Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik Miikech pravi:
Bob nima opozoril ob presežku enot za smse?

Še ena prednost Izimobila, kjer te vedno opozorijo, ko se količine iztečejo...

Bob bi lahko bil čisto uporaben, če ne bi pri vsaki stvari nekaj komplicirali-sicer je pa namerno narejeno tako.
 

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
@ Fikus

Čist tako, kje ti vidiš kako kompliciranje? Vsi paketi so jasni, pregledni, menjava brezplačna, edini strošek imaš 5€ če greš drugam.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.394
4.392
113
49
Na sončni strani ALP
Ali pa 0,04€ če presežeš "zakupljene" enote. Mater se sekiram, ker imam samo 1500 enot pri carskem...
stupid-1.gif
 

Cawo

Fizikalc
Osebje foruma
25. jul 2007
2.862
12
38
Mater, v tej Sloveniji pa res ni nikjer open Wi-Fi, da bi gledal TV
wink-1.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
o bog pomagi,. jaz sem ga že izklopil,..
a lahko zvem kje vi gledate televizijo,..v kafani? na sprehodu? na plavanju, v savni?
Al nima nobeden doma televizije in se šlepa preko d3go
b
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
ksz:

Očetu sem nabavil Bob paket. Zadevo aktiviramo, podpišemo, še enkrat aktiviramo. So far so good.
Dve vprašanji za znalce:
1. Za identifikacijo na računalniku uporablja digitalni certifikat UE. Na moj.bob.si ga sicer zagrabi (prepozna), potem pa napiše, da ga je treba najprej prijaviti v meniju Storitve. No, tega menija ni, pa konec. Iz Boba so poslali en link (žal ga nimam pri sebi), ki pa me spet vrže na običajno prijavno stran. Nikjer pa ne najdem, kje naj prijavim certifikat. Kakšen nasvet?
2. Kdaj lahko pričakuje prenos številke iz Mobitela? Nekaj dni?

write.gif
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Ojla,
kot sem probal zdajle prijava s certifikatom ne deluje,..
Postopek pa je načeloma takle:
greš na link prijava.simobil.si
klikneš storitve
dodaš certifikat
naslednjo prijavo narediš tako da klikneš na prijavo s certifiaktom,..
je pa govora o dveh podobnih izgledih strani,..

Prenos številke lahko pričakuješ takoj ko bo dostava vrnila dokumentacijo in bo le ta prišla v naročniško,.. Lahko pa poskeniraš in MNP obrazec pošlješ na info@bob.si,.. bi znalo biti hitreje,..
b
 

krava

Majstr
5. sep 2007
3.587
288
83
www.kacnje.eu
Sem prvič na Bobovih zadevah in spletnih straneh. Saj je kar prijazno narejeno in s tekočim delovanjem. Mogoče kvečjemu malo zastarel dizajn, pa neprimeren za telefone ... ampak važno, da dela brez izgubljanja živcev.
Pa pri iskanju vprašanj in odgovorov bi lahko inštalirali kakšnega virtualnega asistenta (SecondEGO
cool-1.gif
), ki bi vam odgovoril na večino trivialnih in pogostih vprašanj.
 

Thomas

Pripravnik
14. avg 2014
39
0
6
A je možno kako plačati zadnji račun pri bob-u s kreditno kartico? Namreč dostop do moj.bob.si se očitno skensla takoj, ko se številka prenese in prekine razmerje (kar ni najbolj pametno, btw). Oz. je mogoče dobiti vsaj papirnato kopijo le-tega?
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
Pri bobu se lahko s kartico račun plača samo preko portala,.. v kolikor je številka izklopljena se portal briše,..
Račun se prejme po pošti ali na e naslov,..če prejetega računa ne najdeš, pa lahko naročiš kopijo računa na številki bob klicnega centra 068 680 680. pošiljanje kopije računa se zaračuna 5,50 eur.

lpb
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.