PANKRTI ponovno na klubskih odrih!

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
opa...
ja jebiga..... takle mamo, tkole se dajemo je men star fotr govoru...
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36

tole je še sposoben špilat... vse ostalo je brez komentarja..
za vaško veselico...

Pankrtov že dolg ni več.
Kr se vizionarstva tiče, pa ja, zdej rit nastavlja tistim, ki so ga garbal... vizionarsko res...

Punks je pa punks, nikoli nebi špilal Wernerja. Sej za drgam k za Ostrigo ni, pa še ga bodo v Škofjeloški klanc prpelat do vrat, če ne se bo dol zvalu...

8 eur pa raj dajta za kakšen boljš koncert na trainu, al pa pejte v dom za ostarele na Planino, sej je nasprot sonca...
hysterical-1.gif
 
Nazadnje urejeno:

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Kot rečeno njegov domet....

komercialna nostalgije pjančka, k je komercialna spakedravščina....
Nekej tazga mal bl pjanga boste dobl v oštariji.

Murko PuNK all the way.
Gnusu ostane nostalgija, pol se je prodal, zdej se hoče spet, kej več od nekega puba pa nebo. Po moje škoda eura. Razen če so vam pjani fotri všeč z baretkami...
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Ni moj stil punka...
Maš dost scene pravega punka ne nekih kr nekej.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.828
3.846
113
A Šulc je še živ? Sroupaletu itak niso več aktivni, sedaj so neki "sereš" ampak brez Šulca! Pa vaš novi "skvot" tam v KR je samo bleda senca starega bazena, kogar ni bilo tam nima pravice da priča o punku in punk subkulturi!
grims-1.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Zdej so Drek u pest... Drgač pa še živ, pa še fotr je. heheh

Bazen je že dolg out, ga je Gros nazaj dobu, zdej sinček neki ma tam. Vsa scena se je premaknila na train station. Bidovc in še dva pa hendlata koncerte in plac.. Mislim da so tud na FB.

Tam maš spisek keri bendi (tuji in naši) bodo... Občasno sem tam, kokr mi pač čas dopušča.