Superge za košarko

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Opazil sem, da v naših "športnih" trgovinah skoraj ni ponudbe superg za košarko... Kje se da videti kaj uporabnega? Kvaliteten usnjen, visok čevelj... Ne tole šminkerijo, ki jo trenutno prodajajo...

Novi Nike modeli imajo skoraj vsi neke mrežice, ki se strgajo po nekaj mesecih... Reebok se sploh ne da več dobiti, kar me zelo zalosti, saj sem bil prav z njihovimi modeli najbolj zadovoljen... Adidas so vse iz nekih umetnih materialov... Potem se pa pocasi ze neha... Ima mogoce kdo cevlje Peak? Ali se kaj drugega kar bi priporocili...

Kje naročate superge (za košarko) na internetu (da preverjeno dostavljajo v Slovenijo)?
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Citat:
Uporabnik tarzan333 pravi:
http://www.dope-factory.com/kamikaze-1-mid-76995.html

tu maš en model iz 90ih ki ga je nosil shawn kemp

Ne morem verjet da se to se zmer dobi - pa se moja stevilka... Hvala za link... Ze naroceno!
wink-1.gif
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
A si kdaj narocal iz te spletne strani? Kok casa rabjo za dostavo?

Rdece/crne so narocene... Ce bodo kul boje se originalne Kempke padle
wink-1.gif


Pa se "sindikalna" cena... Zakon
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Narocil v nedeljo, danes ob 10 dostavljene... Top cevelj, takoj sem narocil se originalne...
wink-1.gif


Res hvala za link...
nahrung002.gif
 

tarzan333

Pripravnik
27. maj 2014
102
0
16
Pravilno. Treba je samo iz tujine kupovat. Pa bodo raznorazni hervisi, intersporti in podobne jajce malo znižali cene.
 

girisan

Pripravnik
3. sep 2007
517
17
18
Počasi bo treba zopet zamenjati superge... Ker ste mi zadnjič tako dobro pomagali se ponovno obračam na vas, če imate kak dober predlog...