Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Funkcionalna nepismenost je huda stvar,. jutri zjutraj pomeni 05.01.2016 zjutraj,.. popravek gre na prdukcijo ponoči,..
Jasno zdaj?
b
 

XXXL

Guru
9. sep 2007
7.335
760
113
verjetno ne... sicer pa ne pravijo zastonj da ''rđavom kurcu svaka dlaka smeta''...
 

cnpod

Pripravnik
20. okt 2013
536
6
18
A obstaja kakšen cenejši paket pri katerem koli ponudniku kot je carski bob, ob enaki količini enot, seveda?
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik cnpod pravi:
Citat:
Uporabnik Ytbnd pravi:
Sparmobil ga ima.
30-DNEVNI PAKET SPAR 1500
A ni tako, da Carski ponuja 1500+1500+1500, Spar pa 1500 skupno, pa za karkoli jih porabiš?
res je, toda večina uporabnikov, ki jih poznam in uporabljajo prepaid oz "poceni" pakete, niti 1500 enot vsega skupaj ne porabijo... Tako da je za vecino vse kar je nad to kolicino vstran vrzen denar...

Ali ste kak delali pri kakem operaterju analizo koliko uporabniki dejansko porabijo?
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.029
314
83
Goriska
Pa se LTE imas pri bobu, pac neuradno ampak deluje do 7mbps
wink-1.gif
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Funkcionalna nepismenost je huda stvar,. jutri zjutraj pomeni 05.01.2016 zjutraj,.. popravek gre na prdukcijo ponoči,..
Jasno zdaj?
b

Tehnicno nepismeni, sedaj dela. Hvala vam za ta dar.

Sicer se jest za stvar ki ni delala 7 dni nebi smejal

Bob starejsi k je vec napak se pojavlja.
 
Nazadnje urejeno:

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ralliart ne vem ali si komu na bobu kaj sporočil ali ne,..strinjam se, da zaradi določenega popravka zadeva ni delovala in to ni ok,.. dejstvo je, da si imel možnost pogledati stanje tekoče porabe, ki je delalo, števec porabe, kjer je zadeva sumirana pa ne,.. in dejstvo je da smo po posredovanju na Alterju (kar ni najbolj ok) zadevo preverili in namestili popravek,..smola je pač bila da je bilo vmes novo leto iz zmanjšana ekipa,..
kaj naj rečem kdor dela tudi greši,..
b
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Nisem ljubitelj japk...ne prepriča me niti način delovanja firme niti način delovanja telefona preko itunesov niti odnos ki ga imajo do dobaviteljev, operaterjev, konkurence,...
Klasično preseravanje, vzvišenost, podcenjevanje in pohlep...
Ne gre skozi...
B

Čudež enkrat se v celoti strinjava.
cheer.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Hmm čudne hlače imaš če ne moreš nota4 v hlačah nositi,..ne spredaj ne zadaj???
uporaba z eno roko,..jaz tega sicer ne uporabljam z eno roko imaš pa v telefonu nastsvitev, ki ti to omogoča,..
4inčni telefon z ekranom na dotik in moške roke gre skupaj bolj tako tako,.. ne rečem da se ne da je pa to muka ježeva,..veliko sreče,..
izi se bo sam zaklal s ponudbo,..in to ni moja stvar,.. ali pa bo životaril,..žal,...
glede paketov izpred desetletja,.. lepo da si jasnoviden,..jaz te sposobnosti pač nimam in ocenjujem zadeve na osnovi informacij, ki so mi dostopne,..
lepe praznike vsem skupaj,..
b

Sem kupil Mlais M7, ki je praktično enak telefonu Note 4, po velikosti in po lastnostih, samo nekajkrat cenejši je.

Jaz ga v žepu nisem mogel nositi nikjer, pojdi recimo v sprednjem hlačnem žepu z njim samo na Šmarno goro,...

Poskusi ga uporabljati z eno roko, niti pod razno, še pri telefoniranju me je bolela roka, ker sem jo moral držati do konca narazen.
Zaradi ogromnega zaslona še baterijo skuriš v parih urah...

Hvala lepa za tak ogromen cegel telefon, sem ga podaril nečakinji, ki ga je noro vesela saj v lastnostih in recimo Antutu testu krepko poseka vse iPhone s katerimi se hvalijo nekateri njeni sošolci...

Jaz bom ostal na več kot odlični stari Nokii C7 s katero nimam prav nobenih problemov(razen fotoaparata mi je še vedno v prav vsem boljša od najnovejših telefonov-LTEja pa itak še precej let ne bom rabil, ker interneta na telefonu praktično ne rabim, klici pa žal na LTEju ne delajo-prav škoda najboljših frekvenc za tako neuporabno zadevo)).

Telefona nad 4,5 inčev(še raje 3,5") zagotovo nikoli ne bom nikoli kupil zase, pa če ostanem vse življenje na Nokii C7.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Pa se LTE imas pri bobu, pac neuradno ampak deluje do 7mbps
wink-1.gif

Nimaš pa na Bobu brezplačnih MMSov, ki jih uporablja mnogokrat več ljudi kot nek za večino popolnoma neuporaben LTE.
 
Nazadnje uredil moderator:

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
450
83
Nehaj že težit s tvojo C7 in plačljivimi MMS-ji. Si povedal enkrat, ni nam potrebno konstantno brati istega sranja.
 

Lord_Raiden

Majstr
2. nov 2007
4.506
289
83
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Hmm čudne hlače imaš če ne moreš nota4 v hlačah nositi,..ne spredaj ne zadaj???
uporaba z eno roko,..jaz tega sicer ne uporabljam z eno roko imaš pa v telefonu nastsvitev, ki ti to omogoča,..
4inčni telefon z ekranom na dotik in moške roke gre skupaj bolj tako tako,.. ne rečem da se ne da je pa to muka ježeva,..veliko sreče,..
izi se bo sam zaklal s ponudbo,..in to ni moja stvar,.. ali pa bo životaril,..žal,...
glede paketov izpred desetletja,.. lepo da si jasnoviden,..jaz te sposobnosti pač nimam in ocenjujem zadeve na osnovi informacij, ki so mi dostopne,..
lepe praznike vsem skupaj,..
b

Sem kupil Mlais M7, ki je praktično enak telefonu Note 4, po velikosti in po lastnostih, samo nekajkrat cenejši je.

Jaz ga v žepu nisem mogel nositi nikjer, pojdi recimo v sprednjem hlačnem žepu z njim samo na Šmarno goro,...

Poskusi ga uporabljati z eno roko, niti pod razno, še pri telefoniranju me je bolela roka, ker sem jo moral držati do konca narazen.
Zaradi ogromnega zaslona še baterijo skuriš v parih urah...

Hvala lepa za tak ogromen cegel telefon, sem ga podaril nečakinji, ki ga je noro vesela saj v lastnostih in recimo Antutu testu krepko poseka vse iPhone s katerimi se hvalijo nekateri njeni sošolci...

Jaz bom ostal na več kot odlični stari Nokii C7 s katero nimam prav nobenih problemov(razen fotoaparata mi je še vedno v prav vsem boljša od najnovejših telefonov-LTEja pa itak še precej let ne bom rabil, ker interneta na telefonu praktično ne rabim, klici pa žal na LTEju ne delajo-prav škoda najboljših frekvenc za tako neuporabno zadevo)).

Telefona nad 4,5 inčev(še raje 3,5") zagotovo nikoli ne bom nikoli kupil zase, pa če ostanem vse življenje na Nokii C7.

Kaj si ti Tip al baba da tko jamraš kak ne moreš uporabljat telefona večjega od 4.5"
evil.gif


Sam uporabljam 4.8" in mi na misel ne pride da bi šel na majši zaslon oz. telefon..

Zate ki si tak jamrač itak ni uporaben LTE kje pa bo to prebavila Nokia C7 ki je iz prazgodovine
grims-1.gif


Tak da nobenega ne zanima kak ti nemoreš uporabljat večjega telefona in kak je tebi neuporaben LTE
bonk.gif


Pa lepo jamranje še naprej
evil.gif
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Pa se LTE imas pri bobu, pac neuradno ampak deluje do 7mbps
wink-1.gif

Nimaš pa na Bobu brezplačnih MMSov, ki jih uporablja mnogokrat več ljudi kot nek za večino popolnoma neuporaben LTE.
res kdo se dandanes uporablja mms?? Hm ok ja... Mogoče pa je res to opcija za uporabnike s prazgodovinskimi telefoni...
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Tisti, ki cele dneve sedite po pisarnah seveda ni problem uporabljati 6 inčnih ceglov, jaz, ki sem pa večino dneva zunaj na terenu mi ga je pa prava muka uporabljat.

Boš videl čez ene pet let, kako bodo spet postali popularni 3, 4 inčni telefoni, saj bodo ovce končno ugotovile kako zelo so jih nate gnili s 6, 7, 8 inčnimi cegli.
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.