Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik amacar pravi:
Ok, torej nič resnega oz. ni načrtovano v bližnji prihodnosti...

Tudi ce je, tega ne bos izvedel takole na forumih, dokler ne bo uradno objavljeno.... le neuradne govorice...
wink-1.gif
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Za carski bob se je tudi že par dni pred uradno najavo vedelo, zato vprašam. Za mene osebno to itak ni ključna funkcija.
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Kar je bilo za pričakovati, je danes uradno potrjeno. Carski bob je podaljšan do 31.12.2015.
 

Vdsl1000

Zelenc'
2. dec 2015
1
0
1
Zanima ce je to napaka na bob-ovi strani: od 1.12.2015 mi prenos podatkov zaracunava, ceprav imam carski bob, obracun je pa bil 27.11.2015, tako da 100% nisem porabil zakupljene enote.
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Verjetno je... Pri nas je pa včeraj zaračunalo klic na simobil... ?????? Tudi carski bob....

Pisalo 4 cente doplačila, pogledam moj bob, vidim da je bil en včerajšnji klic na simobil obračunan, čeprav je 1500 enot za klice vključenih,
porabljeno pa manj ko 60 v tem obračunskem obdobju...
ne-ne-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla,
napaka je bila zaznana in odpravljena,.. števec še kaže napačno, račun pa bo izdan pravilno,,..
lpb
 

gasdopodna

Fizikalc
22. jul 2007
3.605
94
48
Ni videt da bi bila odpravljena... Še vedno se zaračunavajo klici in SMSi....Je že 20 centov nabilo zraven...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ja,.. števec kaže proabo,.. resetiral se bo ob naslednji izdaji računa,.. račun bo ok,..
b
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ojla,
napaka je bila zaznana in odpravljena,.. števec še kaže napačno, račun pa bo izdan pravilno,,..
lpb

A bi lahko malce razlozil kako se lahko pojavljajo te napake? Zato ker sarite po bazi vzporedno z simobilom? Kajti take napake z cudnimi racuni in obracunanji smo se sli pri nas v neznani firmi, bob je pa vseeno malce vec od tega, pa glede na to da ste sami strokovnjaki na simobilu??
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Osredotočimo se na dejstva,..kdor dela tudi greši lepo je da napako prizna in jo dopravi,..
Vse to smo naredili,.. kako, zakaj,.. pa ni tema foruma,..
b
 

Ralliart

Fizikalc
26. sep 2007
4.765
3
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Osredotočimo se na dejstva,..kdor dela tudi greši lepo je da napako prizna in jo dopravi,..
b
Torej mobitel pri katerem se to ni nikol zgodil ne dela, majo zgleda dobr erp.

Itak da imate isto bazo pa zarad boba furate vsporednice, ker vrjetno nebi enkrat dobil racun orginal od simobila pa ceprav sem kasneje dobil istega z bob logom.

No sam zanimal me je ker se nisem videl drugje tega. Za simobil pa nemorem rect ker nisem nikol bil neposredno narocnik
 
Nazadnje urejeno:

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Ralliart pravi:
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
Ojla,
napaka je bila zaznana in odpravljena,.. števec še kaže napačno, račun pa bo izdan pravilno,,..
lpb

A bi lahko malce razlozil kako se lahko pojavljajo te napake? Zato ker sarite po bazi vzporedno z simobilom? Kajti take napake z cudnimi racuni in obracunanji smo se sli pri nas v neznani firmi, bob je pa vseeno malce vec od tega, pa glede na to da ste sami strokovnjaki na simobilu??

To je pri Simobilu/Bobu običaj.

So tudi edina firma pri nas, ki ne zna izstaviti računa od 1-31 v mesecu ampak komplicirajo z različnimi datumi, da uporabniki še težje kontrolirajo porabo...
 

Super

Pripravnik
4. apr 2012
746
16
18
Tole glede baze bo držalo, že kar nekaj časa nazaj so me klicali s Simobila glede nekih naročniških akcij za telefone, pa sem rekel kje so dobili mojo telefonsko, odgovor je bil: v bazi. Nakar odgovorim, da jaz nikoli nisem bil naročnik simobila, da sem na bobu. Sem dobil odgovor, da je očitno prišlo do pomote...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

V bistvu si naročnik Simobila, le da imaš bob "paket".

Pogodbena stranka je namreč Simobil d.d.
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik Super pravi:
Tole glede baze bo držalo, že kar nekaj časa nazaj so me klicali s Simobila glede nekih naročniških akcij za telefone, pa sem rekel kje so dobili mojo telefonsko, odgovor je bil: v bazi. Nakar odgovorim, da jaz nikoli nisem bil naročnik simobila, da sem na bobu. Sem dobil odgovor, da je očitno prišlo do pomote...

Si pogledal, kdo je bob >> http://www.bob.si/osebna-izkaznica ?

osebna_izkaznica_bob.si-20151203-143944.jpg
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.