G na Lolipopu dela neproblematično.Seveda blokiram vse nepotrebne posodobitve APP-jev, če obstoječi dobro delajo.
Posebej Goglovega Chrome.
zmaga.gif

Na stari tablici TPad je Chrome po posodobitvi delal tako počasi, da sem dobil popizditiskronikus. Ven vrgel in naložil Dolphin in CM Brovser. Dela kot se spodobi.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Sumim, da mi noce zapiskat za prejet sms, pa sem gledal kje se nastavlja in je seveda vse se vedno malo nelogicno...
Personalisation...sounds ne gre.
Notificatons&actions...messaging je ON:banners, sounds, vibra. Sam ne morem pa nastavljat kaj je on in kaj ne. Samo desno lahko generalno vklopim ali izklopim. Ostali lahko nastavljate? Ali jaz ne vem kje.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
Imej v mislih da uporabljas beta verzijo in kaksna rec ne deluje ali pa celo sam telefon ne deluje kot bi moral.. A je tko tezko razumet?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Nc bat, popolnoma razumem, kar pa ne pomeni, da zadeve ne bom pokomentiral, ne.
Tko da sedaj bi ze bil cas, da pride kaksen updejt. Ga ni ze vec kot mesec.
Trenutno pa ni ene stvari, ki bi konstantno delala. No, sms mogoce, klici pa ne. Nazaj se mi pac ne da it, tko da bom vztrajal na Wp 10.
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.769
2.023
113
So vmes naredili verzijo 10240, enaka torej kot Win10. Naslednja je 10512 oziroma release za TP bo 10516. Verjetno bo verzija Win10 po tem ko pride prvi paket popravkov tudi na tej isti verziji.. Oboje bo verjetno naslednji teden na voljo na TP, jasno da ne še na uradnih Win10 izdajah. Se samo kaže, da bo integracija med obema izdajama velika, ker grejo verzije vštric.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
no saj mene zanimajo insiderske izdaje in ne uradne, te bi lahko bile hitrejše, ker recimo W10 je prihajala nova verzija skoraj vsak teden, WP10 pa zdaj že več kot en mesec ne...
 

Azgard

Pripravnik
5. feb 2011
688
0
16
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
no saj mene zanimajo insiderske izdaje in ne uradne, te bi lahko bile hitrejše, ker recimo W10 je prihajala nova verzija skoraj vsak teden, WP10 pa zdaj že več kot en mesec ne...
Na W10 so po anketah uporabnikov izanačili notranji Microsoft Ring z Preview fast ringom, zato so bili tako hitro updajti. pri WP10 imajo še vedno ločeni "ultra fast" Microsoft ring, ki ga testerji ne vidijo. Kar je po eni strani prav, nekaj je bug na desktopu, nekaj drugega pa da ne delajo recimo klici na mobitelu na kakem buildu...
 

srv

Fizikalc
27. avg 2008
1.488
29
48

apropos 10ke - na PC-ju nisem imel nobenih problemov pri prehodu iz XP na Visto, kasneje tudi nobenih problemov s prehodom na 7-ko, 8-ko (8.1-ko), 10-ka pa mi para živce
cry12bpy.gif


Če bo tko tudi na WP10, boh vam pomagaj
evil.gif


Sry za offtopic.
 

Sijan

Fizikalc
3. sep 2007
2.265
0
36
Si na PC po uradni poti, z obvestilom Microsofta, namestil Win 10? Ce si kakorkoli drugace ne sprasuj zakaj imas tezave..

Meni win 10 na PC dela u nulo iz prve. To pa res. Obcasbo kaksen bug na koledarju in brskalniku Edge, ostalo je hitro in velik boljse kot na prejsnjih verzijah. .