Windows Phone 10

forgot1

Fizikalc
7. feb 2010
1.592
57
48
Je torej 930 že uporabna z W10 ali je boljše počakati na uradno izdajo ?
Nujno mora delovati brez težav :
- BT
- thetering
- klici,
- mail odjemalec,
- fotoaparat in kamera,

LP
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Je torej 930 že uporabna z W10 ali je boljše počakati na uradno izdajo ?
Nujno mora delovati brez težav :
- BT
- thetering
- klici,
- mail odjemalec,
- fotoaparat in kamera,

LP

Klici delajo, edino če boš dal na speaker, potem bo problem z mikrofonom. Famozni lumia 930 problem.
Mail dela super, vsaj meni, mogoče komu drugemu ne bo všeč. Imam pa gmail, exchange in pop3 maile naštimane.
Fotič dela origial SW of microsofta, lumia kamera nekaj šteka. Folk pravi, da so slike slabše, kot na 8.1, jaz ne vem.
BT mislim da dela, sem ga povezal v avtu, drugo pa nisem testiral.
tethering pa ne vem kaj pomeni, tak da kaj več napiši
smile-1.gif
 

jernejd

Majstr
2. sep 2007
1.265
117
63
Citat:
Uporabnik darjan pravi:
Citat:
Uporabnik forgot1 pravi:
Je torej 930 že uporabna z W10 ali je boljše počakati na uradno izdajo ?
Nujno mora delovati brez težav :
- BT
- thetering
- klici,
- mail odjemalec,
- fotoaparat in kamera,

LP

Klici delajo, edino če boš dal na speaker, potem bo problem z mikrofonom. Famozni lumia 930 problem.
Mail dela super, vsaj meni, mogoče komu drugemu ne bo všeč. Imam pa gmail, exchange in pop3 maile naštimane.
Fotič dela origial SW of microsofta, lumia kamera nekaj šteka. Folk pravi, da so slike slabše, kot na 8.1, jaz ne vem.
BT mislim da dela, sem ga povezal v avtu, drugo pa nisem testiral.
tethering pa ne vem kaj pomeni, tak da kaj več napiši
smile-1.gif

Verjetno je mislil deljenje internetne povezave
smile-1.gif
.

Junaki ste, ni kaj, da se dnevno prerekate z nadgradnjami...

Aja, kam naj nesem L820, da zamenjajo ležišče za sim kartico? Mali je na silo izvelekel sim kartico (nano v adapterju) in potrgal kontakte
wink-1.gif
.

Jernej
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Citat:
Klici delajo, edino če boš dal na speaker, potem bo problem z mikrofonom. Famozni lumia 930 problem.
To ti resno? Se ne da govorit normalno po telefonu?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Če daš na speaker moraš približat zgornji del telefona čisto k sebi, drugače se te ne sliši..

Če je problem v HW ali SW pa še ne vem, bi pa naj veliko ljudi imelo težave z nekimi modeli ki so prišli iz kitajske...
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Outlook se vedno sporoca 'not synced yet', soft reset ne pomaga, outlooka se ne da uninstall...posodobitev tudi ni novih. Ne vem kaj se naredit.

Dolg pritisk na levo tipko ne dela, ne pokaze zadnjih app-ov. Soft reset ne pomaga.

Ce drziste sredinski knof, a tudi vam pomakne zaslon dol, na polovico? Zametek split screen-a?
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Ne split screena, ampak funkcija da lahko uporabljaš telefon samo z eno roko, v primeru velikih zaslonov. Meni je na 930 uporabna funkcija to.

danes je prišel nek nov update za mail, mogoče ti kaj pomaga, kateri mail akount sploh imaš to?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Racun je hotmail.com in gmail.com.
Po posodobitvi ni nikakrsne spremembe. Ugasnt, prizgat, soft reset. Brez sprememb. Gmail lahko vsaj zbrisem, hotmaila pa ne. Kaksen drug app za mail? Jaz sem brez idej vec, kaj poskusit.
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Si probal gmail nastavit ročno, tam pod advanced setup ko vpisuješ nov mailbox?
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Nisem nc nastavljal v nastavitvah racuna, ker mi je delovalo vse OK, sicer nisem preverjal. Vendar dobim sporocilo 'not synced yet' pri obeh mejlih, ki sta poprej vedno delovala BP. Vpis meila in geslo, stvar je delala.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Jaz sem imel eno tako napako v preteklosti, ko sem v google vpisal samo "ime.priimek", namesto "ime.priimek@gmail.com", potem pa je delalo samo prvič, kasneje ne več. Mogoče če te to jebe, drugače pa ne vem kaj bi bilo, si zgleda tudi eden zelo redkih ki mu ne dela, ker na tujih forumih ni nič videt glede težav z maili, sorči.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.886
2.355
113
Vem ja, da ni nikjer zasledit podobnega problema
smile-1.gif
. A obstaja kaksen nacin za forsirat Outlook uninstall ali da bi se ga povozilo z novo instalacijo?
 

gufy

Pripravnik
11. apr 2009
616
17
18
verjetno preizkušajo tudi upgrade iz 8.1 na 10? pri prejšnjih verzija so samo patch-ali isto verzijo z nekaj dodatnimi funkcijami in ni bilo treba it na 8.1