Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
najbolj bi pasal en tujec, neobremenjen z vsem pri nas, ampak to se žal ne bo zgodilo saj riba smrdi pri glavi (radenko) tak da predvidevam da naslednji bo Gliha
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kek bi bil tudi dobra izbira, čeprav on ni za kamere in za javnost...se še verjetno spominjaš iz LV, kaj so mu skandirali: "kek, spiz.. bek"

Potrebujemo tudi selektorja za ekran, ki ne bo zajokal ob vsakem vprašanju novinarja.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Dobro, nismo edini v takem dreku, tudi Hrcki imajo svojega "Katanca" (pri MB odpisani kvazi strateg Cacic). On ne zna niti repke, v kateri igrajo Modric, Rakitic, Mandzukic in podobni na SP spravit
smile-1.gif
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Kek bi bil tudi dobra izbira, čeprav on ni za kamere in za javnost...se še verjetno spominjaš iz LV, kaj so mu skandirali: "kek, spiz.. bek"

Potrebujemo tudi selektorja za ekran, ki ne bo zajokal ob vsakem vprašanju novinarja.

Če so kriteriji takšni, kot si jih ti opisal, pol najboljše da pride Pahorček iz vip tribune kar na trenersko klop. Se bo vsem novinarjem smejal in bo naredil ultra dober fotošuting za svoj instagram pred vsako pomembno tekmo.
 

SeriousSam

Pripravnik
2. jun 2009
839
3
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
...
Milaniæ, Zaho...ta dva bi pasala za Selektorja, sploh zaho legenda...

Z vsem spoštovanjem do Zahovičevega dela, ki ga je opravil v Mariboru - a za selektorja pač ni.
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Citat:
Uporabnik SeriousSam pravi:
Citat:
Uporabnik Peror pravi:
Kakšno mate pa travo v stožicah. Da vas ni sram

Bolj nerodno je, da je v Ljudskem vrtu zelena. Mar se ne bi spodobilo, da bi bila vijolična?

V ljudskem vrtu je trava, ne pa makadam kakor v lj
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.282
1.156
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Ok, si že 3x napisal, sem razumel!
Upravljalec stadiona je Šport Ljubljana, vsi, ki uporabljajo stadion in dvorano plačujejo najemnino. Tako da se kar na njih obrni, če te travca tako moti...
smirk-1.gif
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Jaz vidim samo, da je upravljalec iz Ljubljane in, da je trava sramota za vse. Tudi če je tepih, zgleda naravnost katastrofalno. Verjetno pa veš, da tudi to šteje v nogometu ane? Tega pač v Mariboru ni in od tu spet lahko izhajam, da vsega česar se v Lj lotite, proade.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.307
934
113
Titograd
Ona marioneta od predsednika NZS pravi, da še vedno sami odločamo o svoji usodi... kaj je tip pogledal lestvico in s kom igramo zadnji dve tekmi in s kom Slovaki?
bonk.gif
 

Peror

Majstr
5. mar 2015
1.678
216
63
Niti nima veze s kom igramo, tudi če bi igrali proti dvema levakoma, nimamo usode v svojih rokah. Butelj pač
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Kaj se sekirate. A ne vidite, da se gre predsedniku samo za letno plačo, ne pa za uvrstitve na velika prvenstva?!?
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Katancu tudi ne... Nekej sem zasledil, da bi naj imel 20.000€ mesecne place, pri tem pa ne placa ne pogodba nista vezani na njegovo uspesnot, prav tako ne obstaja noben nadzorni organ (kot je bilo v navadi od prej), ki bi tekoce ocenjeval njegovo delo in ga korigiral... Ni cudno, da bebcek noce odstopit
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.353
8.717
113
Se ga spomnim nekoč, ko je rekel na vprašanje če misli špilat bunker...kakšen bunker, kdo bo pa gole dajal. Takrat je imel zmagovalno miselnost, tega žal nima več. Boli mene k za LJ/MB blesarije. Za moje pojme rabijo trenerja z dušo, kot je bil Kek in stadion z dušo, kot je recimo Ljudski vrt, ali pa stari Plečnik v LJ. Torej ja, tukaj se strinjava...odj Katanec že enkrat.

PS: Nikol ne bom pozabil tekme proti Angliji na SP, ko se je cela Anglčeška klop tresla, da bodo dobili gol, Kek jih je pa teral v napad. Hrvati so se sam klanjal.
 

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Citat:
Uporabnik Gargy pravi:
Katancu tudi ne... Nekej sem zasledil, da bi naj imel 20.000€ mesecne place, pri tem pa ne placa ne pogodba nista vezani na njegovo uspesnot, prav tako ne obstaja noben nadzorni organ (kot je bilo v navadi od prej), ki bi tekoce ocenjeval njegovo delo in ga korigiral... Ni cudno, da bebcek noce odstopit
Za njega isto velja. Previsoka osnovna plača in premajhne nagrade za uvrstitev. Razmerje bi moralo biti drugačno.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.915
9.060
113
39
MB
ne pozabite, čez malo več ko 90 min nas danes čaka standup brez primere
grin1.gif