Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

natko45

Fizikalc
1. nov 2010
1.017
3
38
Ma ta repka je tragi-komična. Ko gre 50minut okej, morajo 10minut kot kekci izpast, da pol še pol ure solidno igrajo. Saj res nismo mogli bit pred Švicarji in Angleži, ampak izpademo pa komot kot kekci proti san marinu, če ne bo vsaj 5-0
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Jaz pravim da bo repka prava ko bomo imeli selektorja ki bo dal Oblaka v gol....pa seveda pol repke zamenjat, eni so res
uf-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.092
113
39
MB
glede na prve pol ure, nam mogoče uspe osvojit točko, al pa streljat na gol, kaj bo pač prej
smile-1.gif
 

Car

POSTman
4. avg 2007
8.312
1.180
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
No, zdaj ko je Oblak v golu je pa reprezentanca prava!
evil.gif

No, štajerski pametnjakoviči, ponavljam vprašanje: Kakšna je reprezentanca po vašem izboru, kdo manjka oz. je boljši od trenutnih igralcev?
Sama ušesa so me.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ena dva iz San Marina bi še rabili pa bi bili popolni.

Krhin, Lazarevič, Kirm...da ne grem dalje = tem je potrebno prepovedati igranje nogometa
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.314
6.528
113
Reprezentanca je v drami, psihološko...ni motiva, ni želje, ni srca.

to se ponavadi reši s kakšnim novim trenerjem, ki da nov zagon, nov pristop...žal bo za naše prepozno iz tokratni euro nam uide, edino če bo kak čudež.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Včeraj smo dobili dokončno potrditev.
Katanec je uničil reprezentanco. Kot selektor je povsem nesposoben.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.314
6.528
113
Tista tekma z švico je problem, oz zadnjih 10 minut, vprašanje kdaj bodo to spravili iz glave fantje.
 

Onslow

Fizikalc
15. jul 2009
825
55
28
Citat:
Uporabnik Car pravi:
No, zdaj ko je Oblak v golu je pa reprezentanca prava!
evil.gif

No, štajerski pametnjakoviči, ponavljam vprašanje: Kakšna je reprezentanca po vašem izboru, kdo manjka oz. je boljši od trenutnih igralcev?
Sama ušesa so me.....

To mene tud zanima. Kdo manjka?

Da je pa selektor tragičen, pa ni dileme.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Jaz sem tudi za menjavo selektorja. Fantje so po dokaj mocnih klubih, menjali trenerje, klube in niso vec fantici, ki so prisli z lokalnega travnika, vsi fascinirani nad Katancevimi globokimi mislimi. Jaz bi rekel, da ga ne 'spostujejo' kaj prevec. Saj ima svoje zasluge v prejsnjih rezultatih, sam sedaj mislim, da je ze malo zastarel. Nogomet je sel naprej.
Po drugi strani pa....vceraj sem po radiu poslisal Giannija, selektorja odbojkasev, ki je rekel, da se odlocilnih trenutkov ne da trenirat. Pogum, drznost in mirno roko, dajo le tekme, tezke tekme in odlocilni trenutki v le teh. In nasi tega nimajo. Po moje velja isto za fuzbal. Mogoce je v nogometu malo vec balkanskih jajc in ponosa. NK Fuzine, malo Jankovicevega obcinskega denarja, malo Agrokorjevega, mogoce Fructal, pa Droga...seveda nic vlaganja v naselje in okolico, gospodarstvo, da bodo razmere cim tezje, da bo fight za prezivetje in scasoma bodo ven prisli pravi borci.
smile-1.gif
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.978
9.092
113
39
MB
Citat:
Uporabnik Onslow pravi:
Citat:
Uporabnik Car pravi:
No, zdaj ko je Oblak v golu je pa reprezentanca prava!
evil.gif

No, štajerski pametnjakoviči, ponavljam vprašanje: Kakšna je reprezentanca po vašem izboru, kdo manjka oz. je boljši od trenutnih igralcev?
Sama ušesa so me.....

To mene tud zanima. Kdo manjka?

Da je pa selektor tragičen, pa ni dileme.

oporekanje izboru vidi samo Careviæ, generacija je verjetno najboljša do zdaj, zakaj pa igrajo za en drek pa nam je vsem jasno
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.318
943
113
Titograd
Ve se kdo mora pokat.... točno ta, ki je kriv, da igralci ki v svojih klubih igrajo kot znajo, v repki pa tak zanič, da jih niti v 2. snl ne bi dal igrati. Točno ta, ki igralcem dopoveduje da so zanič in niso sposobni premagovati nekih obskurnih moštev, njegovo skoraj edino delo z repko pa bi morala biti MOTIVACIJA!! Točno ta, ki igra užaljeno primadono pred mediji in navijači.

Ne zameriš igralcem, če vidiš da se borijo, grizejo, da ima igra nek rep in glavo.... pač, jebiga, dali so vse od sebe in je nekdo bil enostavno boljši, ampak s takim pristopom se ti stvari prej kot slej poklopijo. To, kaj pa gledamo zdaj, totalno nasprotje, je največje možno ponižanje navijačev
bonk.gif


Ok, pa Iliča končno pustiti doma, v Krajncu, Mitroviæu in Rajčeviču imamo že zdaj boljše alternative.

Isto presranost smo pred leti že gledali, ko je selektor bil Brane Oblak. Res, težka umetnost je biti pred estonijo, litvo in san marinom.

Želim si trenerja tujca (pa ne nekoga iz bivše Juge), nekoga iz nemčije ali nizozemske, morda tudi italije (edy reja), mi na voljo trenutno nimamo trenerja, ki bi bil sposoben voditi repko..... Kek je oddan, pogojno morda Tomaž Kavčič, ki je s temi fanti že delal še v časih U21 repke in jih pozna.

Tako, da ne bi rekli da so nas kritičarje samo lape. Gledali smo te iste igralce, kako so znali igrati, se boriti, niso tega kar pozabili.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Točno tako. Naloga nogometnega selektorja ni, da trenira fante, ker enostavno nimajo dovolj časa, da se jih trenira. On je tam za izbiro, strategijo in MOTIVACIJO. Ni to basket ali odbojka, kjer so fantje celo poletje skupaj in jim tudi TRENER koristi. Zato pa imajo ekipe trenerje, reprezentance pa selektorje.

Katanec pa ne dela nič drugega, kot pa da jim celo leto dopoveduje, da so do kurca in da so itak na nivoju Litve, čeprav igrajo v močnih ligah.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Tako je, odgovarja za izbiro, strategijo, motivacijo, pripravo in še kaj. Ter pazi na ugled reprezentance, tako rezultatsko, kakor tudi z lastnim nastopom in izjavami.

Žal je Katanec za to opravilo v današnjih časih povsem neprimeren, poleg tega da nima rezultatov.
 

mr_

Guru
20. sep 2007
8.932
2.414
113
Prav vidim Katanca k jih zene na Smarno in krici, da so obicne picke in kok jih vse šiša v klanc...
smile-1.gif

Reja bi bil super. Zdej mislim da je pri Atalanti. Itak verjetno ni dnarja za njega.