Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Citat:
Uporabnik XXXL pravi:
Kje so pa MMS-i?
hysterical-1.gif

cheer.gif
 

Mato

Majstr
3. okt 2007
2.074
389
83
Naročnina je vezana na podjetje, je pa moja osebna številka. Ker bomo prenehali sodelovati, me zanima, kakšen je najenostavnejši postopek, da številko prenesem na carski bob?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Skleneš bob naročnino potem pa najnadno izpolniš obrazec za prenos, ga sprintaš, odneseš poštempljat na firmo in poštempljan obrazec pošlješ na bob...
Lahko pa tudi probaš isto naredit v toku aktivacije in naknadno pošlješ poštempljan mnp obrazec.
Lpb
 

hermann

Guru
19. mar 2014
9.186
5.732
113
a se da direktno prenest številko iz službe na bob, ne da bi najprej številko iz podjetja prenesel nase in počakal 1 mesec, da dobim račun na svoje ime?

sem v podobni situaciji kot Mato
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla,
lahko tudi direknto prenašaš,.. sem zdajle preveril,..
izbereš mnp, naročniško in nato naročnik je pravna oseba,..
Pazi da boš imel papirje podpisane s strani firme

b
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Me veseli da spremljate tudi sestersko ponudbo v A...
In glej čudake...tufi tam ni mmsjev v ceni😈
Lpb
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.502
288
83
Ni težko vprašanje...Sam se ne mislim z takimi prerekat .. Jst vem zakaj rabim tebi niti na pamet mi ne pride da ti bom razlagu ..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ne, lepo sem vprašal, lej doma mam menda 40Mbit download, kabl v hiši, al je celo 80.
Nekje na 20 deluje ko sesam dol material in to je to.

Nekdo pa pogreša na mobilnema telefonu 240Mbit? to je ja menda zajeba... to 24Mb na s... pa to telefon zafilaš dok si rekel keks.

Predvajanje pa ne deluje nič hitreje, saj ma dovolj že 2Mbit+

Zame je to čista neumnost in povsem nepotrebno

Al maš mogoče MiFI preko LTE, ampak tam se zgodba tudi hitro ustavi, ker neomejeni paketi so pri nas prevara
 

Bajkman

Majstr
23. jun 2010
3.643
147
63
Ni fora v Mbit/s. Ta je zaenkrat zadostna v UMTS kar se mobilnikov tiče.

Hitro pa se pokaže prednost v krajšem ping-u. Ta je praviloma na UMTS kar katastrofalen, na LTE pa na nivoju ADSL, včasih celo VDSL
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.397
482
83
::1/128
Tebi je brezveze, marsikomu ni, mislim, da ne bo nič drugače, če še parkrat napišemo to, kar smo že vsaj 5x predebatirali. Ni vse v megabitih, so razlike med tehnologijami tudi v latencah (sploh med premikanjem), kar se marsikje bolj pozna na uporabniški izkušnji kot pa večja pasovna širina. Frekvenčni spekter, ki ga ni neomejeno, je bolje izkoriščen... pa tudi potreba po posovni širini v končni fazi raste in tehnologija gre pač naprej.

Ni zdaj, da ne bi mogli živet brez tega in da LTE nujno rabiš, ampak tudi marsi česa drugega ne rabiš, je pa fajn
smile-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.