Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Hmm bolha?
14.99€ povsod...
B
Saj to sem mislil. Ce je kje kaka akcija ali kaka druga opcija kaj ceneje...

A ce bi vzel katerokoli bob sim ze v uporabi, lahko zamenjam za paket 4c? Strosek menjave paketa?

Za prenos številke pa isto potrebno najprej kupit sim in nato se 5eur staremu operaterju za prenos?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Akcije ni oz. Vsaj jaz ne vem zanjo...
Če nabaviš kakšno prepaid katico bi zadeva šla...z naročnino pa to ne gre saj pri bobu ni prenosa lastništva...
Glede prenosa številke pa tudi ni panike...številko lahko preneseš...
B
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Zakaj te pa ne zanima še cenejši Izimobil?
confused-1.gif
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Saj je tudi cena carska.
Če računaš še cca 50 MMSov te carski Bob stane 12 evrov oz. dvakrat več od Izija.
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zakaj te pa ne zanima še cenejši Izimobil?
confused-1.gif
ker rabim nekaj brez zakupljenih minut ali rednega polnjenja "mobi" računa

Enkrat letno ga napolniš z mislim da 20 evrov in ti račun velja celo leto, enote so pa potem mislim, da po osem centov.
Pa še omrežje imaš tako kot je treba.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Saj je tudi cena carska.
Če računaš še cca 50 MMSov te carski Bob stane 12 evrov oz. dvakrat več od Izija.

Matematika ti ne gre.

izigrizi ponuja 6,9 EUR le 1500 enot
carski bob pa ponuja za 9,99 EUR 4500 enot oziroma 1500x3

tudi če primakneš še 2 eur za mmse in prideš na 11,99 je to še vedno bistveno več kot izi

MMSi pač v ničemer ne morejo prevesiti zadev v prid iziju, ker ta storitev se vedno manj objavlja, saj folk fotke objavlja v socialna omrežja ipd.

Škoda da ni paketa za 5 eur ali 4,99 in da imaš 1000 kombiniranih enot...

Piši na izi, tam te poznajo
 

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Če matematike ne razumeš boš morda razumel vsaj to.

Mesečno pojem približno 1000 enot raznovrstnega sadja in zelenjave(jabolk, hrušk, banan, kivijev, paradižnika, solate...) vse kar je več mi žal zgnije.

Pri Izimobilu me 1500 prvovrstnih sadežev vseh vrst stane 6,21 evra.
Pri Šparmobilu me 2000 skoraj prvovrstnih sadežev stane 6,99 evra.
Pri predplačniškem Telemachu me 1000 sadežev tretje kvalitete(+najslabši dve vrsti neomejeno a teh skoraj ne jem) stane 7 evrov.
Pri Bobu me 4500 sadežev druge kvalitete samo treh vrst stane 9,9 evra, pa pojem še vsaj 50 drugih sadežev in me bo stalo vsaj 12 evrov.
Pri Telemachu me skoraj neomejeno sadežev najslabše tretje kvalitete stane 15 evrov.
Pri Simobilu me skoraj neomejeno sadežev druge kvalitete stane 19,9 evra.
Pri Mobitelu me pa neomejeno sadežev prve kvalitete stane 24,95 evra.

Upam, da zdaj, ko nisem zraven mešal matematike, kaj bolje razumeš, izbere pa naj vsak tisto kar rabi.
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
govoriš pač samo zase,.. drugi uporabniki imajo pač druge preference,.. eni manj drugi več,..

b
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik fikus pravi:

Pri Izimobilu me 1500 prvovrstnih sadežev vseh vrst stane 6,21 evra.

Pri Bobu me 4500 sadežev druge kvalitete samo treh vrst stane 9,9 evra, pa pojem še vsaj 50 drugih sadežev in me bo stalo vsaj 12 evrov.

A tole kvaleteto si sam določil, a maš kak certifikat? Razen onega, ki ga že poznamo ...

pa zanima me še, kakšne kvalitete so po tvojem sadeži, ki jih je 50?
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Če matematike ne razumeš boš morda razumel vsaj to.

Mesečno pojem približno 1000 enot raznovrstnega sadja in zelenjave(jabolk, hrušk, banan, kivijev, paradižnika, solate...) vse kar je več mi žal zgnije.

Pri Izimobilu me 1500 prvovrstnih sadežev vseh vrst stane 6,21 evra.
Pri Šparmobilu me 2000 skoraj prvovrstnih sadežev stane 6,99 evra.
Pri predplačniškem Telemachu me 1000 sadežev tretje kvalitete(+najslabši dve vrsti neomejeno a teh skoraj ne jem) stane 7 evrov.
Pri Bobu me 4500 sadežev druge kvalitete samo treh vrst stane 9,9 evra, pa pojem še vsaj 50 drugih sadežev in me bo stalo vsaj 12 evrov.
Pri Telemachu me skoraj neomejeno sadežev najslabše tretje kvalitete stane 15 evrov.
Pri Simobilu me skoraj neomejeno sadežev druge kvalitete stane 19,9 evra.
Pri Mobitelu me pa neomejeno sadežev prve kvalitete stane 24,95 evra.

Upam, da zdaj, ko nisem zraven mešal matematike, kaj bolje razumeš, izbere pa naj vsak tisto kar rabi.

Neomejeno ne obstaja, to je le tržni nateg...
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Citat:
Uporabnik monaco pravi:
Citat:
Uporabnik fikus pravi:
Zakaj te pa ne zanima še cenejši Izimobil?
confused-1.gif
ker rabim nekaj brez zakupljenih minut ali rednega polnjenja "mobi" računa

Enkrat letno ga napolniš z mislim da 20 evrov in ti račun velja celo leto, enote so pa potem mislim, da po osem centov.
Pa še omrežje imaš tako kot je treba.
Ne razumem v čem bi bil cenejši. Bob ima 4 cente enoto, Izi pa 8. S tem da tu plačam po porabi...
 

PIC

Fizikalc
17. avg 2007
2.466
2
38
Ksz ..

In spet, v 2015 nekdo omenja pošiljanje MMS-jev. Rad bi vam enkrat v živo stisnil roko
smile-1.gif
.

LP,
PIC
 

monaco

gps navigator
19. jul 2007
3.640
0
36
www.ramsak.si
Hm... V zadnjih 19 letih odkar imam gsm ne vem ce sem poslal vsega skupaj 30 mmsov.... No, videoklica pa sploh se nisem sprobal. A to se obstaja? Gre v zakupljene minute?
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.