Uporabni programi za BlackBerry + opis + slike

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
A ima kdo BlackBerry PlayBook?
Glede na trenutno ugodno ceno se mi zdi kr zanimiva tablica!

Resno razmišljam o nakupu!
 

mojoman

Pripravnik
19. feb 2008
108
0
16
Kje pa ga nameravaš kupiti? Jaz imam sicer Ipad, a razmišljam še o playbooku. Po mojem je kar zanimiva in po krivem zapostavljena tablica. S prihajajočo nadgradnjo pa bo postal še bolj zanimiv.

LP
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
eBay!
Cena pa je 189 funtov in sem že naročil. Upam, da pride še ta teden!
smile-1.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Danes je prispel BB Playbook in prvi občutek je bil da je dokaj težak čeprav je lažji od iPad-a 2 s katerim sem se malo poigral v soboto.
Deluje zelo kvalitetno in kompaktno.
Odzivnost je dobra, vse deluje lepo gladko. Je pa sedaj gor verzija 1.0.8. tako, da bom najbrž kmalu probal 2.0. beta, če mi bo uspelo.
Nekaj aplikacij je sicer je to 0 v primerjavi z Aplom in Androidom ampak za moj namen mislim, da bo zelo vredu.
Filmčki so super saj ima 170 ppi pixel density v primerjavi z iPadom, ki ima 132 ppi pixel density.

Zaenkrat sem zelo zadovoljen!
cool-1.gif
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Dobil sem ga v ponedeljek tako, da sem ga ob 19h odklopil iz polnilnika.
Sledilo je igračkanje in registracija itd tako, da sem se s presledki ukvarjal s PB to 2h zjutraj. V torek zvečer sem naredil upgrade na 2.0.x. software tako, da sem se mogoče ukvarjal s tablico ~3h. Včeraj pa spet mogoče malo več, ker sem naredil downgrade, ker sem ob nadgradnji na beto izgubil vse programe, ki so bili prednaloženi tako, da sem čez noč pustil download 1.0.8 verzije ob enem sem ga pa moral priključiti na polnilec. Sem pa pred downgradom igral še NFS underground.

Bom videl ob normalni uporabi koliko bo zdržal.
Je pa zelo enostaven downgrade na uradno verzijo softwera.
Rootanje je bolj zateženo medtem, ko je upgrade na beto tudi zelo preprost.
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Včeraj sem naredil uradni upgrade na 2.0 tako, da imam sedaj vgrajenega odjemalca za pošto, kontakti so tudi, koledar, nekaj free igric so dodal, nisem se pa uspel še veliko igrat sedaj na nadgrajeni verziji. Po občutku se mi zdi, da je malo bolj odziven.
Pa Android aplikacije naj bi sedaj delale. Nisem pa še probal!
 

japke

Fizikalc
13. avg 2007
1.349
12
38
43
skoz okol
tudi mene zanima kako si zadovoljen s playbookom.
ali dejansko ta reč deluje na Blackberrijevem OSu? Torej aplikacije iz App worlda?
kako je z gledanjem videa (predvaja HD?)
baterija?
OS 2 omogoča branje emailov... to dela dobro?

Hvala, LP
 

Torque_monster

Pripravnik
4. avg 2007
547
0
16
Aplikacije, ki so portane niti ne veš, da so iz androida pač normalno instaliraš iz BB app worlda.
Lahko pa jih tudi sam portaš kar pa še nisem probal ali pač naložiš tiste, ki so že pretvorjene iz foruma.
Maili delajo super vsaj zame. Imaš lahko več e-mail računov. Npr. Yahoo in Gmail in lahko pregleduješ vse skupaj, da izgleda kot en inbox ali pa vsak račun (inbox) posebej.
Baterija mislim, da je kr vzdržljiva samo niti ne vem koliko zdrži ali kako bi opisal. Mislim, da ga polnimo na 3 dni. Odvisno od uporabe seveda.
Od HD filmov sem probal samo sample, ki je že naložen in dela lepo, tudi premikanje je hitro.
Sem pa namestil en programček, da lahko dostopam do sharanih map na Win7 pc-ju, ki je na mreži tako, da lahko gledam filmčke ali ostale zadeve iz mreže.
 

tsunami

Majstr
6. jun 2008
1.492
308
83
Da obudim staro temo. Lastniki PlayBooka, Vreme SLO...

Vodič za nameščanje BAR datotek je tukaj.

Še video:

Aplikacije si lahko sami pretvorite iz APK v BAR po te spletne strani, kamor lahko iz PC-ja pretočite svojo APK datoteko s pritiskom na zeleni gumb "Upload .apk file" in počakate nekaj trenutkov, da se proces pretvorbe odvije, nakar si nazaj prenesete BAR datoteko.