Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

Schime

Guru
22. nov 2008
1.814
631
113
Ali pa še ene tri dobili. Glede na igro je treba priznati, da si po prvi tekmi Ukrajinci prvenstvo bolj zaslužijo.
 

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Sploh se nima smisla sekirati. Smo tam, kamor sodimo.

To sem že enkrat povedal pa sem jih slišal.
grin1.gif
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik klemen_ pravi:
Citat:
Uporabnik virtuoz pravi:
Sploh se nima smisla sekirati. Smo tam, kamor sodimo.

To sem že enkrat povedal pa sem jih slišal.
grin1.gif

Daj malo poglej po kakih klubih igrajo naši, kje pa igrajo ukrainci (hint, en v sevilli, en v kazahstanu, ostali pa v ukrainski ligi).

Drugače pa, danes kot da niso istega športa igrali. Zasluge pripisujem v celoti Sračkotu Katancu.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Za NZS s temi invalidi mi je vseeno

Ko bo pa spet slo repka pa bo druga pesem
 

pleXwriter

Majstr
3. avg 2009
3.354
298
83
No, s klubom in reprezentanco, si v dobrem in slabem. Vse odločitve, tako v klubu, kot reprezentanci tudi meni ne dišijo, ampak jih je potrebno podpirati in spodbujati na vsakem koraku, šef je šef, njegove odločitve, bodisi dobre ali slabe je potrebno spoštovati in upoštevati. Mnenje je dobrodošlo, tako, kot kritika, vendar pri tem ostane, mnenje in kritika nista ukaz, za ukaze so pristojni drugi in tu ni kaj, če bi bil ti boljši, bi to delal ti, ker nisi, so za to tu drugi. Ko masovno mnenje prevlada, je čas za ukrepe, vendar pa ta ''masa'' prihaja se mi zdi, zgolj iz 02 območja, kar pa je občutno premalo, da bi se začelo upoštevati drugo mnenje.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.316
940
113
Titograd
Samo zanimivo, Kek je ene kvalifikacije odigral slabo, še to ne v celoti, pa se ga je odžagalo...... po tekmi s Srbijo, ki so jo btw premagali, kjer je končno skupaj sestavil ekipo brez hlodov, s katerimi je zavozil kvalifikacije. Tudi Prašnikar je odletel zaradi bunkerja proti Hrvaški, sicer pa smo takrat imeli dokaj solidno igro... noben presežek, ampak solidno.

Sedaj je igra za bruhat, za bruhat je bila tudi po Oblakom, pa je Oblak preživel rez, pa mislim da ga bo tudi Katanec. Plexi, če tebi šef hodi po glavi in mu zaupaš ker je pač šef, tvoja stvar. Na Alterju in še kje ga bomo pa nezadovoljni milo rečeno raztrgali, lahko pa še vedno skliče tiskovno konferenco pa pojoka v svojem stilu, bo vsaj nekaj zabavnega
smile-1.gif
 

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
32.976
5.702
113
blizu močvirne prestolnice
Citat:
Uporabnik Viper_XxL pravi:
Samo zanimivo, Kek je ene kvalifikacije odigral slabo, še to ne v celoti, pa se ga je odžagalo...... po tekmi s Srbijo, ki so jo btw premagali, kjer je končno skupaj sestavil ekipo brez hlodov, s katerimi je zavozil kvalifikacije. Tudi Prašnikar je odletel zaradi bunkerja proti Hrvaški, sicer pa smo takrat imeli dokaj solidno igro... noben presežek, ampak solidno.

Sedaj je igra za bruhat, za bruhat je bila tudi po Oblakom, pa je Oblak preživel rez, pa mislim da ga bo tudi Katanec. Plexi, če tebi šef hodi po glavi in mu zaupaš ker je pač šef, tvoja stvar. Na Alterju in še kje ga bomo pa nezadovoljni milo rečeno raztrgali, lahko pa še vedno skliče tiskovno konferenco pa pojoka v svojem stilu, bo vsaj nekaj zabavnega
smile-1.gif

aplauz.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako je kot si napisal.

Katanec-Čeferin je grozljiva naveza, ki je z invalidi uničila fuzbal

Neverjeten deal imata

Po moje se dobro poznata in ga je Čeferin angažiral, čeprav je Katanec povsem nesposoben.