Novo pri bobu IV.

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
ne pošiljam mmsjev,..
b
Si ena redka izjema.
Sam sem letos poslal več MMSov, kot pa prej vse življenje skupaj.

A vsaj prejem MMSov ne zaračunavate?
Pri Telemachu na paketu Premium S, zaračunavajo celo prejem MMSov, čeprav so v tem paketu ponujali neomejeno porabo MMSov brezplačno, ker pa se za to porabljajo podatki pa zaračunavajo te in posledično niti prejeti MMSi niso brezplačni...
 

borovnica

Fizikalc
22. jul 2007
4.617
1
38
za uprabnike, ki želijo porabitii čim manj je bob 4c,..če ne porabiš nič ne plačaš nič, če pa porabiš 20 min jih plačaš 20,..
ja prejem mmsja je brezplačen,.. s tem da je potrebno imeti dato vklopljene,..
b
 
Nazadnje urejeno:

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
Citat:
Uporabnik mr_ pravi:
Tezka dilema ali iti na carski in prihranit 2 eur ali ostat na brutalnem in nikoli porabit 3/3/3. Jaz se vseeno nekako nagibam na carski.
smile-1.gif
Glede na to da sta zadnji dve poloznici skoraj 2x cene brutalnega, bom ostal kar na brutalnem. Bolje dati 2 evra vec vsak mesec kot pa vsake kvatre 10 evrov.
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik borovnica pravi:
za uprabnike, ki želijo porabitii čim manj je bob 4c,..če ne porabiš nič ne plačaš nič, če pa porabiš 20 min jih plačaš 20,..
ja prejem mmsja je brezplačen,.. s tem da je potrebno imeti dato vklopljene,..
b

Ja jest imam ta paket in je provizija položnice višja od računa
bonk.gif
 

urby20

Majstr
14. jul 2010
3.023
313
83
Goriska
Lahko bi si tudi prenakazal poloznico in imas potem mir en cas...

Jaz si vedno prenakazem 100€, ko zmanjka dobropisa stvar ponovim
wink-1.gif
 

sgh

Fizikalc
19. feb 2014
2.644
0
36
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Lahko bi si tudi prenakazal poloznico in imas potem mir en cas...

Jaz si vedno prenakazem 100€, ko zmanjka dobropisa stvar ponovim
wink-1.gif

To mi je pa res bedno naprej jim nakazovat ! Kje ste pogruntali,kdo vas je nategnu?

Pred leti so babe nategval za AMC posodo na obroke,plačaš po obrokih in ko plačaš vse obroke dobiš posodo
bonk.gif

Isto je kupovanje zvezkov za otroke od Kopije!! Na obroke in ti pošiljajo položnice,ko otroc pridejo v šolo na začetku šole morajo pa prinest zadnjo plačano položnico in dobijo kar je bilo naročeno !!
uf-1.gif
 

Jest

iPhone Guru
26. jul 2007
15.337
672
113
Medvode / Slovenija
www.mobile.si
Citat:
Uporabnik sgh pravi:
Citat:
Uporabnik urby20 pravi:
Lahko bi si tudi prenakazal poloznico in imas potem mir en cas...

Jaz si vedno prenakazem 100€, ko zmanjka dobropisa stvar ponovim
wink-1.gif

To mi je pa res bedno naprej jim nakazovat ! Kje ste pogruntali,kdo vas je nategnu?

Pred leti so babe nategval za AMC posodo na obroke,plačaš po obrokih in ko plačaš vse obroke dobiš posodo
bonk.gif

Isto je kupovanje zvezkov za otroke od Kopije!! Na obroke in ti pošiljajo položnice,ko otroc pridejo v šolo na začetku šole morajo pa prinest zadnjo plačano položnico in dobijo kar je bilo naročeno !!
uf-1.gif

Jao... nekateri pa res (ampak cisto res) niste nikoli zadovoljni...
rolleyes-1.gif
Kdo pa je rekel, da koga silijo v to, da nakazujes vnaprej. To nekateri pocnejo zgolj zato, da se izoginejo placilu provizije za placilo poloznice... ki lahko pri takih, ki skoraj nic ne porabijo, preseze vrednost mesecne poloznice ...
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.745
357
83
Vipavska dolina
Pri meni je to postalo stalnica, ker se skoraj ne spomnim kdaj sem porabil več kot pa stane provizija, pa ne prek banke. Je pa res, nakažem 1, 2, sedaj recimo 5€ ker sem ene pol € "zapravil" za internet.
smile-1.gif
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Ja kaj pa delate s telefoni, da imate tak malo porabo? domnevam, da je paket 4c
 

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.745
357
83
Vipavska dolina
Ja paket je 4C, ker se mi nič drugega ne izplača. Na začetku sem imel dokupljen še 1GB a sem porabil tam, max 60 mega, tako da ko sem vse skupaj preračunal...
smile-1.gif
Leta nazaj sem imel prek Debitela naročnino, najprej 1000 sit potem 4.17€, v njej všeto mislim da 20 minut pogovorov pa sem venomer plačeval zgolj naročnino.

Rabim pa telefon kot telefon, v življenju poslal mogoče 10 SMSov, MMS sploh ne
smile-1.gif
, pa tudi telefonskih pogovorov ne rabim nevemkaj. Včasih lahko tudi samo klic ali dva na mesec...

Če so 25+ let nazaj preživeli brez njega in se ravno tako vse dogovorili se da tudi sedaj. In nisem take sorte da bi klepetal, ker se mi enostavno ne ljubi...
 

guardy

Guru
3. avg 2007
8.391
959
113
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Rambo013 pravi:

Če so 25+ let nazaj preživeli brez njega in se ravno tako vse dogovorili se da tudi sedaj. In nisem take sorte da bi klepetal, ker se mi enostavno ne ljubi...

Tale je pa najbolj bosa... Če so miljone let preživel brez avtomobila, lahko pa tudi ti sedaj. Pa če so miljone let preživel brez menjave srca, lahko pa tudi sedaj,....

Pač zadeve ne rabiš, štekam. Ne pa potem da če so 25+ let bli brez...
evil.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik guardy pravi:
Pa če so miljone let preživel brez menjave srca, lahko pa tudi sedaj,....

Velika verjetnost.

K sreči je bolj malo takih, ki rabi drugo srce.


Malo nerodna primerjava.
 

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.262
5.820
113
pri taščici
Nisem nic od tega pocel. Sem pa po 2 uri popoldan dobil dva enaka sms od iste osebe. (pa ne vem pri katerem operaterju je)

Mejli so pa mislim da precej redno prihajali
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.