Nalimajte gole slovenke II.

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
Valjda se ne sme objavljati avtorskih fotk folka kar vsepovprek, kar pa je že enkrat na netu in je mogoče kopiranje, objava in ogled milijonom uporabnikov pa je druga stvar. Sem iz foha, tako da vem kaj se sme in kaj se ne sme objavit. Mladinec pa (žal) tudi že dolgo nisem več.
wink-1.gif

Tole niti slučajno ne drži: kar pa je že enkrat na netu in je mogoče kopiranje, objava in ogled milijonom uporabnikov pa je druga stvar.

No, ampak ti pa kar daj po svoje.
 

stankozaspanko

Fizikalc
27. jul 2012
4.930
7
38
A zdej si pa mene našu da mi boš pametoval??
rolleyes-1.gif


Ok, ni čisto tako kot sem napisal, vendar v danem primeru je, saj se ne vidi obraza, detajlov se mi pa ne da razlagati, verjetno imaš čas, pa poguglaj.
wink-1.gif
 

Numy

Majstr
1. jan 2008
9.833
371
83
Ne štekata, TUKAJ SE LIMAJO SLIKE RITI, ne pa da se RITI OGLAŠAJO.
 

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik stankozaspanko pravi:
A zdej si pa mene našu da mi boš pametoval??
rolleyes-1.gif


Ok, ni čisto tako kot sem napisal, vendar v danem primeru je, saj se ne vidi obraza, detajlov se mi pa ne da razlagati, verjetno imaš čas, pa poguglaj.
wink-1.gif

Nimam kaj guglati, ker se za to problematiko osebno zanimam, guglu pa se, tako kot za ostalo - jebe.
Veliko več ti tukaj pove slovenska sodna praksa, pa tudi ljudje, ki so kaj takega dali čez.

Za info: okrog te tematike sem se pogovarjal z dvema odvetnikoma, speciliziranima za to problematiko. Tako, da... nekaj vem.

Je pa seveda tako, da enkrat zastopata tožene ("kršilce"), drugič pa ljudi, ki tožijo.
Torej v postopku enkrat uporabljata ene člene, drugič pa druge. Glede na stranko.

Tako pač je, če (tudi ta) zakonodaja ni vredna pol peezde mlačne vode...
 
Nazadnje urejeno:

johannes

Tehnološki dinozaver/tabure selektor 1.snl
10. feb 2013
3.215
578
113
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Ne štekata, TUKAJ SE LIMAJO SLIKE RITI, ne pa da se RITI OGLAŠAJO.

Pomirite se, drk-atorji!

Imate domačo-slovensko, sicer malce mozoljasto rit, domačega-slovenskega tiča, sicer z nataknjenim kondomom, ter domačega-slovenskega fotografa, ki je to fotografiral!
cheer.gif


Bo dovolj? Še kakšna želja? Telefonska številka punce?
2381523-IMG_3189_resize.jpg
 

Priponke

  • 2381523-IMG_3189_resize.jpg
    2381523-IMG_3189_resize.jpg
    18,1 KB · Ogledi: 10.580
Nazadnje urejeno:

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Ne štekata, TUKAJ SE LIMAJO SLIKE RITI, ne pa da se RITI OGLAŠAJO.

Pomirite se, drk-atorji!

Imate domačo-slovensko, sicer malce mozoljasto rit, domačega-slovenskega tiča, sicer z nataknjenim kondomom, ter domačega-slovenskega fotografa, ki je to fotografiral!
cheer.gif


Bo dovolj? Še kakšna želja? Telefonska številka punce?

A je tvoja tale žalost?
hysterical-1.gif
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik johannes pravi:
Citat:
Uporabnik Numy pravi:
Ne štekata, TUKAJ SE LIMAJO SLIKE RITI, ne pa da se RITI OGLAŠAJO.

Pomirite se, drk-atorji!

Imate domačo-slovensko, sicer malce mozoljasto rit, domačega-slovenskega tiča, sicer z nataknjenim kondomom, ter domačega-slovenskega fotografa, ki je to fotografiral!
cheer.gif


Bo dovolj? Še kakšna želja? Telefonska številka punce?

A je tvoja tale žalost?
hysterical-1.gif

pa ti prilepo svoje veselje..
cheer.gif
komaj cakamo da vidimo tvojega orjaka in tvojo lepotico napiceno.....
dajmo tisti ki kritizirate dajte nam kaj boljsega tut privoscit!
cheer.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Zakaj bi jaz tebi svojega PRILEPO? Komaj čakaš da vidiš mojega orjaka? Zgrešil si forum...
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Zakaj bi jaz tebi svojega PRILEPO? Komaj čakaš da vidiš mojega orjaka? Zgrešil si forum...

ne komaj cakam da vidim tvojo lepotico. Jaz sem ze na pravem forumu......
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Vađinko, ne bom ti privoščil, da boš drkal na mojo lepotico. Drkaj na svojo ali pa na Johannesovo.
 

vaginko

Fizikalc
2. sep 2007
10.862
33
48
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Vađinko, ne bom ti privoščil, da boš drkal na mojo lepotico. Drkaj na svojo ali pa na Johannesovo.

jaz ne rabim drkat meni ga druge vlecejo....
over and out!
 
5. apr 2015
1.335
691
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
fadil, res bi pričakovali da pokažeš tvojo če že pluvaš po johanensovi... pokaži nekaj boljšega ali bodi tiho...

zkaj bi pa moral kazat svoje..a ni model prilepu (pomoje) zato da se komentira...zdej pa, če je pričakoval ne-vem-kakšne-hvale in jih ni dobu..lej, jbg..človk lah pove svoje mnenje..
nahrung002.gif


a če bi pa hvalu, bi isto reku, nej pokaže svojo, da vidimo a je res tolk slabša..pomoje ne.

je pa res, da je treba čimbolj hvalit, neglede na stanje, velikosti, oblike, ... da mogoče še kakšna slovenska rit sem pade
wink-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.628
6.409
113
Citat:
Uporabnik alkoholik pravi:
fadil, res bi pričakovali da pokažeš tvojo če že pluvaš po johanensovi... pokaži nekaj boljšega ali bodi tiho...

Vinko, nisem pljuval po Johannesovi ženski, ki je mimogrede OK . Komentar se je nanašal na kuratz.
Še kaj?