Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ja primerjaj tekmo z litvo pa to sedaj s slovaki, na eni zgledajo kot da hodit ne znajo, na tej zadnji pa smo vidli kak je šlo, kaj torej botruje temu ... če ne "taktične zamisli" selektorja, igralci pa bolj ali manj isti ?
celotna slika je v večini odraz tega, da je en igralec imel proste roke, tokrat prvič, in smo videli kaj in kolko lahko da
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
Prej si govoril o motivaciji, da je problem...pa pravim, da jim more bit igranje za reprezentanco največiji motiv, tu bi jim moral bit še večji, kot v klubu, poglej italjane, hrvate, kako pojejo himno...in dokler bo tudi toliko ičev not igralo, se bodo dogajali razni kampli in pa problemi z motivacijo, tudi pri basketu, mislm, da trener ne bo dosegel, da bodo tako peli in motivirani zastopati slovenijo, kot italjani ipd, to bi morali imeti v glavi že, ko se nadene dres reprezentance z grbom na srcu.

Kar se tiče različne igre za 200, bomo pa že jutri gledali za toliko procentov drugačno igro. Slovaki so bili slabi, zato so naši lahko igrali, proti angležem bo poplnoma drugače in bojo tud jojota na kratk držali, če bo sploh do žog prihajal, odvisno kak presing bodo izvajali in ob taki igri, bodo težave tako, kot proti zaprtim ekipam.
 
Nazadnje urejeno:

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.320
943
113
Titograd
Slovaki imajo očitno precej večje težave kot mi, reprezentanca, ki je igrala v osmini eurapred 3 meseci, je bila razštelana ko bugarska skupščina. Naši so se pa borili, Jojo je končno dobil proste roke in posledica je verjetno najboljša tekma v zadnjih 3 letih.

Katanca pa še vedno ne maram, antipatičen u pm....
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.548
8.901
113
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
zanimiv intervju z prašnikarjem v večeru ...

Prašnikar lahko samo zapre opravljivi gobec. Je imel šanso pokazat kaj zmore kot selektor, naredil ni nič. Kek ima rezultat, spravil je skupaj do sedaj največ in je lepo tiho, čeprav bi imel on največ kompetenc kaj povedat. Lokalpatriotizem v reprezentanco vlačit je pa največja katastrofa. In to največ počnete ravno štajerci. Rešite se že enkrat večnih kompleksov, pa bo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Slovaki imajo očitno precej večje težave kot mi, reprezentanca, ki je igrala v osmini eurapred 3 meseci, je bila razštelana ko bugarska skupščina. Naši so se pa borili, Jojo je končno dobil proste roke in posledica je verjetno najboljša tekma v zadnjih 3 letih.

Katanca pa še vedno ne maram, antipatičen u pm....

A da so naši dobro igrali
sprasujem se.gif


To misliš nasploh glede fuzbala al samo za naše razmere
hysterical-1.gif


Ker to v soboto je bilo negledljivo, Iličič, Krhin pa še kakšen pa so povsem stagnirali.

Če mene vprašaš, je to propala generacija, ki je veliko obetala, sedaj pa pobirajo milo pod tuši.

Oblak je še največja zvezda, ostalo ni več omembe vredno.

Pa kje so našli tega Kurtiča, Struno ....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
ne vem zakaj se ukvarjate z njim, saj je že večkrat pokazal da o športu ne ve nič
grin1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

daj me za selektorja, me mastno plačaj pa ti jih iz Lune pripeljem
smile-1.gif


selektorja je treba menjati in to takoj

p.s.
pa Novakoviæa še kar kliče v repko...ko še za Maribor ne more strest kakšen resen gol
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ne vem zakaj se ukvarjate z njim, saj je že večkrat pokazal da o športu ne ve nič
grin1.gif

Povej mi, od kod smrdljiva barva dresov kao Slovenske reprezentance?

Kje v naših emblemih pa imamo zeleno??
 
I

Izbrisan uporabnik #488



te smrdljive barve simbolizirajo Slovenijo? ...

lipin list?

ok, ok
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.755
358
83
Vipavska dolina
Glej za fuzbal meni dol visi. Preberem kakšno novico, debato, to je pa vse. Se ne spomnim kdaj sem nazadnje gledal eno tekmo.
Komentiral sem zgolj barvo katere ne prenesem kot državni dres, čeprav si lastim hokejskega tako starega kot novega. A o tem kateri je meni lepši in ljubši mislim da ni treba pisat. Poleg vsega pa še če vidiš kako hokejisti prepevajo himno napram nogometašem...
mislim da ni primerjave.

Se pa oproščam ker vlačim hokej v tole temo.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Hokeja pa že dolgo nisem gledal, mi je pa sicer všeč kot šport.
 

Dr_S

Pripravnik
22. avg 2007
898
6
18
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
daj me za selektorja, me mastno plačaj pa ti jih iz Lune pripeljem
smile-1.gif


selektorja je treba menjati in to takoj

p.s.
pa Novakoviæa še kar kliče v repko...ko še za Maribor ne more strest kakšen resen gol

Tole z Novo pa res... pomoje hoče, da bi dal še 3 gole, da bi "premagal" Zahota... očitno negativno nastrojen proti štajercem
 

gr69

Guru
15. dec 2009
11.294
2.391
113
še v SLO - ampak komaj
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
daj me za selektorja, me mastno plačaj pa ti jih iz Lune pripeljem
smile-1.gif


selektorja je treba menjati in to takoj

p.s.
pa Novakoviæa še kar kliče v repko...ko še za Maribor ne more strest kakšen resen gol

Si pa car - prej jamraš, da vlači igralce iz ne vem kake lige, sam bi jih pa iz Lune privlekel.
tongue-1.gif


Ampak me res zanima kaj bo Felix povedal v sredo na tiskovkmi.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.094
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik tomi pravi:
ne vem zakaj se ukvarjate z njim, saj je že večkrat pokazal da o športu ne ve nič
grin1.gif

Povej mi, od kod smrdljiva barva dresov kao Slovenske reprezentance?

Kje v naših emblemih pa imamo zeleno??

zaj pa samo še dokažeš korelacijo med barvo dresov in zmožnostjo igranja
grin1.gif


zelen ali drek rjave barve, glavno da je po koncu tekme blatn pa premočen