Nalimajte gole slovenke II.

map

Guru
6. jul 2008
7.779
1.919
113
najrajš na babi
Tam je postojanka za motoriste. sem se enkrat tam z skuterjem vstavu. So me vsi gledali, kot da sem z marsa prletu, posebej neki mladi pobčki z športaki za jurja.. Prav neprijetno sem se počutil. Ampak kelnarce so pa dobre, nimaš kej. Šef bi bil bedak, če jih nebi sprobal. precej voljno mi delujejo, kle nebi blo tožb za mobing. Verjetn so tud dobro plačane, da so tiho.
 
Nazadnje urejeno:
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik map pravi:
Tam je postojanka za motoriste. sem se enkrat tam z skuterjem vstavu. So me vsi gledali, kot da sem z marsa prletu, posebej neki mladi pobčki z športaki za jurja.. Prav neprijetno sem se počutil. Ampak kelnarce so pa dobre, nimaš kej. Šef bi bil bedak, če jih nebi sprobal. precej voljno mi delujejo, kle nebi blo tožb za mobing. Verjetn so tud dobro plačane, da so tiho.

Sem že bil tam
evil.gif
 

SamSvoj

Majstr
28. okt 2010
2.069
301
83
Gre možakar po cesti, nasproti pa dve babi za .... mah, kaj bi govoru .... Dec ves zaripu, in si misli "Pa kdo to j*be". Nevede je to izrekel na glas. Ena se obrne pa pravi "Taki ki to sprašujejo že ne... "
grims-1.gif
 

ovca

morfy
Osebje foruma
18. jul 2007
5.881
3
38
36
Cvičkova dežela =)
www.alter.si
Moderator je neko selekcijo postop pobrisal (mogoče kako sliko vmes tud, ampak zih ni bla slovenka).

Tu sodijo slike, ne komentarji.

Lahko se edino zmenimo, da za komentarje uporabite Jupol belo barvo. Tako vaši (ne)smiselni posti ne bodo bodli v oči.
Slike zaželjene, komentarji pač žal ne.

Bodite razumljivi... Saj tudi sami veste, da je včasih boljše samo gledat, kot pa poslušat
wink-1.gif
 

ivano

Pripravnik
17. jan 2015
125
9
18
Moderator je očitno zweitaktar, ker je zbrisal tudi link s slikami razgaljene 22-letne Inje Zalta. Sicer pa to je to pravilo, da se slik ne sme komentirati totalno zgrešeno.
 

edo_bedo

Zelenc'
24. maj 2016
12
0
1
Citat:
Uporabnik ovca pravi:
Moderator je neko selekcijo postop pobrisal (mogoče kako sliko vmes tud, ampak zih ni bla slovenka).

Tu sodijo slike, ne komentarji.

Lahko se edino zmenimo, da za komentarje uporabite Jupol belo barvo. Tako vaši (ne)smiselni posti ne bodo bodli v oči.
Slike zaželjene, komentarji pač žal ne.

Bodite razumljivi... Saj tudi sami veste, da je včasih boljše samo gledat, kot pa poslušat
wink-1.gif

če si mislil tole... ja je slovenka
smile-1.gif


Katja

æe že grejo tu sam slike :p