Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Ampak jaz še vedno ne vem zakaj Birse ni v postavi!
17758-icon_confused.gif
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:


Katanec je povsem izgubil kompas. Verjetno je znerviran zaradi uspehov NK Maribor in Zahoviča pa dela scene iz ljubosumja.

Res, žal mi je, kako je Katanec z dvema zmagama uničil ugled reprezentance
evil.gif
 

turbobitch

Lesna Goba
5. dec 2007
22.783
1.460
113
42
Lazarovič pa top igralec iz klopi :D
Proti Angliji bunker pol pa Lazota v 75 minuti notr :D

Drgač pa igra je bila uredu. Pečnik niti ne presenetil ker sm vedel da bo super če začne namesto Birse
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
2 tekmi, 2 zmagi, 3 dani goli, 0 prejetih. Naslov teme: Katanec uničuje ugled reprezentance
bonk.gif
 

uuu

Fizikalc
19. jun 2010
1.766
14
38
Drži, danes je naprimer načel ugled reprezentance Litve (in to pred njihovim občinstvom),
pred par dnevi pa je uničeval ugled reprezentance Švice
evil.gif
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Hvala bogu da je nogiral Iličiča. Takoj so stvari na pravem mestu. Srale je car pač...Če človeka čakaš in čakaš pa ti je iz tekme v tekmo ena velika 0, valda mu daš nogo...
 

Kasius

Hugo Boss Opanæiæ
15. dec 2007
4.061
0
36
Pri tvoji
Oddelali smo že 3 zoprne tekme in imamo 2 zmagi in poraz. Čakata nas še obe tekmi s San Marinom, doma z Litvo in Estonijo, v gosteh s Švico in obe tekmi z Anglijo. Menim, da če vse ostale 4 "lahke tekme" zmagamo, smo sigurno tretji. Če pa uspemo še kaj vzeti Angliji ali v gosteh Švici, pa mogoče celo drugi.
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Super pravi:
2 tekmi, 2 zmagi, 3 dani goli, 0 prejetih. Naslov teme: Katanec uničuje ugled reprezentance
bonk.gif

Ker znate eni samo rezultate gledat, ne igre.. Svaka čast za rezutate, igra pa
bonk.gif
unga Kirma nej si v postlo odnese..
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Lepo da znaš komunicirati na nivoju. Pohvale.

Če je to za vas igra? Razen 2-3 ki znajo nekaj odigrati, je ostalo tema.. Dobro da so bli Litovci tolk smotani, pa so si čisti gol zaj..
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Poglej si našo ligo in igro. To je realno stanje naše reprezentance, še dost je stisnu ven, nimamo mi tolk top igralcev na razpolago, mamo srce in edino s tem se lahko upreme npr Švici. Repertuar možnih igralcev je pač tak kot je, ni Srečko kriv, da ima pol teh dve levi, izbral je pač recimo tisto najboljše kar imamo, tud njemu niso vsi ok, ampak vsaj 11 jih rabiš, pa če ti paše al pa ne. Nekatere je pač pustu doma, zakaj, ve pa pač on, mogoče tud neb pasal v sistem ali pa se nebi uigrali tolk hitro in je vzel preizkušeno varianto. Enkrat rata, drugič ne, Srečkotu je zaenkrat sreča naklonjena
smile-1.gif
Kapo dol!
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.302
1.178
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Lepo da znaš komunicirati na nivoju. Pohvale.

Če je to za vas igra? Razen 2-3 ki znajo nekaj odigrati, je ostalo tema.. Dobro da so bli Litovci tolk smotani, pa so si čisti gol zaj..
Hvala za pohvale.
smile-1.gif

Sicer pa, kaj bi ti rad? Vedno so bile važne točke in na organ mi grejo tipi kot ti, ki v vsaki dobri stvari najdejo kaj slabega. Tipičen slovenceljn ali tipičen alterjevc. Vsi bi bili selektorji, sami kauč mojstri, kritizirati znate vse, spoznate pa se na nič.
priden.gif
 

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Poklical ga ni z razlogom.. In ta je ne laufa...
Tu ga podpiram, isti problem je imel zaho....
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Fora je kako so kavč trenerji že ko sta Rudonja in Osterc igrala jamrali kako je Srale nesposoben in da z takim napadom ne bo nič. Ko so potem prišli na SP, pa so se vsi na kongresnem drli da sta Rudonja in Milan carja....Dejstvo je da je iličič v repki ena megla ki se vleče po igrišču pa na koncu ne veš a je igral sploh...
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Nočem sedaj delati komurkoli krivice - ampak samo laufanje še ne naredi igralca.

Krim in Birsa sta na zadnjih tekmah ogromno tekla in ekipi dala kar sta lahko - kar manjka pa je "zadnja" podaja - in tu smo, reprezentanca kot celota - izjema je sicer Kampl, precej tanki.
To kar mene jezi pri Katancu je, da ni sposoben sprejeti igralca, ki nekaj manj teče - zato pa je igralec trenutka in s potezo dve obrne tekmo. Dalje bo moral Katanec čimprej pogledati za mlajšimi - tudi v naši 1. ligi, ker to kar ima sedaj na terenu se stara.

Mu pa je treba priznati, da glede na kader, ki mu stoji na razpolago dobro vozi - in da "hrabre sreča prati".

Da bom pa čisto pošten - nisem dovolj pameten kako bistveno drugače postaviti ekipo.
Aja - pa malo me jezi, da je očitno Boharja spet odrezal od repke - pa si po mojem zasluži določeno minutažo (tudi zato, da se bo kalil in slej ko prej nadomestil, katerega od starejših - recimo Kirma).
 

CupraR

Majstr
21. sep 2007
5.636
144
63
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Citat:
Uporabnik CupraR pravi:
Lepo da znaš komunicirati na nivoju. Pohvale.

Če je to za vas igra? Razen 2-3 ki znajo nekaj odigrati, je ostalo tema.. Dobro da so bli Litovci tolk smotani, pa so si čisti gol zaj..
Hvala za pohvale.
smile-1.gif

Sicer pa, kaj bi ti rad? Vedno so bile važne točke in na organ mi grejo tipi kot ti, ki v vsaki dobri stvari najdejo kaj slabega. Tipičen slovenceljn ali tipičen alterjevc. Vsi bi bili selektorji, sami kauč mojstri, kritizirati znate vse, spoznate pa se na nič.
priden.gif

hysterical-1.gif
zame si tipičen Slovenc ti. Kar koli rečeš in komentiramo smo takoj fovš, nimamo pojma itd.
Je že uredu, sva zaključla, ker res nimaš pol k. veze o športu no vsaj fuzbalu..

Žal dokler ma Srečko v glavi da rab 11 tekačev ne bo nič. Rabmo igralca z potezo več, pa če to pomen da bo moral ostalih 10 za njega delat, j. ga..

In če ne dojame menjave v prvi ekipi Kirm-Lazo mu noben k. ne more pomagat.
 
Nazadnje urejeno:

gloglo

Fizikalc
20. maj 2014
1.399
0
36
Se popolnoma strinjam. Tako verjetno misli tudi Katanec...

Se spovnim Pavlina k je v Olimpijo pršu, k je bil Brane trener... Je reku a zdej bomo pa nazaj špilal.... Če gledamo Kampla, ta pusti dušo na igrišču, laufa nenormalno in kup žog prestreže...

Jest dam Katancu prav....
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.289
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik gloglo pravi:
Če gledamo Kampla, ta pusti dušo na igrišču, laufa nenormalno in kup žog prestreže...
in uspe potem tudi žogo podati tja kamor ji je mesto - ne pa kar nekam.

Tak da - ne dam Katancu čisto prav.
tongue-1.gif


CupraR - a s ti od mene prepisu?!?!
wink-1.gif