Katanec uničuje ugled reprezentance

  • Ustvarjalec teme Izbrisan uporabnik #488
  • Začetni datum

klekej

Majstr
26. jul 2007
5.364
263
83
33
Aja? Poglej Islandijo kaj se da narediti z zmagovalno miselnostjo in dobrim selektorjem. Ne pa, da pred tekmo pove, da bo igra dolgocasna. Pa sem ljubljancan, ce ze mores..

Pa ta njegova komunikacija z novinarji in neke ocitne stare zamere do nekdanjih varovancev..
 

alfie

Pripravnik
5. apr 2013
125
0
16
Ljubljana
http://www.siol.net/sportal/no...v_mariboru.aspx

Katanec po tekmi z Estonijo: "Danes se znajo vsi postaviti in braniti, sploh če imajo izkušeno ekipo. Morda lahko daš samo še Gibraltarju sedem, osem golov, tekme z drugimi nasprotniki pa se končajo z 1:0 ali 2:0."

HAHAHAHAHA, mislim Srečko ti si res CAR. Par dni po kalvariji z Švico v Baslu si on to upa trditi? Mislim... tukaj se direktno vidi, da se norčuje sam iz sebe.
Slovenija bi potem takem tudi lahko igrala bunker po vodstvu z 2:0 in pripeljala tekmo do konca sebi v korist, ne pa da so brezglavo letali in noreli po igrišču brez kondicije, kot da lovimo izenačenje. Ali je res bilo pomembno, da 3:2 izgubimo, glede na visoke kvote na azijskih stavnicah. Ali je pa hotu, da razbijejo švico s 3 ali 4:0 in se je zgodilo ravno obratno. Vsekakor, Katanček... enkrat tako drugič spet drugače, odloči se kaj boš govoril in delal. Da pa se moramo veseliti zmage 1:0 proti Estoniji in se tolažiti s tem, da bomo celo tretji v skupini in upali na neke dodatne kvalifikacije......
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Car pravi:
ksz...
Ko berem tele vaše komentarje, večina seveda štajerskih, mi gre na bruhanje. Sami kavč selektorji in pametnjakoviči. Dejstvo je, da je Slovenija majhna in da je vsaka zmaga uspeh. Ko so uspehi vsi letite na tekmo, da pravi navijači sploh ne dobijo kart, ko pa izgubljajo pa pljuvate po forumih! Fuj!!!
In Ljudski vrt danes? Sramota!!! Malo gledalcev, slabo navijanje, žvižganje..... SRAMOTA!!!

Struna, Kurtiæ, Jokiæ, Zlatanoviæ al kaj je že...

Pa kje Katanec te modele pobira?

Samir včeraj jao, jao, veliko napak.

Meni gre na bruhanje, ker nimam slo reprezentance, ampak moramo gledati NZS in nesposobnega Katanca.

Salab igra, praktično nobene akcije na gol, brez napada...negledljivo
 

alfie

Pripravnik
5. apr 2013
125
0
16
Ljubljana
Srečni moramo biti... Ker nas to vodi v dodatne kvalifikacije in upajmo, da zatem tudi na euro, ampak.... ravno zato je nogomet zanimiv, zaradi takih dogodkov, debat in menjavanja toplo hladno med navijači, gledalci, Slovenci
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
ksz

Opažam, da so nekateri zelo nesrečni, ker so naši včeraj zmagali.

Nekega veselja nad videnim ni bilo.

Ko vidiš Katanca in njegove iq 23 izjave, te mine do fuzbala. Še vedno je skrivnost, koliko se ga plačuje.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.269
6.522
113
Malo je edino škoda, da četudi pridemo na euro, bomo gledali "iste face", torej se ne moremo nadejat nekih uspehov...
 

alfie

Pripravnik
5. apr 2013
125
0
16
Ljubljana
Citat:
Uporabnik Snecer pravi:
Citat:
Uporabnik Tony_Clifton pravi:
ksz

Opažam, da so nekateri zelo nesrečni, ker so naši včeraj zmagali.

Nekega veselja nad videnim ni bilo.

Ko vidiš Katanca in njegove iq 23 izjave, te mine do fuzbala. Še vedno je skrivnost, koliko se ga plačuje.

Nogometaši in "bivši" nogometaši ala Katanec in podobni nikoli niso bili nekaj inteligentni (Saj noben nogometaš ni). Važno je, da ima 2 možganski celici, da dobro laufa in zadane žogo. To je to...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik Car pravi:
Ajde, pa ti sestavi reprezentanco! In postavi še selektorja....

Se niti ne gre za reprezentanco ali selektorja. Gre se za to, da Katanec na vsakem koraku zaničuje ekipo ki jo ima, kao da itak moramo bit srečni tudi s piko proti Estoniji, ki je nogometna velesila...
stupid-1.gif
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Imaš to, ali pa Zahoviča, ki se pri vsakem postavljanju ekipe drži za denarnico in računa koliko bo zaslužil s prodajo igralca, ki ga rine naprej.

Drži pa da Katanec RES ne mara določenih novinarjev in določenih ljudi v slovenskem nogometu. Sicer so pa tudi meni bedasta vprašanja v stilu "kako se počutite po današnji zmagi?" Ja kako neki, a mislijo da bo rekel da je žalosten?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Kakšni so pa kaj uspehi Katanca po tem, ko ga je zapustil Zahoviæ?

Po spominu, vsepovsod so ga nagnali...
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
Citat:
Uporabnik IbizaDriver pravi:
Imaš to, ali pa Zahoviča, ki se pri vsakem postavljanju ekipe drži za denarnico in računa koliko bo zaslužil s prodajo igralca, ki ga rine naprej.

Drži pa da Katanec RES ne mara določenih novinarjev in določenih ljudi v slovenskem nogometu. Sicer so pa tudi meni bedasta vprašanja v stilu "kako se počutite po današnji zmagi?" Ja kako neki, a mislijo da bo rekel da je žalosten?

Saj ponavadi ne prodaš slabih igralcev za velik denar...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:

Ni čutil podpore s tribun Ljudskega vrta
"Imeli smo dve težki tekmi, tako da igrati na tri dni brez priprave za samo drugo tekmo je zelo težko. Olajšanje neko je, seveda, sploh zato, ker se po prvi tekmi v Švici, kjer so fantje dejansko odigrali dobro tekmo, ustvarja neko ozračje, ki meni absolutno ni všeč. Dejansko ne vem, kaj nam ni jasno. Danes je bilo treba fante podpreti, jih dvigniti zaradi tega, ker so si to zaslužili, česar sam ravno nisem čutil," je v pogovoru za TV Slovenija Katanec dal vedeti, da ga je zmotila slaba podpora s tribun Ljudskega vrta, kjer se je zbralo samo 6.068 navijačev, ki so ob odmoru jalovo premoč Slovencev nagradili z žvižgi.

Smo tretji, kjer nam je mesto
"Čestitke fantom, mi smo predvidevali, da bo točno takšna tekma. Estonija je izredno izkušena ekipa, kar smo povedali že pred tekmo, fantje so morali biti potrpežljivi, dali smo gol. Žvižgi ob polčasu pa mi niso bili najbolj všeč. Zmagali smo, to je pomembno, spet smo tretji in tam smo, kjer nam je mesto," je bistveni dosežek torkovega večera v Mariboru poudaril Katanec, ki pa je nato pogovor z Anžetom Bašljem izkoristil za medijski dvoboj s televizijskimi strokovnimi komentatorji.

Na kavču je vsak najboljši trener
"Nisem jaz nič zadel z Ljubijankiæem (kot menjavo). Strokovnjaki, predvsem tisti, ki imajo trenerske licence in hodijo v studie, naj rajši doma sedijo in ... Jaz sem najboljši trener, ko gledam doma Barcelona - Real Madrid in točno vem, kaj naredi trener nasprotne ekipe narobe. Take kritike, ki niso prave, absolutno nimajo nobene zveze ... Če se ekipa brani z desetimi in napada kvečjemu z enim ali dvema, je tako, da ena zamenjava ali dve absolutno ne moreta v takšni meri vplivati, kot naj bi, denimo, v Švici," je bil oster 52-letni Ljubljančan, ki je vodil Slovenijo na 70. tekmi.

"Ustvarjala se je klima, ker bi bilo nekomu zelo všeč, da bi mi danes izgubili. To mi ni všeč. Tisti vsi, ki so zdaj malce spet jezni in bodo spet rekli, da je Katanec takšen in drugačen ... To ni v redu. Fantje so sicer super! Jaz že vem, kaj in kako," je slovenski nogometni selektor prepričan, da je del javnosti navijal za njegov neuspeh.

Citat:
Ali se res ne gleda in spremlja ladij?
"Glejte, spremljam ekipo v nasprotju s tistimi, ki potem pridejo komentirat. To me moti! Oni ne vedo absolutno nič, s kakšnimi težavami se ukvarjamo. Tudi novinarji, velika večina, 90 odstotkov, sploh nimajo p... Niti enkrat ne gledajo naših igralcev, ki igrajo v tujini. Preberejo nekaj preko 'neta', kaj so delali, kaj so povedali, to je danes zelo enostavno, ne? Potem pa komentirati, kaj je vse treba s to reprezentanco narediti. Ta reprezentanca je trenutno spet v nekem ustvarjanju. Danes so bili na igrišču fantje, ki so stari ... Vemo koliko, ne?" je Katanec še obtožil komentatorje in novinarje, da ne spremljajo, kaj se po klubih dogaja s slovenskimi nogometnimi ladjami.

Ko sem omenjal, koga naj se več ne kliče, sem skoraj pozabil na glavnega.

Krhin..."ultra" talent, ki zaradi krčev, ker je malo tekal po travici obnemore...

A kot vemo igra oz. je igral oziroma nosi brisače po nekih lahovskih klubih, kjer se trenira in mora igrati 90+

Edina sreča je bila, da je bil Kirm poškodovan
hysterical-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
"Zelo veliko jih je bilo od Krhina, Kampla, Strune, gotovo bom pozabil na koga, zdaj pa če želijo določeni novinarji ali mediji iz 22- ali 23-letnih fantov narediti 30 let stare ... In z igralci, ki imajo deset tekem, če hočete narediti, da imajo sto tekem - ja to ne gre!," je ogleda vreden (video spodaj) pogovor z Bašljem zaključil Srečko Katanec.

Res nizel Katančev iq.
Pa to so ja profesionalni nogometaši, kao in pri 23 letih imajo za sabo in v nogah tolko tekem, da glava peče. Tudi če niso igrali v repki, bi morali biti na vrhuncu, tako telesno kot igralsko oziroma tu nekje.

Še Lazareviæa sem pozabil? kje so pa tega našli? zaganjaš brez pameti

Nimamo igralca, pametnega, da bi delil žoge in delal igro.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Povedal sem koga je potrebno odstreliti.
Če pa me izberejo za selektorja pa ti bom dal seznam.