Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum
I

Izbrisan uporabnik #488

Dajte mi povedat, kdo plača Novakoviæu in Ljubijankiæu letalsko karto?

V torek pa bo zanimivo, Kolumbija bo podcenjevala, naša ekipa pa bo imela nove, mlade, ki se bodo hoteli dokazati in bodo igrali.

Ker tisto včeraj je bilo podn od podna.

In potem Katanec Iliæiæa zaradi pasivnosti ne pokliče več...
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Se strinjam z kritikami čez katanc, ljubljankiča in novo. To je katastrofa!
Če katanc nebo začel malo neke mlade krvi not mešat in če z iličičem nebosta zakopala bojne sekire, smo pečeni v tem ciklusu.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
Ja saj pa bo že v torek obilica mlade krvi, kar 7 jih bo na preizkušnji, kaj bi še radi, še koga?
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Dajte mi povedat, kdo plača Novakoviæu in Ljubijankiæu letalsko karto?

V torek pa bo zanimivo, Kolumbija bo podcenjevala, naša ekipa pa bo imela nove, mlade, ki se bodo hoteli dokazati in bodo igrali.

Ker tisto včeraj je bilo podn od podna.

In potem Katanec Iliæiæa zaradi pasivnosti ne pokliče več...
Pa kaj te briga kdo jim plača letalsko karto!?
stupid-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Seveda je njiva, ker je reprezentanca trenirala tukaj. Je pa slabše na eni strani, se prav vidi na kateri so trenirali. Pa še velika količina dežja je padla in igrišče je pač tako.
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Ko je Katanec na tekmi z Anglijo naredil menjavo sm si reku da bo zih Pečnik. Nazalost ni bilo tako. Danes so bili najboljši Pečnik, Rotman, Oblak in Lazarovic.Beric je bil dober samo prvih 25 min Bohar pa tud kr soliden. Pa Janža tudi lepe podaje vendar malo slabše v obrambi. Ostali povprečni.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.103
6.480
113
In ste, silni znalci nogometa, bili bolj zadovoljni s predstavo mlade krvi ali so vseeno starci boljši?
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Pravi odgovor je nekje vmes. Se pa pozna neizkušenost. Sem zadovoljen z mlado reprezentanco ampak mislim da starejša vseeno lahko več naredi. Če se spravijo skupaj. Treba je ujet eno pravo sredino. Kampl, Rotman, Mertelj recmo. Novakovič je za moje pojme se vedno boljši napadalec kot teli mladci...

 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.781
1.460
113
42
Handanovič
Brečko Iliæ Cesar Struna
Mertelj Rotman
Pečnik Kampl Lazarevic
Novakovič